Суеверияяя

  • 18 934
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 192
На хлебарките им правих специален "деликатес" с олио, борна киселина и сварен картоф (тебеширът, който ползва екстракт от хризантема също действа, но той е отровен и за хората), но откакто се роди сина не съм правила, пък и ине бях виждала отдавна да щъкат, та викам да не е някакъв знак  Thinking А знам пък, че мравките са на берекет, тях ги гощавам с краставица и сол, или пък сол и веро  Wink
 Не е суеверие, но се сащам, че при мен има едно правило като хвърля нещо (дори кърфица), до три дни ми трябва точно такова нещо  Whistling Много е гадно!  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 1 168
  Паяк съм чувала,че е на пари и не трябва да се убива. Ама моята дъщеря има фобия и ги трепе с чехъл и писък. То сигурно затова, едва връзвам двата края, не ще да ги остави живи! Joy

Амии, в нашата кухня бъка от паяци - по два пъти на ден да обирам паяжини, пак има (сигурно защото единствено от паяци не ме е гнус и не ги трепя, та те се разходят малко и пак почват да плетат Mr. Green) ама хич не съм забогатяла - даже напротив!

# 32
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Не е суеверие, но се сащам, че при мен има едно правило като хвърля нещо (дори кърфица), до три дни ми трябва точно такова нещо  Whistling Много е гадно!  Rolling Eyes

Такава ти е настройката.  WinkИ при мен беше така  докато не се заринах така, че вече не знаех къде какво има. И един ден казах майната му и разчистих. От толкова години само един път ми се е случвало да ми потрябва нещо изхвърлено.

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моите деца трябва вече да не са живи, ако е вярно.

Стига де, не говори така за децата.

Чувствам се много добре така, когато съм се отървала от излишните страхове свързани със суеверията и религиите.
Не се страхувам да споменавам смъртта, защото зная, че тя няма да настъпи само от споменаването й.
Не се страхувам от наказания, защото съм казала или направила нещо.
Та каквото и да говоря за децата ми, те няма да се разболеят заради приказките ми и обратното, няма да оздравея или да се напълня с пари, ако позволя да се разхождат необезпокоявани разни паяци около мен. По-вероятно е паякът да предизвика някакви обриви, ако го оставя жив.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 178
Ако го видиш паяка сутрин няма да ти върви през деня.Ако е много мъничък и не те е гнус да го глътнеш-ще спечелиш много пари  Laughing
 ShockedSick

 Joy Казвам каквото съм чувала или чела,не от опит  Mr. Green
Ами пробвай бе Емче, то само с четене не става, трябва и практика! Ама после да споделиш...

Бррр,не мога да си представя дори да го докосна,какво остава да го изям  Sick А пък който иска да пробва,хората какви по-големи гадости ядат за пари  Whistling

А знам пък, че мравките са на берекет, тях ги гощавам с краставица и сол, или пък сол и веро  Wink

Ама така храниш ли ги или ги тровиш  newsm78 Ние ги гоним с нафталин.За мравките съм чувала,че ако ги утрепаш ще се развали времето и е на дъжд .

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
И за повтарящите се числа на електронните часовници си има суеверие-пожелаваш си нещо. Аз си го спазвам, като ми се случи да погледна, но не съм забелязала да ми се сбъдват желанията, уви!

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И за повтарящите се числа на електронните часовници си има суеверие-пожелаваш си нещо. Аз си го спазвам, като ми се случи да погледна, но не съм забелязала да ми се сбъдват желанията, уви!
Много е вероятно това да са числата от тотото. Пробвай, може пък да падне джакпотът най-после.

# 37
  • Мнения: 0
Ако има паяк- или ще имаш нечакани гости,
или трябва да си изчистиш къщата.  bouquet
Предполагах, че ще напишете нещо такова,  проблема не е в почистването тъй като Май месец брат ми имаше бал и правихме ремонт, явно ще трябва да пробвам с райд.



# 38
  • някъде
  • Мнения: 979
 LaughingБрат ми доста се беше замислил,защото месеци наред му се случваше,когато погледне часовника да е 11.11ч.Пита ме дали съм чувала нещо и точно тогава имаше тук тема за странности пак някакви и пак някой сподели,че му се случвало доста често.Но обяснение нямам.

# 39
  • Мнения: 81
Кой е най-големият враг на Човека-Паяк? ...Човекът-Чехъл. Така че грабвайте го и си решавайте проблема с паю-суеверията. Ако искате пари, пуснете тото - там поне шансът е 1 към 14000000, а не 1 към безкрайност...

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 436
Аз наскоро се сблъсках с един видимо интелигентен човек, който се оказа, че страда от мания. Не слиза по стълби ако чуе, че друг слиза по тях, не минава под лампа, не стъпва на канал, не минава ако му е пресякла котка път...И още ми ги изреди, направо онемях. То този човек се чудя как изобщо ходи по улицата и как най- вече стига до някъде newsm78
Но хора всякакви  Hug

# 41
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
А през шахти да минавате...? Защото наскоро ми казаха, че хич не било на хубаво и аз сега взех да ги заобикалям. Ама те са толкова много... няма спасение. hahaha Joy

# 42
  • Мнения: 1 265
това за кръглите шахти и аз го знам от дете.

# 43
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
LaughingБрат ми доста се беше замислил,защото месеци наред му се случваше,когато погледне часовника да е 11.11ч.Пита ме дали съм чувала нещо и точно тогава имаше тук тема за странности пак някакви и пак някой сподели,че му се случвало доста често.Но обяснение нямам.

Нека брат ти прочете това:

Последователност на числата
Вашите ангели често ви изпращат съобщения, показвайки ви последователност от числа. Те правят това по два начина. Първо, те невидимо ви прошепват на ухото, така че да погледнете към часовника забелязвайки часа или специално записан телефонен номер. Ангелите се надяват, че вие ще разберете, че виждате същата последователност на повтарящо се число. Например: Вие може често да виждате числената последователност на 111, и всеки път когато погледнете към часовника, времето е 1:11 или 11:11.
Вторият начин по които ангелите ви показват многозначителна числена последователност, е чрез физическо подреждане, например, една кола пътуваща срещу вас, която има някакъв специален автомобилен номер, който те искат вие да видите, и по този начин, ангелите ви дават определено съобщение.
Ето основните значения на различни числени последователности. Обаче, вашият собствен ангел ще ви каже, ако вашата ситуация носи друго значение за вас. Помолете вашите ангели „Какво се опитваш да ми кажеш?” и те ще бъдат щастливи да ви дадат допълнителна информация, за да ви помогнат да декодирате тяхното числено значение.
111 - Наблюдавайте внимателно вашите мисли, и бъдете сигурни да мислите само това което искате, а не това, което не искате. Тази последователност означава, че има отворена врата за вас, и вашите мисли се проявяват във форма, чрез рекордна скорост. Числото 111 е като ярка светлина.
Това означава, че вселената току що е направила моментална снимка на вашите мисли и ги изявява във форма. Доволни ли сте от тези мисли, които вселената е уловила? Ако не, коригирате мислите си (помолете вашите ангели, да ви помогнат в това, ако вие имате трудност да контролирате или наблюдавате вашите мисли).

# 44
  • Мнения: 81
Аз имам лично суеверие - като ме погледне красива жена, задължително си мисля за секс, иначе няма да ми върви.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт