Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 916
milli_vanilli, ще ме гътнеш от смях.  Grinning Heart Eyes Мърмори си на воля, аз ще пригласям.  Mr. Green

Честито на новите мамчета. Живи и здрави да са ви бебоците. Пак да кажа - чакаме подробни разкази.  Naughty

Нямам търпение за вести от Данчето.  Hug

Ей много искам да родя сега в петък, събота или неделя. Много ме кефят датите, ама ......

Веси_меси, това е твоята тема  Naughty Peace

Предложение за заглавие на следващата тема: Време мина, малко остана, всяка АПРИЛка да стане горда мама!

# 16
  • Мнения: 38
4естити беб4ета на Емили 81,краси и навайл!!!!!!!
да са ви живи и здрави  малките  сладур4ета !!!! Hug
ел4е,браво на вашият юнак!!!много е наддал  Simple Smile все така да е детето Simple Smile
аз ,мила,разбрах 4е не ми достига като и дам да суче ,су4е си там колкото има,и изведнъж спира ,кокори се малко ,но иска още за папкане Simple Smile)и така ,а и като се изцедя пове4е от 50 мл нямам..И затова дохранвам с шише ,слагам 0бикновенно 90 мл АМ и колкото изпие..Понякога остава 20-30 мл... И така.. Simple Smile
ние днес си направихме много хубава разходка с Ивето ,то при нас е  топли4ко и беше приятно Simple Smileнавън спи като къпана бубето Simple Smile))хубаво и е слън4евите лъ4и да я докосват Simple Smile))
това е засега,моми4ета !
дано има още беб4ета до края на деня !

# 17
  • Мнения: 0
Честита нова тема.
Честито и на всички,които вече са МАМИТА.
Дано в тази тема има много нови бебета и тези като мен,които нямат търпение вече са все по-малко.
Късмет от мен.

# 18
  • Мнения: 0
Май,май не останаха много мами за 10 април,а?

# 19
  • Мнения: 3
Пу и аз да се запиша Hug чета ви от няколко месеца и един два пъти се включих,ама  Naughty никой не иска да си пише с мен Simple Smile сега пак ще пробвам  newsm78 чудя се дали можете да ми помогнете с информация относно уреда, който имам за готвена на пара, дали мога да го използвам за стерилизатор. Пуснах темичка, ама и там нещо не ми връзва хахахаахахах   bouquet на всички станали вече мами пожелавам бързо възстановяване, а на нетърпеливите да видят мсвоите мъници стискам палци това да е мн скоро

# 20
  • Мнения: 3 695
Привет в новата тема! Вече май повече ще чета и по-малко ше пиша.  Rolling Eyes
Звездичка, и мен много ме издразниха, че не дават лесно бебетата, а аз бях нахална и ходих и сама да си го искам, и с акушерка. Малко са дръпнати неонатолозите.  Naughty
Честито на Навейл, Емили 81 и Маминка0418!

# 21
  • Мнения: 679
само се записвам в темичката, а ще чета и пиша после, че ми изгоря манджата  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 31
Неличка общо взето нямам пропуск. Ден два и мамите отиват да раждат. Така и Данчето- дано всичко е наред  Praynig и всичко да мине бързо и леко. От мамите който съм сънувала само аз не съм родила още Laughing Ама от 2 нощи сънувам само някакви глупости.
Питах снощи но никой не ми отговори-  Вчера от 22.15 до към 02.30ч май имах контракции- болеше ме корема/ една остра болка/ ,кръста и понякога краката, придружени с леки прорязвания отдолу. Болките бяха през 5,2,6, 10 мин ей такива нямакви интервали. Легнах си и нищо. Сутринта ходих да ми изследват ТСХ и имах леки пробождания баш си отдолу, все едно ме прорязват и чувствах една тежест в корема. Днес само веднъж ме е заболя корема. Дали това са били контракциите? А и от седмица насам корема постоянно ме боли все едно всеки момент и ще ми дойде.

# 23
# 24
  • Мнения: 31
Честито на мамите Навейл, Емили 81 и Маминка0418!!! Желая им бързо възстановяване и здрави и щастливи бебоци

# 25
  • Мнения: 1
Цоп и аз в новата темичка. Едно голяяямо браво на divogan!!!

Честити бебенца на мами krasimirav, Navail, maminka0418 и EMYLY81  - да са ви живи и здрави малките съкровища, много да ви радват. А на вас – бързо възстановяване и незабравими мигове с новите членове на семействата!

tatqna25 – дано Ники се оправи много бързо и лесно!

nefer – честито бъдещо племенниче. И аз наскоро разбрах че една близка е бременна и чака бебенце през ноември. Може бъдещите мами да се срещнат в ноемврийската темичка.

Гале – много добро заглавие си измислила...страшна си!

Иначе аз днес бях на преглед, потвърди се че нашето момче е с главата надолу и ще се ражда естествено...но няма да е скоро, понеже не се е смъкнал много (въпреки че ми е паднал корема), тапата на място, плацентата и водите супер, разкритие нулево...в общи линии като чета - същата работа като при nefer...Утре имам час вече при лекарката която ще ме изражда (наблюдаващата ме доцентка няма възможност да ме изражда), та ще видим дали ще каже нещо различно....

# 26
  • Мнения: 20
честито на новите мамчета, да са ви много здравички бебоците!

дивоган браво за новата темичка  bouquet


Alisita мисля че тоя уред за готвене на пара ще ти върши работа Peace, и не се притеснявай да задаваш въпросите си, нали всички си пишем тука да обменим опит Hug, ще се радвам да се включваш и по-често, защото най-активните мамчета постепенно се обебват и оставаме все по-малко

аз продължавам с лечението на настинката ми, страшна хрема ooooh!, много е гадно

очаквам следващите мъничета, много пегръдки от мен Hug

# 27
  • Мнения: 679
айде да се включа пак  Grinning
Данче, дано днес е денят  Hug
нефер тя и мойта работа същата. малко се е смъкнал коремът и са понамалели околоплодните води, но контракции нямам почти и не са ме гледали за разкритие тоя път. доки каза, че ако не родя до понеделник ще ме прегледа и ще решат какво да правим.
Alisita мился, че този уред не става за стерилизиране.
вили ник и аз имам абсолютно същите неща - пробождане и прерязване ниско долу и леко стягане и тежест. това пробождане са контракциите, но при мен са много спорадични  Tired

# 28
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и от мен честито на новите мамита

в петък и аз ще ходя на лекцията на 9 месеца, но следващата май ще пропусна - нещо не ми е интересна, а и може вече да съм и аз с бебче на ръце

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Да си задам въпросите и в новата тема  Simple Smile

В болницата взеха кръв на бебето за вроден хипотериодизъм, но резултат така и не ми дадоха - щял да дойде по пощата ако открият нещо.. и  при вас ли беше така??   Thinking
Искам да попитам тези от вас, които пиха Лтироксин за щитовидната по време на бременноста - правихте ли някакви допълнителни изследвания на бебетата и кога и какви?

Общи условия

Активация на акаунт