АПРИЛки 2010 се срещат вече за първи път с малкото човече-3

  • 13 857
  • 319
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 710
За срещата - често ходя в Дивака и винаги е ужасно задимено. Днес синоптиците прогнозират времето да е хубаво, за това ако нямата против, нека седнем навън.

О, забравих да предупредя за най-важното -  megan@, запази повече места, защото аз със своите свръх габарити ще заема поне две. Embarassed
 

# 16
  • последна надежда
  • Мнения: 243
 sladkish4e не се притеснявай предварително. Аз съм с болки от самото начало. Пия но-шпа 3х2 и се чувствам добре.

Темата е страхотно направена   bouquet.

Нормално е през първите месеци да ни е студено, а през голямите месеци да ни е топло.

petia_tm - болките в краката и гърдите са симптоми на бременност. Радвай се че нямаш другите екстри като гадене и повръщане и не на последно място сънливост и не-добър сън.

megan@ bouquet

На срещата аз ще дойда направо от работа. Само да питам как ще се разпознаем  newsm78

Margy дай повече инфо за тези срещи на списание "9 месеца", кога и къде ще бъдат. Една колежка ходеше на тях и остана много доволна. Аз бих отишла ако съм свободна  Peace.


# 17
  • Мнения: 3
Да се похваля момичета!
Днес си взех резултатите от изследванията и всичко ми е ОК. Така че от тук нататък ще ходя само по женски консултации  Simple Smile веднъж месечно. А на ехограф когато си реша -при лекаря който съм си харесала да ме следи.

Леко бременеене и хубавеене!!! newsm51

# 18
  • Мнения: 19
Благодаря ви за окуражителните думи. Като мине прегледа днес, ще пиша какво ми е казал доки.
Успех на всички и леко бременеене. Hug

# 19
  • Мнения: 1 710
iveeeta, ето тук можеш да получиш повече информация за лекциите на списание "9 месеца". За съжаление не са никак удобни за работещите мами, защото се провеждат в делнични дни. Видях, че през август са в петък, може би през есента ще ги направят два пъти седмично, както бяха преди 2 години. Ти не планираш ли да си дадеш почивка по време на бременността или смяташ да работиш докато дойде времето за 45-дневния болничен?

За срещата - на чие име ще е резервацията? Иначе мен лесно ще ме познаете - като видите много дебела жена, значи съм аз. Косата ми е тъмна и дълга малко под раменете. Ще съм облечена в зелена блуза и черен панталон.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен, iveeeta не знаех че е нормално да ни е студено в началните месеци. Обикновено в късния след обед ми става много студено на краката дори миналата седмица си сложих и чорапки..... Laughing Laughing за ужас на мъжа ми разбира се. Бях взела пак да се шашкам, но миналата седмица си бях в 7г.с. и доктора на видеозона си видя тупкащата точица и то ме гледа на коремен ехограф не вагинално и сега ми е спокойно. Бях се успокоила че повече няма да ми се гади, но тази сутрин е ужасс........някой знае ли кога започват да отминават тия симптоми????

# 21
  • Мнения: 3
Момичета мисля че това тук ще ви хареса.
http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_1_1_2
Това е описание на всичко онова което се случва с бебчо във втория месец.

Поздрави и целувки!!! newsm51

# 22
  • Варна
  • Мнения: 46
vesi_mesi ще ме светнеш ли че вече с тия седмици се обърках. Докторите смятат Г.С. те са тия които смятат от последния мензис налаи така?????? или са тези от оплождането насам..........обърках се тоталноо. Иначе сайта е страхотен

# 23
  • Мнения: 339
Ех, че ми се идва на срещата с вас! Нищо, другия път..
Диди, г. с. са от датата на последния м. Предния път и аз се чудих много Simple Smile

# 24
  • Мнения: 16
Здравейте на всички, присъединявам се към вашата тема, т.к. и аз съм бременна/разбрах го на 8.8/, но все още не съм ходила на лекар,т.к. трябва да изчакам GP-то ми да се върне от отпуск. Желая на всички само хубави новини в следващите месеци. Аз лично съм малко объркана, т.к. ми е за първи път, а и нямам много приятелки тук в София, с които да обменям опит. За това се   Praynig надявам Вие да сте насреща.

до скоро  Grinning

# 25
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,
честита нова темичка  Party Приятно изкарване на мамите, които ще ходят в Дивака.

Eli Meli , аз съм от Мусагеница  Wink

# 26
  • Мнения: 2 494
СРЕЩА - 21 август петък 18.00ч. "Дивака" - УЛ. "6-ти септември" 41А
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=8bd15fad1d3c26223d55a98da79d5dc0&tip=1
между Патриарха и малките 5 кюшета, т.е. посока Графа по 6-ти септември:
1. megan@
2. iveeta
3. Margy
4. navail
5. ВЕСИ - милааааааааа Весиииии, нали ще дойдеш, ти беше инициатора Laughing
6. ........

Резервирала съм 1 маса, тя по принцип е с пейки от двете страни и столчета отстрани, за 6 човека, в градината  Peace Hug

чакам виииииии................ Hug

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 14:57 от megan@

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте момичета !Поздравления за страхотната темичка и от мен! Hug

Didipeicheva-Още от началото на бременността - от 3 до 7 г.с. ми беше постоянно хладно - все едно ме втриса , сега съм в 9 г с. и нямам такива оплаквания , но гаденето и другите неразположения са ми налице! :sickЯ
Sladkisch4e - Не се притеснявай болките може да са от наближаваща дата на цикъла   newsm78, а и всеки организъм реагира по различен начин , щом нямаш кръвотечение - не се притеснявай! Wink
Най-важното за всички мами е да сме спокойни и положително настроени !  bouquet
Лека бремнност на всички бремелинки! Hug

# 28
  • последна надежда
  • Мнения: 243
milena_66 ела и ти довечера в Дивака. Тъкмо ще се запознаем  Hug

Margy аз мисля да работя до последно, даже ако може и докато съм  болнични 45 преди раждане  hahaha. С акушерката спорихме даже, тя иска да мина през комисия и да излезна болнични до момента на раждане. Но аз се чувствам добре на работното място. Разсейвам се и не мисля за това колко много ми е зле или колко са ми лоши изследванията. Чувствам се полезна.

megan@   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 695
Аз не мога за срещата, но се надявам за следващата.  Peace Да изкарате супер и после да покажете снимки!   Hug
На лекциите на "9 месеца" ходих предишния път като излязох в болничен 34 дни преди раждането. Сега ако имам възможност пак ще посетя тези, които сметна за интересни. Най-ценното е, че се запознах с доста девойки, с които после продължихме срещите и с бебоците. Та и сега с някои от вас може да се запознаем там.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт