Отговори
# 15
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
Скок и от мен в темичката! Диди, отново си перфектна!   bouquet

И аз съм на вълна сладки, в къщи ухае невероятно! Наистина след коледните и новогодишните празници сигурно вече ще се търкалям от всякъде! А като се замисля, че послед следва и Великден, направо лошо ми става!

# 16
  • Мнения: 845
Цоп и аз! Зинзикате ли?   cold

Я вижте януарките , изписват по 10-20 сраници на ден! Shocked



Ами щот' малко живот им остава ...  smile3504

# 17
  • Варна
  • Мнения: 13
хоп и аз тук Simple Smile Дидиbouquet

Mwpo, ти ме разби с тези лекари!  Joy От изброените, само за Яков съм чувала, но не съм ходила. На мен Давидков в 14 г.с. ми каза момче и в 19 г.с. потвърди (при него ходих три пъти и съм доволна). За мое успокоение, сега след Коледа (ще съм 22 г.с. +) ще ходя и при Балев, но там записването на час си е приключение...  ooooh! та дано е съдържателен прегледът. Peace
Честито на новоузналите пола на бебоците!  Hug
Аз вече съм малко хипопотамче, вечер само пръхтя и се въртя. А днес установих, че вече съм +4 кила и всичките ги качих последния месец...Тази седмица се тегля всеки ден и с 200 гр. качвам чинно на ден!  #Crazy Малко се плаша, кантарът показва цифри, които не съм виждала досега... Whistling А предполагам тепърва ще се дебелее...   Sunglasses

# 18
  • Мнения: 56
 Здравейте и от мен,страхотна темичка да си я пълним само с хубави неща.
Сега се връщам от лекар 100% ще си имаме момиченце,така че моля да ми промените щъркелчето.Бебето си отговаря в седмиците и всичко си му е наред.Аз съм качила 3 кг за месец,което до тук прави вече +10.Желая на всички хубав и усмихнат ден.

# 19
  • Мнения: 15
Аз пък се тревожа, че съм качила само 2 кг от 7тата седмица досега Sad Но казаха, водите са наред, та сигурно няма място за тревога.

И аз искам на вълна сладки, но няма време!! Но може би този уикенд ще спретна линцеровите и арменските сладки. Отделно свекървата ни прати една торба със сладки и сладкиши, които са във фризера и ще ги одобрим на Коледа Simple Smile

Тоси, честити розови гащиии Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 271
meleean не се притеснявай за килограмите!Аз също варирам между +2 и+1(сега съм толкова).Важното е бебчетата да са добре.А докрая има още 4м.Ако знаеш как ще си качим поне 10кг  Mr. GreenТочно ,колкото да не ти остане нищо след раждането!

Цоп и аз! Зинзикате ли?   cold

Я вижте януарките , изписват по 10-20 сраници на ден! Shocked



Ами щот' малко живот им остава ...  smile3504
Ох как звучи!Малко да са preggo ,но и малко за да гушнат  baby_neutral

# 21
  • Варна
  • Мнения: 236
Trufel аз лично от Давидков съм отвратена.А Александров е главен андролог на АГ-специалист ИнВитро. След години ходене при една ужасна жена, Александров докато ме пипна и забременях:) Даже съм била бременна като сме правили спермограма и изследвания.
Днес сутринта ПАК звънях на Балев,като мислех че е кофти време и никой няма да е отишъл да чака. В 8.00 казват че започват, в 8,10 нямаше часове. Другия четвъртък 23.12 казаха да звънна.
За килограмите- аз винаги съм била по едра,независимо от хранене,ходила съм на изследвания- всички казаха че е хормонално и като забременея и родя-нещата ще се нормализират,което за мен не е вярно. Забременях,качих 3 кг. От предния месец съм отслабнала, а не съм спряла да хапвам - и то си позволявам банички поне веднъж седмично, а вечер хапвам по 2-3 препечени филиики-верно,че са малки и въздушни, но са 3. Т.е започнах с тестото, а отслабнах. Малко ми е странно.

P.S. Дидка, честит имен ден. Жива, здрава, обичана.

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 15:23 от Mwpo

# 22
  • Мнения: 43
Гоолямо четене му дръпнах  Mr. Green! Около седмица не бях влизала и няколко дни не успявам да наваксам пропуснатото и ето - нова тема  Blush! Диди, много хубаво оформена и носи  страхотно празнично настроение   bouquet  Hug! Много е хубаво, че списъкът с розови щъркелчета расте  и честито на всички узнали пола  Heart Eyes!
 Добре дошли на новите мами, хубаво че дружинката се увеличава  Grinning
ЕлБиЕн, съжелявам че се включвам със закъснение, първо много се зарадвах за хубавия развой при теб  Grinning! И за фолиевата киселина : препоръчително е да се пие до края на третия месец, с цел да подпомогне нормалното обособяване на гръбначния стълб. Има и други благоприятни ефекти и върху организма на бременната (повече информация:  http://apteka.framar.bg/30000839/%D0%BD%D0%B5%D0%BE%D1%84%D0%BE% … 4-%D0%BC%D0%B3-90). Но това, което не е посочено е, че тя подобрява усвояването на желязото ( съответно влияе при лечение на някои анемии) Simple Smile.

Честит Имен Ден и от мен, Дидка  smile3525 , да са здрави, усмихнати и късметлии всички именници !

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 15:49 от Gigi_vn

# 23
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен, поздравления за хубавата тема! Искам и аз да се оплача с килограмите Sad. Преди да забременея бях 50 кг, а до момента съм качила 14кг. Преди бременността спортувах активно - два пъти в седмицата фитнес и два пъти народни танци. Ограничавала съм се, но не много. През първвите месеци имах проблеми и трябваше да пия утрогестан, а и ми забраниха да правя физически упражнения.  За 3-те месеца качиг 8 кг., предполагам, че е от утрогестана  Simple Smile. В работата всички ме питаха дали няма да имам близнаци  Simple Smile  Вече втори месец съм си вкъщи по медицински причини, не хапвам много, но си качвам. Понякога правяв йога упражнения за бременни, но те са далеч от натоварването. Много се притеснявам защото до април има 4 месеца.

# 24
  • Мнения: 115
Запис и от мен в новата тема!
Браво Диди,страхотна е!  Hug

Моят мъж днес има имен ден,та да ви почерпя за повода


Утре ще ходим нъ кръщене пък и то все не остава време да пиша....По-късно ще се опитам да попиша малко,дано ми остане време!

# 25
  • Мнения: 2 271
ООООО Дидка и си именячка,а си траеш  Grinning Честито!Желая ти да си много здрава,обичана и щастлива!
Мони,да е честито и на съпруга ти!

# 26
  • Мнения: 115
Ааа,не знаех,,че и Диди има имен ден,ама така е като си трае  Naughty

Честито,Диди!Да си жива и здрава,много щастлива и обичана!


Честито и на всички други,които празнуват днес!  Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 236
Сладка Мони, да е жив и здрав мъжа ти, много да те слуша.
И Честито на всички празнуващи, извинете,че само за Дидка се сетих Blush

# 28
  • Мнения: 9
Диди, честит имен ден! Бъди най-щастливата майка! Честито и на всички други, които празнуват.
А тя Диди не пише, защото трябва да купонясва Simple Smile
Аз само минавам набързо изчетох ви и многа да си тръгвам от работа. А вие си почивайте и се разхождайте през уикенда. Не стойте много пред компютрите, защото после няма да мога да наваксам. Събота и неделя няма да припарвам по компа  Laughing
Хайде лека вечер на всички!
Темата е супер - Диди да не скромничи.

# 29
  • Мнения: 6
 Да се запиша и аз в новата тема  Mr. Green
 Диди, страхотно си се справила, ако това е оставяне на ръце, как ли ще е, ако се постараеш  Peace Честит имен ден и от мен, здрава щастлива и прекрасна мама напролет   bouquet
 Честит имен ден и на мъжа на Мони- да ви е жив и здрав, че трябва да помага март-април...  Laughing

 

Общи условия

Активация на акаунт