Отговори
# 255
  • Мнения: 1 584
Някой има ли отзиви за Panthenol-Salbe Lichtenstein? Днес бяхме при педката и това изписа за тоя лишей дето бях питала преди. Каза да наблюдавам дали се влошава след ядене на цитруси - ама тя такива неща не яде? 1-2 парчета портокал или мандарина ако се прелъже на 2-3 седмици?


За Р. аз залагам на 42 Wink

# 256
  • Мнения: 2 907
Риен печели!

Ich gönne ihr das! Мъжът ми става на цели 46! Уау, самата аз не мога да повярвам...

# 257
  • Мнения: 193
   newsm38 честит рожден ден на Мики! Да е жива и здрава, палава, щастлива  newsm51!

Леко раждане на Риенски!

# 258
  • Мнения: 230
Добър вечер, мами!
Честит Рожден Ден на рожденниците! Аз тъкмо от единия рожден ден се връщам. Познайте от кой  Mr. Green Имаше много калпазани и калпазанки, пълни маси и най-вкусната и красива торта, която съм хапвала досега!
Риен, още ли си там? Аз пък залагам на далечната 19та дата. Само да не ме  #2gunfire, знам, че вече много ти тежи. Колкото до мен, аз съм почти сигурна, че моето бебе няма да се роди на термина. Мисля, че или +10 или -10 дни разлика поне ще има.  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 4 138
риен, зех докиментите.
аз седя на пц то, около мен е паднала неутронната бомба. оставила съм багажа сам да се приготвя, ако не се приготви сам, не е бил нужен...................

# 260
  • Мнения: 1 610
Мерси Мате! Лека-полека се приближават дипломите към притежателя им. Ако имаш някаква магическа сила, им побай малко, да имам нужда от тях  Mr. Green

И пак, и отново мистър Р го подмладих с няколко години. Блазе му за изглеждането! На мен винаги са ми давали повече. Вече покрай мъжа ми, ми дават 8-9 годинки отгоре  Sad

# 261
  • Германия
  • Мнения: 8 102

Честит рожден ден на Мики!
Пожелавам и розов живот! Heart Eyes

# 262
  • Мнения: 369
Докато иzчета какво сте писали в последните 5 дни, стана време zа обяд направо.  Crazy
Честито на всички, на които има zа какво да им се честити.  bouquet

И аz ще охкам- последните дни бяха супер натоварени и чак не zнам на кой свят съм вече. Искам почивкааа!

Започна се още в петък вечерта, когато към 1 посред нощ се събудихме от опитите на някой да си отключи вратата на нашия апартамент.  Shocked Окаzа се пияндурникът, който живее два етажа под нас и обикновено ни тормоzи само със силна муzика когато се напие. Не му се случва zа пръв път да се опитва да влеzе у нас, но обикновено не го прави толкова късно.  Rolling Eyes Докато станем, той беше тръгнал да си zаминава и мистър Лутър му иzвика, че е на грешния етаж, но оня беше толкова къркан, че май дори и не го чу. След 10 минути се върна и пак се пробва да си отключи. И така даже два пъти ooooh! Накрая се принудих да zвънна на ченгетата, които тоzи път бяха удивително бърzи, но както винаги- почти беzполеzни. Намерили го някъде по етажите и дори не можел да си каже името и къде живее. Добре, че аz им каzах. Щели да го приберат у дома му... Отреzвители тук в ДЕ няма ли??  newsm78 Каzах им, че обикновено като е пиян надува муzиката така, че и телевиzора не можем да си чуем, пък камо ли да учим. И те викат "ами да се надяваме тогава, че сега няма да стане така, zащото ние нищо не можем да направим". Аz не поzволих на моичкия да си вzеме усилвател, че да си нямаме проблеми със съседите, пък то явно дори полицията нищо не може да ни направи #Cussing out

За щастие поне тоzи път кротува пияницата му с пияница. А мистър Лутър реши в събота най-сетне да zапочне да търси информация как се купува кола на старо тук, zа да купим на баща ми и да се върнем с нея zа праzниците. Всички поzнати каzваха, че поне 2 седмици трябвало да търсим, а ние намерихме още на същия ден. В неделя отидохме да я видим в едно градче на 160 км и подписахме договор. И в понеделник отидохме да си я регистрираме и абхолнем. Така написано zвучи лесно, но почти не спяхме и имахме такива перипетии и мъки, че дори да ядем zабравяхме. Sad И да не ви каzвам колко трудно се намира място zа паркиране покрай нас. В тиефгаражето има едно свободно място, което сигурно няма да се даде преди 1ви януари, но хаусмайстерът ни е супер стриктен и не иска да ни го даде zа 10 дни, трябвало най-малко zа 3 месеца. И сега мястото си стои праzно, а ние въртим в улиците като луди.  ooooh!

Тъкмо свършиха перипетиите покрай колата, стана време да ходим до Лайпzиг. Два дни ходихме нон стоп в студа, но много ми хареса. Искрено препоръчвам посещение на Панорамата на Древен Рим там. И иzобщо си струва да се види тоzи град. Сега Мюнхен ми се струва гроzен, малък и скучен направо.  Embarassed

Хайде, трябва да поработя сега. Риен, 15ти ми се струва приятна дата и на мен.  Grinning

# 263
  • Мнения: 3 880
Край, 1 часа е, а Риенката още не се е мелднала днес... и сега вече ако бебето не е напуснало скривалището, незнам. А тя да му прави сметката, ако не ражда, а се заиграва с други неща в къщи, вместо да ни дава отчет тук на всеки два часа Wink

# 264
  • Мнения: 3 521
Някой ще даде ли идея за заглавие на новата тема?

# 265
  • Мнения: 1 768
Някой ще даде ли идея за заглавие на новата тема?
В чест на Риен?! Grinning


# 266
  • Мнения: 3 880
Някой ще даде ли идея за заглавие на новата тема?
"Честита нова година" Wink
Като гледам с тези темпове на писане (4 поста за цял ден) ще изкараме годината със сегашната тема Wink Laughing

# 267
  • Германия
  • Мнения: 8 102
В очакване на Коледа и....Марк/Давид Mr. Green

# 268
  • Мнения: 7 605
Pressen, Rien, Preeeeesseeeeeeen!

# 269
  • Мнения: 1 584

 Joy Добре, че не използва българския цветист вариант на доста (както се оказа) български доктори  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт