Нищо не е като по филмите

  • 14 760
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
И така събота вечер,след натоварената седмица поканихме наши приятели на гости ядене пиене и много смях- всичко е ок.След като си тръгнаха решихме с милото да си направим една хубава баня  Rolling Eyesи напълнихме ваната с многоооо пяна и свещи каквито изровихме,че не беше планирано пък и нали сме сами тази вечер newsm44 да се възползваме максимално.Живеем заедно със свекър ми.Малката при майка.Всичко хубаво и излизаме вече от ваната дърпаме запушалката обаче сифона малък водата бързо наводнява банята ooooh!,оставихме я да си тече –махнахме капачето за да се стича по-бързо,помотахме се още малко в банята и илзизаме-в коридора тъмно,нали сме само на свещи Joy.Стъпвам аз в/у килима мекичко мокричко  стъпвам пак още по мокро.Мале водата наводнила коридорчето се запътва към спалнята. smile3555Айде вади кофи  с парцали обирай тая вода.Та така от романтична вечер...... изчистихме апартамент в 1.00ч. през нощта  Joy Joy   Joy
Е нищо не е като в Холивуд!
Разкажете и вие случки които сте искали да станат като по филмите,а то накрая ...

# 1
  • Мнения: 593
Не е като по филмите, за съжаление.
По филмите всичко е идеално. В реалния живот, може да си сецнеш я кръст, я нещо друго....

P.S. Няма да разказвам, че е много лично Embarassed

# 2
  • Мнения: 562
Аз само не разбрах как така водата от ваната е наводнила апартамента?  Rolling Eyes  Тя ваната нали си се пълни, водата си стои в нея, не прелива (не сте оставили крана да тече безкрайно, нали?), най-много с мокри крачета да направите стъпки?  newsm78  Или? Как точно е станало наводнението, че не разбрах?  Thinking

Извинявам се, че не разказвам весела случка, но темата ме озадачи. Аз не виждам проблем в изпълнението на романтична вечер с баня във ваната.  Blush

# 3
  • Варна
  • Мнения: 957
Също романтична вечер ще правим, но класика - свещите са в спалнята. Имах един висок свещник, стоеше под прозореца, с три дебели свещи. Разгорещихме се ... буквално - запалиха се пердетата - да се обличаш ли, огън ли да гасиш ...
Баните пък са много хлъзгави, както се знае, една романтична вечер завърши с травма, ама то не е за разправяне. Такива работи.

# 4
  • Мнения: 259
И така събота вечер,след натоварената седмица поканихме наши приятели на гости ядене пиене и много смях- всичко е ок.След като си тръгнаха решихме с милото да си направим една хубава баня  Rolling Eyesи напълнихме ваната с многоооо пяна и свещи каквито изровихме,че не беше планирано пък и нали сме сами тази вечер newsm44 да се възползваме максимално.Живеем заедно със свекър ми.Малката при майка.Всичко хубаво и излизаме вече от ваната дърпаме запушалката обаче сифона малък водата бързо наводнява банята ooooh!,оставихме я да си тече –махнахме капачето за да се стича по-бързо,помотахме се още малко в банята и илзизаме-в коридора тъмно,нали сме само на свещи Joy.Стъпвам аз в/у килима мекичко мокричко  стъпвам пак още по мокро.Мале водата наводнила коридорчето се запътва към спалнята. smile3555Айде вади кофи  с парцали обирай тая вода.Та така от романтична вечер...... изчистихме апартамент в 1.00ч. през нощта  Joy Joy   Joy
Е нищо не е като в Холивуд!
Разкажете и вие случки които сте искали да станат като по филмите,а то накрая ...



Ох,посмях се от сърце-представих си ви с парцалите  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 175
О, имам няколко подобни случая..))

Най-пресния - по Коледа..Месец след като съм нанесла в новия дом и приключила с безумните ремонти..
Чудна любовна вечер край камината ( валеше много сняг), посрещане на изгрева и слънцето (появи се и гря силно целият ден) - спане 1-2 часа и после дълъг обяд в някаква кръчма. Прибираме се супер любовно настроени и се натискаме още от коридора. Кухнята е най-наблизо, та направо там.. Покатерваме се директно върху плота и се занимаваме активно до край. А като се спуснахме на земята на финала се оказа, че сме до глезените във вода.. Shocked
Оказа се, че терасата ми, която беше пълна със сняг, се е разтопила и влязла/ вляла/ в кухнята..(с различни нива са). Върхи чисто новия ми ламинат и всичко.. #Crazy ooooh!
Мале какво гребане настана #Cussing out И на водата и на терасата..чак до вечерта.. Joy hahaha
Добре, че ламината оцеля, само 1 седмица джвака постоянно след това.. Joy hahaha
После цяла зима дебнех като завали снега - да го изгреба с една голяма лопата..

# 6
  • Мнения: 22
Не мога да разбера как е станало наводнение...нещо не ми се връзва. Crossing Arms

# 7
  • София
  • Мнения: 17 301
Стига де, темата е толкова хубава и весела, какво е това задълбаване в детайли за пустото наводнение  Laughing
Жалко, че не мога да се сетя за подобна случка и аз.

# 8
  • Мнения: 562
Права си Бърди, но много ме гризе как е станало - не че не вярвам, просто ми е интересно.

Иначе темата наистина е много хубава и весела. Харесвам я и е жалко, че не мога да се включа по нея!  Peace

# 9
  • Мнения: 2 175
Не мога да разбера как е станало наводнение...нещо не ми се връзва. Crossing Arms
На последния етаж съм и част от терасата ми е вкарана в кухнята, а двете са на различни нива със стъпало..Плота е от едната страна като бар-плот , а от другата като нормална маса..))

# 10
  • София
  • Мнения: 1 508
Явно ваната не е свързана с канализацията, и като махнат тапата, водата направо на пода се излива.

# 11
  • Мнения: 116
Не мога да разбера как е станало наводнение...нещо не ми се връзва. Crossing Arms
След като приключваме с ваната отпушваме я и водата се стича към каналчето и от там към сифона.Тъй като  дупчицата от ваната е голяма а сифона или както се нарича там е малък по-бавно се изтича водата поне така е при насДокато се мотаме още във банята водата е почнала да излиза през прага на вратата.При нас водата от ваната не се стича директно във канала  smile3506
Дано правилно съм обяснила  Peace

# 12
  • Мнения: 562
Ооо - сега разбирам, missus Vermeer. Както е предположила и Jarrita.

Чудесно си обяснила.
Надявам се, че не се сърдиш за запитването - не беше с цел заяждане, а изясняване на ситуацията. Просто се зачудих - не съм виждала такава вана и не бях чувала за подобно решение до сега.

Историята е чудесна и ще се сещате с радост и смях за случката!!! Забавно е!   bouquet

# 13
  • Мнения: 116
Ооо - сега разбирам, missus Vermeer. Както е предположила и Jarrita.

Чудесно си обяснила.
Надявам се, че не се сърдиш за запитването - не беше с цел заяждане, а изясняване на ситуацията. Просто се зачудих - не съм виждала такава вана и не бях чувала за подобно решение до сега.

Историята е чудесна и ще се сещате с радост и смях за случката!!! Забавно е!   bouquet
Радвам се ,че всичко вече е изяснено и можем да продължим със забавни случки Peace.Имам доста, но малко по-късно   Flutter

# 14
  • Мнения: 2 050
Мм, свещи  hahaha

Аз студентка първи-втори курс, лятна ваканция на гости на мама и тати (които през деня са на работа, теренът е наш). Романтише изпълнение в банята, пяна, свещи, както си му е ред. Свещите наредени на етажерката под огледалото, когато привършихме с веселата част го гледаме - от едната страна рамката стопена и черна, ама черна. После как съм обяснявала на майка ми, че докато съм си взимала вана (сама) съм решила да пална и едни свещи  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт