Тук Ви чакаме,прекрасни бъдещи СЕПТЕМВРИЙСКи мами 2011!

  • 13 738
  • 225
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 79
Привет  Hug
Аз със сигурност се записвам при вас. Днес видях  EFP и съм много щастлива и татито също. От София съм на 30г., втора бременност.

Здравейте и от мен:) Надявам се тук да намеря много помощ от миналите септемврийки защото със сигурност ще ми е нужна:) За мен е първа бременност и страшно много се вълнувам:)  baby_neutral
Не само миналите септемврийки ще помагат, ще помагаме и ние с 2 и 3-та бременност,

Много се вълнувам момичета, като знам какви прекрасни мигове ни предстоят. Бъдете спокойни и всичко ще е на ред.

Хубав ден  Heart Eyes

# 196
  • Мнения: 79
Млкото зверче заспа и сега мога да ви разкажа малко за себе си  Crazy
След две годишни опити, изследвания и с..с по график най-сетне се радваме на прекрасна дъщеря. Тази бременност не е планувана или по-скоро я планувахме за другата година, но като е дошла сега "Добре дошла". Надявам се да мине като първата, без гадене и повръщане но за сметка на това главоболие и киселини, но всичко това е нищо в сравнение на невероятното чувство, което изпитваш при мисълта, че вътре в теб тупти още едно сърце.
 newsm76

# 197
  • Мнения: 644
Мадленка  Hug, честито!
Аз честно казано още не мога да осъзная какво се случва с мен, някак, макар и да има промени в тялото ми, мъжа ми като че ли е по - ентусиазирания и развълнувания. Някак още не мога да се отпусна, може би поради притеснения дали всичко е наред. Другата седмица съм на преглед и ще си умра от притеснения дотогава, макар че според док няма място за такива, защото съм нямала никакви оплаквания, е освен разните "екстри", но въпреки това ми е ужасно нервно дали бебето се развива както трябва, дали ще чуем пулса, че ако пак ще трябва да чакам, направо ще  smile3514   

# 198
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Честито на всички бъдещи септемврийски мамчета  Hug

Записвам се и аз при вас. Днес видях  EFP и съм ужасно щастлива. И в същото време умирам от страх. Даже мислех и да си трая, но като чета какъв кураж давате, се престраших... Моля ви, стискайте ми палци, момичета, че поради физиологични причини карам много тежки бременности (ако изобщо успея да прескоча 7 г.с.)...

Има ли друга мама като мен с трета бременност ?
На мен ми е шеста - имам 3 спонтанни аборта (поради споменатите вече физиологични причини) и двама големи юнака. Дано и тази да е успешна...  Praynig Praynig Praynig

# 199
  • Мнения: 226
Ей,мами,искам да  Ви питам нещо-кога за първи път док може да  види сърчицето на бебо???Терминът ми е на 10 септ.

В понеделник, когато бях 6 г.с. и три дни с вагинален ехограф, видяхме сърчицето  Simple Smile .

За повръщането, имах с предишната си бременност един период, когато бях само на боза и сок от компот от череши. Нищо друго, включително водата, не се задържаше толкова дълго в стомаха ми - половин час  Mr. Green . Млечни продукти и всичко в което има такива проядох чак към края на седмия месец, а ориз чак след като родих  ooooh! .
И сега май ще е същото, но въобще не ми пука. Всичко се забравя след като гушнеш малкото вързопче  Simple Smile .

Marpen , всичко ще бъде наред този път  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 200
  • Мнения: 0
Какъв прекрасен форум си имаме тук   Grinning често съм поглеждала в него, каквото ме е вълнувало, но ето, че дойде време и аз да се запиша.. какъв по-прекрасен повод от ще си имаме бебчеее  Heart Eyes от втория опит се получи EFP двете чертички открихме на 9.01, когато беше и рожденният ми ден, може би най - щастливият в живота ми, еуфорията е голяма, тъй като ми е първа бременост и тепърва ще разбирам какво ще ме очаква, гаденето е на линия всяка сутрин..  newsm12  , но открих, че приема на храни с по-високо съдържание на Б6 ми помагат да го превъзмогна..  а сънливостта е непоносима.. като след замаяна пиянкса вечер ми е по цял ден..  newsm62 надявам се скоро да отшуми...  усеща се пулсиране и придърпване в долната част на корема..   но всичко това бледнеее пред мисълта какво ни очаква септемврииии  newsm30

# 201
  • Мнения: 21
Леле момичето колко много станахме  Hug Hug Hug
При мен от ден на ден все по-тежко става положението с повръщането... сутрин, обед, вечер - няма значение, все съм в готовност. Бебо проявява капризи Simple Smile Но се старая да мисля позитивно за това и да не си го слагам много на сърце. Таткото е малко по-притеснен, но това сигурно е нормално...

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Леле момичето колко много станахме  Hug Hug Hug
При мен от ден на ден все по-тежко става положението с повръщането... сутрин, обед, вечер - няма значение, все съм в готовност. Бебо проявява капризи Simple Smile Но се старая да мисля позитивно за това и да не си го слагам много на сърце. Таткото е малко по-притеснен, но това сигурно е нормално...
Момичета, аз през първата бременност не усетих, че съм бременна-никакви симптоми 9 месеца.За това пък втората ми се гадеше и повръщаше до края на третия месец и не ми се ядеше нищо, всичко ми миришеше гадно .Това, което ми даваше сили, нека дава и на вас:щом ви се гади и ви некомфортно, значи всичко е наред за момента  с бебока!Обаче, ако не ви се гади, това не значи, че нещо не е наред Simple Smile!И най-важно е да мислите позитивно!!!Наслаждавайте се на прекрасния момент, който не се повтаря често в живота на жената Simple Smile

# 203
  • София
  • Мнения: 79
Честито на всички бъдещи септемврийски мамчета  Hug

Записвам се и аз при вас. Днес видях  EFP и съм ужасно щастлива. И в същото време умирам от страх. Даже мислех и да си трая, но като чета какъв кураж давате, се престраших... Моля ви, стискайте ми палци, момичета, че поради физиологични причини карам много тежки бременности (ако изобщо успея да прескоча 7 г.с.)...


Marpen първо честито от мен
Бъди спокойна и вярвай ,че този път всичко ще е ОК.Имаш едни много здраво стиснати палчета от мен .При мен също точно 7 г.с. ми е проблематична и постоянно съм в паника дали този път ще я прескоча,но някак вярвам ,че сега всичко ще е наред .Така че не го мисли просто вярвай че сега всичко ще е наред ,аз го вярвам .

# 204
  • Мнения: 21
ilik123, много благодаря! Чувствам се по същия начин - нищо не ми се яде, всичко ми е гадно, а най-хубаво ми е след като повърна  Laughing Крепи ме идеята, че повръщам от хубаво и че рано или късно ще мине и ще си е заслужавало Simple Smile

# 205
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Мадленка  Hug, честито!
Аз честно казано още не мога да осъзная какво се случва с мен, някак, макар и да има промени в тялото ми, мъжа ми като че ли е по - ентусиазирания и развълнувания. Някак още не мога да се отпусна, може би поради притеснения дали всичко е наред. Другата седмица съм на преглед и ще си умра от притеснения дотогава, макар че според док няма място за такива, защото съм нямала никакви оплаквания, е освен разните "екстри", но въпреки това ми е ужасно нервно дали бебето се развива както трябва, дали ще чуем пулса, че ако пак ще трябва да чакам, направо ще  smile3514   
 
аз съм така, но кураж Simple Smile)))

# 206
  • Мнения: 3 637
Сега като се замисля на мен ми се гадеше,като си миех зъбите  newsm78  Mr. Green!Аз също не съм повръщала,нямах киселини,никакви симптоми.А ето Диди се роди с почти 3 см коса ,а изобщо не ми се е гадило  Mr. Green !
Като ви чета и душата ми се пълни,сещам се за нашия миг преди година когато споделяхме първите трепети  Hug изследвания,консултации...
 Hug Hug Hug на всички бременелки!

# 207
  • Мнения: 9
Здравейте,записвам се и аз сред вас,дано не е за кратко.Вчера бях на преглед имам си точица 6мм Боли ме много кръста и ми е тежко на стомаха,доктора ми изписа лекарства и каза само да лежа и ако болките продължат ще се наложи да вляза в болница да ми подсилят организма.На никого не сме казали още за бременността,ще изчакаме да видим как ще се развият нещата.Това ми е втора бременност имам момиченце днес става на 3г. През първата си бременност не съм имала проблеми работих активно до 5м Желая ви лека бременност и здраво бебче през септември.

# 208
  • Мнения: 644
nelimaneva, първо - честито, стискам палци всичко да е наред и момиченцето ти да се сдобие с хубаво братче или сестриче след няколко месеца Hug
Второ - честит рожден ден на малката принцеска - много здраве й желая и септември месец да стане най - добрата кака на света  Mr. Green
П.С. 6 мм точица на коя седмица съответства, че не съм много наясно все още с тези мерки и теглилки Laughing

# 209
  • Мнения: 9
Koketka_majoretka Благодаря ти за пожеланията!Последния ми цикъл 07.12. 4–5 седмица съм някъде

Общи условия

Активация на акаунт