Нищо не е като по филмите

  • 14 768
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 588
Аз лично, ние тоест, сме визуализирали предимно "Девет седмици и половина", горе долу става.
Имам предвид омазване с нЕкои неща от хладилника. Елементарно, но върши работа.

# 46
  • Мнения: 1 735
Така, като по филмите: пия вино и чета списание във ваната, по филмите е чудно релаксиращо преживяване. При мен разултатът беше измокрено списание и след това болки в кръста от неудобната поза, в която продължих да го чета в опит да не се мокри повече, виното ме "хвана", залитнах и си залепих ръката на горещата тръба и зверски се изгорих.  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 18 679
Аааа, и друг път съм го разказвала това...Любов под душа. Еротика, та дрънка  loveuuu Важно!!! Ако сте под душа с доста по-висок от вас партньор и ви се прииска да го целунете - моля, отместете се от водните струи Mr. Green В простивен слу4ай водата рязко нахлува в носа ви, следват ред сълзи, ред сополи и ефектът на  help Нема нищо общо с филмите Mr. Green

# 48
  • Мнения: X
Вечеря, свещи, кристали.  Но ни подгони преди вечерята, свършихме и гледаме - кучето рупа яростно от салатата.
с глааааас.....  Joy Joy Joy Joy Joy

При мен няма много материал за разказване. Аз все подхождам към по-така срещите като към делнично ядене на принцеси с кайма и те вземат, че станат като по филмите, то се мотаят перли, то се казват силни думи...  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 0
Ако сте под душа с доста по-висок от вас партньор и ви се прииска да го целунете - моля, отместете се от водните струи Mr. Green

че ти по устата ли го целуваш  Thinking що  newsm78 newsm78

# 50
  • Мнения: 165
ей голяма забава тука  Laughing пък и мат`риал за писане имааааа Mr. Green

# 51
  • Мнения: 12 674
В тази връзка - въздържайте се от френски ласки, когато имате хрема - има опасност от задушаване.

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 10:38 от Трещерица

# 52
  • Мнения: 6 346
Така, като по филмите: пия вино и чета списание във ваната, по филмите е чудно релаксиращо преживяване. При мен разултатът беше измокрено списание и след това болки в кръста от неудобната поза, в която продължих да го чета в опит да не се мокри повече, виното ме "хвана", залитнах и си залепих ръката на горещата тръба и зверски се изгорих.  Mr. Green
A, aз имам положителен опит с това преживяване. Редовно си кисна и чета във ваната, а понякога и си пийвам. Тук-таме някоя накъдрена страничка, но какво от това.
За фал броя, когато си замъкнах лаптопа във ваната, за да си чатя ooooh! ooooh! ooooh! Crazy Laughing Laughing ливнах му малко водичка отгоре и той само каза "фиууууууу" и не пожела да се включи никога вече. Nevermore! Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 18 679
че ти по устата ли го целуваш  Thinking що  newsm78 newsm78
Щото целува хубаво Heart Eyes Но за теб е разбираемо да не се сетиш smile3534
Стига спам.

# 54
  • Мнения: 0
В тази връзка - въздържайте се от фпенски ласки, когато имате хрема - има опасност от задушаване.

aко обаче имате запек .. нЕкои пози са повече от 'полезни'  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 25 728
Я да видим някой дали ще си признае разиграването на живо на филма "Четеримата танкиста и кучето"? М?  Thinking
"Девет седмици и половина" и баба може. Включително и частта с прането на чаршафи без накисване...
Дайте малко екшън, де, стига с тези бозави филми.  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 7 947
В тази връзка - въздържайте се от фпенски ласки, когато имате хрема - има опасност от задушаване.

aко обаче имате запек .. нЕкои пози са повече от 'полезни'  Mr. Green
Не те ли е срам бе, даде ми линк към темата, за да чета за запек  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 3 371
В тази връзка - въздържайте се от фпенски ласки, когато имате хрема - има опасност от задушаване.

aко обаче имате запек .. нЕкои пози са повече от 'полезни'  Mr. Green
Не те ли е срам бе, даде ми линк към темата, за да чета за запек  Crossing Arms
отговаря си по темата  Mr. Green, те по филмите до тоалетната не ходят  Twisted Evil

пс. изтръгнах обещание да ми напишат сценарий като по филмите и да го режисират като хората. ще разказвам след три седмици/ако я има темата Mr. Green/.

# 58
  • Мнения: 7 947
В тоя сценарии ти ще участваш ли? Щото ако да - представям си Немо кво ще ти причини от сега  Joy

# 59
  • Мнения: 3 371
да идва този немо и да казва  Laughing докато е време  Twisted Evil

аз съм с двата крака в сценария. само дето режисьорът казва, че волните програми стават по-успешни и от най-добре написания сценарии.

понякога толкова реални, че може и живота ти да струва. изпитано на собствен гръб.

Общи условия

Активация на акаунт