Юлски бебета - Тема 26

  • 20 498
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 15
Благодаря момичета за хубавите думи за бебешорка. Сафо малко ме поуспокои с твоя племенник и тържествено обещавам, че няма вече да й казвам дебеланка и разни други производни. Права си скоро ще почнат да разбират децата и ще взема да й създам някой комплекс от малка. Embarassed
Аз жълтъка първоначално го дадох веднъж седмично и бях решила следващата седмица да дам два пъти и след това вече през ден, но още след първия прием ни се появиха някакви пъпчици (които педито твърди, че не са от него) и аз го спрях, сега пак от начало по същата схема.

# 17
  • София
  • Мнения: 39
Чочиии   bouquet
 
Откакто прочетох за телешките пържоли на Юлско бебе   Yum вече не съм ви приятелка. То не бяха кисели краставички, тутманици, суши, на Марулка изкушенията..... Прекалявате вече  Joy Joy Joy

Прашинкаnewsm51, а за Катрин  baloni

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 10:56 от sisko_75

# 18
  • Мнения: 76
Добро утроооо Hug

Чочи мерси за темата и кафенцето Party

Да ви кажа до преди 3 седмици и моят гардероб си стоеше почти неизползваем, но ето вече е в употреба newsm68 Всички дрехи, които си накупих от Дубай ги взимах една идея по-малки и това ми беше допълнителен стимул Wink

Сафо, аз давах жълтък шест поредни дни по 1/4 и след това през ден. Когато въвеждах месото спрях жълтъка,  а сега редувам с месо, но понякога пропускам умишлено жълтъка.

# 19
  • Мнения: 32
Добрютро, нова тема сме подхванали Grinning.
Фелисити, както са ти казали има и такива без сол. Аз съм си взела на ХИП и Сънвал, само пуешко, което се смесва със зеленчуково по избор и отделно такова, което си е готово със зеленчук.
Цветен прашец, много е сладка малката Прашинкова, няма да й казваш така, че е много сдухващо за малките човечета, знам си го от опит. Аз също се следя вече, че си й казвам, Дудичка, Гудка или Гуденце от време на време и трябва да спра. Много са си добре децата ни, да са ни живи и здрави.
Мила, Джил, преборихте ли настинките, скоро да ги затваряте лечебниците Laughing.
Дейзи, нещо зачезна пак, стреснахте я май Laughing.

# 20
  • Мнения: 651
  bouquet айде и ние!

# 21
  • Мнения: 1 208
Здравейте и от мен
Сега се прибрахме от разходка- днес по набързо, че нашия тати има рожден ден и трябва да се приготвям за празника.Сутринта казвам на Петя ,че тати има ден ден  тя ми вика " и аз "  Laughing


Кой питаше за Имунокинда - аз давам на Катя или по-скоро давах. Три месеца и спрях - така ми каза педката ни.

За жълтъка - давах 5 дни по четвъртинка от днес ще й давам по половинка  Peace

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 11:45 от Мама Диди

# 22
  • София
  • Мнения: 6 199
Мама Диди,да ти е жив и здрав!Пожелавам му да те води на екскурзии! Mr. Green

# 23
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте!
Да не изпусна темата, при нас нищо ново само хрема, гадна упорита и не ни остава да спим нощем. Сега съм като зомби, не съм спала две нощи  Tired

Искам да попитам спортните мами какви сутиени използвате? Че съм си малко едрогърда, а сега и с това кърмене съвсем, а никой сутиен не ми ги държи "мирни"   newsm78

Честити месечинки на бебенцата и ЧРД на таткото на Петя и Катя

# 24
  • Мнения: 1 113
Миле, не можеш ли да отделиш бръмбофръцката, че да не прилепне и тя? Майчето ти не ти ли удряше по едно рамо помощ?
Целувки на Дамян и Климко /ех, че хубави имена имат децата ти  Hug /, бързо да се оправят!

Мерси за инфото за жълтъка  Hug Аз ще го въвеждам най-рано след седмица, но рекох да се информирам от рано Crazy Сигурно ще подходя като Джджи /ако не се изрине като Кати Прашинкова  Simple Smile /.

# 25
  • Мнения: 1 089
Диди, да ти е жив и здрав рожденника! Кажи му обаче, че искам да те глези малко повечко. Hug

# 26
  • Мнения: 250
Мама Диди, на твоята половинка!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 635
Олеле, Дидито вече се прибират от разходка, а ние току що се събуждаме. Тези дни реших да поспивам сутрин с Инето, след като я нахраня и си поиграе (обикновено спи около час сутрин). Защото нейния вирус се опитва да хване и мен, ама аз ще му видя сметката на гадта. Crossing Arms

Сафо, Драга, Оля, благодаря, че питате... Hug Още не се е преборила Инето, тазу сутрин почти не съм я чувала да кашля, но дори като се смее има един особен "кашлящ" звук, който ме притеснява. Говорих с докторката сутринта

Диди, аз писах, че ще давам Имунокинд, по съвет на докторката. Каза един месец направо. Да ти е жив и здрав рожденника.
Чочи, мерси за новата тема. Гледам предишната на 49-та страница и си викам: "еее, не може никой да не е писал от снощи" и веднага разконспирирах какво се е случило.
Джиджи, браво за гардероба. Аз моя с удоволствие ще сменя (с по-ниска номерация).
Мила, айде от вас само хубави новини да чувам...
Светли, аз си купих наскоро спортен сутиен от Скини, за да си ходя вкъщи с него и съм много доволна. Мекичък и удобен ми е.

# 28
  • Мнения: 232
Джил, оправяйте се бързо.
Миласара, и вие.
Сафо, браво, че стиснатите палци са свършили работа!
Мамо Диди, честит ви рожденник!
Джиджи, на мен пък дрехите не могат да са ми стимул. Наистина нещо не мога да си намеря такъв  Crossing Arms .

# 29
  • София
  • Мнения: 15
Мамо Диди честит ти рожденик да ти е жив и здрав и му кажи, че ние тук дружно сме му препоръчали повече да те слуша! Laughing
Вие защо така ударно въвеждате жълтъка (6 дни всеки ден) да не би да трябва и при него да се получи някакво първоначално насищане на организма както при глутена и защо го варите толкова много 20 мин. И през тези 6 дни няма да давате месо, така ли (защото нали не се комбинира с месо)? Само аз ли така плахо го въвеждам?
Хайде разкиснатите бебоци бързо да се оправят, че гледам времето нещо се пооправя и ще почват интензивните разходки.

Общи условия

Активация на акаунт