Нищо не е като по филмите

  • 14 767
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 73
Дорис големи дървеняци са мъжете на които попадаш. Joy

Следващия път като решиш да правиш пътечки от рози, мини през секс-шопа и си купи изкуствени листенца вместо да пощиш градинките пред блока които и без това са раритет. Тъкмо ще ги ползваш многократно. Laughing

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Да е жива и здрава Дорис! Тя съживи темата!   bouquet

И аз имам някои моменти, които мога да споделя.

С моичкия, студенти още, въодушевени от филм за възрастни, в който ползват белезници си купихме и ние. Отиваме в неговата квартира и го закопчавам за старовремското желязно легло, като се унасяме. В един прекрасен момент, по средата на започнатото на вратата се чука неистово. Той забравил, че хазайката се обадила вчера, че има път насам, за да прибере наема. Започнах трескаво да търся ключовете, като в бързината чух само как падат зад леглото, което беше подпряно до стената. От всички останали страни беше оградено със столове, шкафче - квартирата тясна, а под кревата- Shocked Мъж-от както се бе нанесъл, (3 години) не беше чистил под леглото. Той извика на хазайката да изчака, а тя тропа по вратата - чула, че гласа му променен, та помислила, че му е лошо. Пъхнах се под леглото, намерих ключа, отключих го, облякохме се. Отваря на хазяйката, която беше на път да влезе през вратата, а на нея и трябваха около 2 минути докато загрее, че той е добре Crazy После се сконфузи, та си тръгна! Mr. Green

Друг път- в центъра на областен град няма къде да се осамотиш и да гледаш звездите, а по филмите изглежда доста романтично. Качихме се на покрива на панелен блок. Докато гледахме звездите, решихме да се отдадем физически, като за целта ме подпря на 1 комин. Всичко беше ок, докато след 1-2 минути комина започна да пуши.  Shocked Вечерта беше хладна, нищо, че на нас ни кипеше кръвта, та някой си беше запалил печката на твърдо гориво.
 Като се прибрахме съквартирантите ни майтапеха доста, щото мизизмата на опушено беше ужасна, а имах неблагоразумието да споделя случилото се.

# 92
  • Мнения: 11 411
Дорис, дай онази история с рождения ден (или беше имен ден) на мъжа ти и братовчед му в банята Simple Smile
Praynig

Специално за вас копирам от другата тема  Hug

Мъжа ми имаше рожден ден и решавам да му спретна изненада - като се прибере от работа да съм поканила няколко приятели на гости, да съм сготвила и украсила къщата, докато цял ден съм се правила, че съм забравила. На всичкото отгоре братовчед му, който живее в чужбина и с когото са като братя се бе прибрал и щеше да е коронната изненада на празненството. Смятах, че организацията е на 6! Излязох от работа по обед, пазарувах, мъкнах покупки, готвих, търчах по домашни дрехи да докупя каквото съм пропуснала и към 5 часа пристигна първия гост - братовчед му Георги. Към 5.30 започнах да сервирам масата и се притесних, че моето момче скоро ще се прибере, а гостите още не са дошли. В крайна сметка се оказа, че всички гости /4-5 човека, не мислете за нещо грандиозно/ си имат лични причини да позакъснеят и правят всичко възможно да дойдат преди 18 часа, за да викнем "ИЗНЕНАДА" когато благоверния се прибере.

В 6 без 10 оставих Георги да кълца зелето в кухнята и влязох в спалнята да се преоблека.

Изведнъж чух, че някой пъха ключ във входната врата, опитва да отключи и после отваря вратата. Моето момче се прибра! Аз по бикини и сутиен няма как да го посрещна след като в къщата има чужд човек и само си показах главата: "Ти ли си мило? Ей сега се обличам и ида!". Георги за да подсилел ефекта на изненздата от своето появяване захвърли кухненския нож, с който кълцаше зелето, и се заключи със скок и трясък в банята!   Crazy

Когато не си гузен или нямаш задни мисли не можеш да погледнеш на ситуацията от ОНАЗИ страна, Но ми направи впечатление, че мъжа ми гледаше страшно и ошашавено   Shocked И точно тогава започнаха да влизат задъхани приятелите, бързали за изненадата. Щом видеха рожденника в коридора викаха ентусиазирано "ИЗНЕНАДА" и го тупаха по раменете. А той продължаваше да се държи странно!! Георги отвори вратата на банята и ухилен до уши се показа, очаквайки реакцията на щастливия си братовчед.

Мъжа ми се втренчи в него за момент и после ужасно дълго ме изгледа, а в очите му имаше нещо болезнено - сякаш ей сега ще заплаче! Вкам си "Мале как се развълнува миличкия!" и се хвърлих на врата му да му честитя.

Отне малко време докато мъжа ми схване какво става, а по-късно подпийнал и отпуснал се заразказва: "Прибирам се 10 мин. по-рано от обикновено и сварвам жена си гола в спалнята, а някой търчи и се заключи в банята! Причерня ми! Егати шибания рожден ден! И изведнъж като в някаква смахната шега започнаха да навлизат у дома приятели и да ми честитят, а аз не мога да откъсна очи от вратата на банята и нещеш ли вратата се отваря и там стои Жорето. Моя Жоре! За когото бъбрек без да се замисля вадя и му давам. Дето ми е като брат! Той с жена ми да си има алъш вериш!?! Не може да е истина! А тя ни лук яла, ни лук мирисала ми се смее насреща доволна. Ей хора до убийство ще докарате човек с подобни изненади!"   Crazy Crazy Crazy

# 93
  • Мнения: 2 200
Историята е на моя приятелка.
Гаджето й, мъж на 35 години, решава да й устрои романтична кекс-вечер,
но тъй като живее с родителите си, единственото усамотено местенце
е таванското им помещение, обзаведено като елегантно апартаментче,
макар и почти необитаемо.
Вечерта е в разгара си, прекъсват вечерята си, за да се насладят на
себе си върху същата маса... и става като по филмите  - падат чаши, чинии,
размазва се храна по пода ... Но страстта им е толкова голяма, че това няма значение.
В същото време бащата на младежа решава да остави някакъв багаж
във въпросното помещение, чува шум, веднага в съзнанието му започва да се прокрадва мисълта,
че има крадци горе. Звъни на полицията, вдига на крак всички съседи, които наизскачат по стълбищаща. И идва заветният миг, в който полицаите идват,
отварят вратата и ... 2 голи *** лъсват ...

# 94
  • Мнения: 116
 newsm51 newsm62 newsm62 newsm62 момичета страхотни сте  smile3521

# 95
  • Мнения: 4 569
Леле,Дорис  Joy

# 96
  • Мнения: 340
Много сте забавни момичета, продължавайте в същия дух.         bouquet

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Сега се присетих пак. Blush

Преди 4-5 години, на Слънчев бряг, в китно хотелче решихме със съпруга да се отдадем на ласки в банята. Бяхме чували само за това, че хотелите там се появяват за няколко месеца от кота нула, но... Бяхме се развихрили в банята, докато той реши да ме слижи да седна на мивката. Всичко хубаво, ама пак в най-неподходящия момент мивката падна на пода, а ние - и двамата върху нея. Оказа се, че стената, върху която беше залепена представлява нещо подобно на дебел картон! Rolling Eyes Добре, че нямахме контузии!!!
  Силно изчервени и 2та обяснявахме на управителя на хотела, защо в банята има огромна дупка в стената, а мивката е на земята. Embarassed

# 98
  • Мнения: 73
Номерът с мивката и на мен ми се е случвал, но в собствено жилище. Няма окачена на стената мивка която би издържала секс върху нея. Това за информация. Ако сте любители на секс върху мивката, слагайте си вградени в шкафче. Wink

# 99
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
Сетих се за една история. С мъжа ми - още млади гаджета - сме на море, ама в съседни стаи с родителите му и всичко се чува през стените. Та ние ограничаваме интимните си и шумни контакти. Търсейки алтернативи, си набелязахме една недалечна плевня със слама и един следобед с плажната хавлия се отправяме към местопрестъплението с явното намерение да реализираме каубойски филм за възрастни. Всичко започва по реда си, тъкмо сме се улисали в сюжета и изведнъж усещам, че мъжът ми спира изпълнението на съпружеските си задължения и се втренчва зад мен. Обръщам се, а зад гърба ми стои една огромна крава, която ни наблюдава с нескрит интерес. В следващия момент чуваме глас: "Минке ма, къде си добиче с добиче" - явно на собственика на кравата. И тъй като решихме, че на него няма да му отнеме много време да се усети, че Минка е в плевнята, започна трескаво обличане. Добре че лятото човек не носи много дрехи по себе си, та набързо се изнесохме отстрани.
После два часа си чистих косата от сламата...

# 100
  • София
  • Мнения: 6 743
Дорис - благодаря ти от сърце за разказаните истории  Hug - смяхме се до сълзи в къщи  Laughing Joy Hug

# 101
  • Мнения: 130
Благодаря на всички за споделените истории и най-вече на Дорис!   Hug
Дорис невероятни истории и много добре разказани . Heart Eyes
Смеем се със сълзи от смях!   bouquet

# 102
  • Мнения: 142
e не  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Дорис - без коментар просто. Хиля се като идиот от 1 час.
И за да се включа в култа към ваните - е няма такава гад, то аз къде ли не търпя на болка, тва къде ли е твърдо и хлъзгаво. Ква ти романтика - УЖАС

Общи условия

Активация на акаунт