АПРИЛските мъничета,вече радват ни с ритничета!(Тема номер 7)

  • 21 804
  • 660
  •   1
Отговори
# 15
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
Мони,поздравления мила smile3525
Аз нещо не съм добре,корема отляво ме опъва нещо,отпаднала съм,нещо не ми е ден май ooooh!,а и течение имам леко,но доктора каза че е нормално,не са ми вземали секрет...
Жени ти се появи..свършихте ли с ремонта?Аз навих Стамо да си купим тук апартамент,та сигурно Бургас ще се забави няколко годинки,на мен хем ми се идва там,хем всички приятели са ми тук,в голяма чуденка сме де newsm78

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 0
И аз да се разпиша в новата тема  Hug
Много е хубава,Мони   bouquet Много свежа и с настроение!Дано до края я изпълним само с хубави новини!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 13
Браво на Мони!   bouquet  bouquet  bouquet

Аз тъкмо изчетох старата тема и се пльоквам в новата с потвърждение, че съм ОК за варненската среща за събота 15-15,30 в Гранд Мола. Grinning

Честити девойки и добре дошла на новата мама!  Hug

# 18
  • Русе
  • Мнения: 278
И аз се включвам, поздрави за новата тема   bouquet
Аз днес бях инцидентно на лекар, оказа се, че плацентата ми е ниско разположена, засега няма нищо притеснително (няма кървене слава богу), забрани ни само секса док. Надяваме се да се вдигне плацентата, но времето ще покаже.
Лека и спокойна вечер на всички  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 0
Отбелязвам се и аз  Wink новата тема е суперска!
Днес бях на жк, но честно казано нищо интересно - слава богу нямам оплаквания, а и като казах на доктора, че другата седмица съм на фетална морфология, той не отдели много време да гледа бебка. Тя и без това спеше и той като я разръчка, милата само ни обърна гръб и невъзмутимо продължи да си спинка. Всичко е наред - така каза д-ра. Утре ще ми взимат кръв и урина за втори път. Поне си изпросих няколко дена болничен, та да се понаспя. Днес даже подремнах след обяд и наистина съм по-свежа.

Пожелавам на всички мами да са спокойни и здрави!  Hug
Лека...

# 20
  • Мнения: 152
Здравейте и от мен в новата ни темичка  Laughing Много ме радва - Браво на Мони   bouquet


Да си кажа само за вагиналните секрети - на мен не са ми взимали секрет.  Rolling Eyes Като си говорех с майка ми, която е медицинско лице, също ми каза, че било по - добре да не се взима, че било леко опасно - тя заради такова нещо прокървила серизоно в 5 месец, когато била бременна с брат ми  ooooh!
, та вече не знам дали е добре или не е добре, като Ви чета  newsm78

# 21
  • Мнения: 348
Запис, много сладка тема, и много уютна този път  Simple Smile Абе що така мойто предложение за овнетата и телчетата не го качва никой да го избираме  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 271
Ха едно записче и от мен в новата ни темичка.Мони страхотно си се справила  и този път!И честито лелчееееее(нещо не мога да пиша във фейса,пак има някакъв бъг,затова тук).Къщата ще се напълни с деца другата година!!!! Mr. GreenБуквалноооо!!!!

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 23:49 от petia47

# 23
  • Мнения: 349
Суит Мони,темата е страхотна   bouquet да се напълни само с най-хубави новини!

Много съм развълнувана и щастлива,бебчо днес вече се разкри на ФМ- чакаме момченце,аз не мога да си намеря място,а пък за таткото да не говорим-не ходи по земята Laughing

Успех и хубава вечер  Hug

# 24
  • Мнения: 10
Мониии, оформлението е страхотно! Нямам думи! Мерси много, добре си си поиграла, то се вижда!   newsm51

Опитвам се да пиша във фб и всеки път ми дава грешка, дано да не се появят изведнъж 10 мои коментара  Laughing така стана и снощи или предната вечер (не помня вече   Laughing) с документа за мерки и теглилки, накрая имаше 7-8 броя от него  Joy

В Англия не взимат секрети и не гледат вагинално, затова чакат 12та седмица за първи УЗ. Като казах на моята акушерка, че съм чула сърцето в 9та седмица и тя "ама как така!??!" и аз като и казах "вагинално" и тя "ааа, аха, ама това не е ли много неприятно" - все едно никога не е ходила на гинеколог. Аз нямам проблеми с тези неща, е, сега вече сигурно ще ми е по-дискомфортно.

Лека и мека на всички коремчета   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 488
Аз тъкмо изчетох старата тема и се пльоквам в новата с потвърждение, че съм ОК за варненската среща за събота 15-15,30 в Гранд Мола. Grinning
Аз за съжаление ще съм другият път,че утре с детенце ще се возим на влак  Wink и ще се прибера в неделя.

# 26
  • Мнения: 16
Мили момичета, съжалявам, че се включвам с лоши новини в хубавата нова темичка, но завинаги се разделихме с моите две ангелчета  newsm45
НЕ ПОДЦЕНЯВАЙТЕ МИКРОБИОЛОГИЧНИТЕ ИЗСЛЕДВАНИЯ НА ВЛАГАЛИЩЕН СЕКРЕТ!!
Прегръщам ви всички и ви пожелавам лека и успешна бременност!

# 27
  • Мнения: 115
akseltwo ,много,много съжалявам.... HugКакво се е случило?
А на теб ти пращам мнооого прегръдки,бъди силна и не се предавай,дано скоро ни зарадваш с нова новина!

Аз и тук да се похваля,че през юли ще ставам леля,аз се радвам много,но брат ми още е доста шашнат и уплашен...Той точно юли месец ще навърши 20,но все пак е малък,въпреки че аз нямам право да го съдя или да му се карам,защото аз самата родих на 20,така че.....
Днес ще ходя с мацката на генеколог да видим какво ще й кажат,че и тя милата е много уплашена....
JUPETO ,не съм го видяла за това...Ако искаш го напиши пак и ще го сложа в анкетата Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 236
Ей, за Добро утро много лоша новина.akseltwo каквото и да кажем е малко, но много съжалявам. Бъди силна.
Какво става,защо така??
Както казах,четох програмата на ЗК-ами не мисля че съм малоумна,но като цяло нищо не разбрах за полагаемите изследвания. Дори и да се се полагат-съгласна съм-ама откъде да знам какво трябва да се прави и кога?? Лекарката ме гледа все едно искам нещо много, частния,при който ходя, дори витамини не ми каза да пия-пък и още ме гледа на вагинален. Верно внимателен е, ама е вагинален.
Искам ,написано като за идиот, в кой месец какво се прави,кое се поема от ЗК и кое не, кое изследване за какво е.
Мони,честито:) Верно другата година ще е лудница при вас:)

# 29
  • Мнения: 1 488
Прегръщам ви всички и ви пожелавам лека и успешна бременност!
Hug
Мони на теб честито лельо   Wink

Общи условия

Активация на акаунт