Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 66
И аз чакам новини от Ивето!  Praynig Praynig Praynig

Менюто ни днес ще е:
1. Питка - брашно, вода, мая
2. Леща /вместо боб/ - леща, вода, морков, домат, чушка, лук
3. Тиквеничета - на "Белла"  Embarassed
4. Ошаф
5. Мед
6. Орехи
7. Плодове
8. Картофена салата - картофи, лук, праз
9. Туршия - царска, мое производство: карфиол, камби, моркови, целина/кервиз
10. Жито - последната доза от житения режим, който не довърших
11.  ??? - не съм преброила правилно при подготовката и сега трябва да измисля нещо   chef

# 16
  • Мнения: 360
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА КОЛЕДНАТА НОЩ.МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И УТРЕ ПЪЛНИ ЧОРАПЧЕТА С ПОДАРЪЦИ ЗА ВСИЧКИ ОТ СЪРЦЕ.

Ели, прекрасно си се справила  bouquet
Фокси, ще ти пратя скоро снимка,ако шак не забравя Rolling Eyes
Теди, ама вие големи преживелици сте имали ooooh!важното е ,че всичко е наред сега Hug

Десика,как е Йони???
Иве,миличка много ще ви мисля и много се моля скоро да сте си у дома,пък и на 30 може да си направите бъдни вечер. Hug

Ние сме добре,нищо няма да приготвям,свеки и сестра и ще донесат всичко(така де като искат да идват),аз само питка сега ще направя и сутринта врътнах едно тирамису за разкош,че те всичките без десерт в тяхната рода не могат Laughing.

Аз си провалих след срещата сърденето в къщи,така се напих(първо в кръчмата ударих няколко узита,после в дискотеката малко водка) и като се прибрах в къщи...ясно ви е какво стана,баш-дришльото беше налазен от разбунтувалите се хормони и промили в мен и ми отиде по дяволите сръднята...

Чао и до скоро Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 66
Аз си провалих след срещата сърденето в къщи,така се напих(първо в кръчмата ударих няколко узита,после в дискотеката малко водка) и като се прибрах в къщи...ясно ви е какво стана,баш-дришльото беше налазен от разбунтувалите се хормони и промили в мен и ми отиде по дяволите сръднята...

 Tada

# 18
  • София
  • Мнения: 1 983
Мами звънях на Ивето,не вдигна,после ми прати смс,че Стани спи,бил по-добре и каза,че ще звънне после,до момента не е звъняла,но ме е страх да я притеснявам пак.Ако не се обади ще и пиша,ще и кажа,че всички мислите за тях.Дано все по-добре да става малчо.
Всички да оздравяват  Praynig

# 19
  • Мнения: 46

Весело посрещане на Коледа,момичета!

# 20
  • Мнения: 226
Весели празници и от нас!

# 21
  • Мнения: 242
Миме,разсмя ме Laughing Само се правиш на зла ти Laughing
Ели,мерси да темичката  и не се притеснявай-ако сметна да правя нещо по първата страничка ще ми даваш паролата си (щеш-не щеш Mr. Green)
Радвам се,че Станиславчо е по-добре и дано да продължава така Hug

Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 5
Честито Рождество Христово! Пожелавам ви най-вече много здраве, късмет и топлина в семейството!
Честит празник и на всички малки и големи именници! Да са живи и здрави и много късмет да им носи името!

Моля се от сърце всички болнички да се оправят бързичко и повече никакво разболяване! Praynig И Криско пак кашля и е сополив, край няма това, а никъде не е излизал, беше се оправил и сега пак ooooh!
Много се радвам че Стани е по-добре и дано с Ивето скоро да са си вкъщи Praynig Praynig Praynig
Вчера се сбърках от готвене и приготвяне, но пък днес и утре сме на гостита и ми е супер Heart Eyes При нас паричката се падна на Криси. А сега си седиме кротко с Дари пред елхата и чакаме мъжете да се събудят че подаръците чакат отдолу Laughing
Хубави и спокойни празници и много Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добро утро




аз съм будна,а другите двама спят-след малко ще будя обаче малкката,да не си нарушава режима

# 24
  • София
  • Мнения: 66
Честито Рождество Христово!
Пожелавам на всички ни ЗДРАВЕ!!!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ние имахме освен пара, и други късмети, така че парата на никого още не се е паднала Grinning

На мен се падна сватба, на Илия - слава, а на малката къща /неуточнено дали за кукли, но всички се надяваме да е реална Grinning/

Последна редакция: сб, 25 дек 2010, 09:20 от carbo

# 25
  • Мнения: 242
Добро утро Hug



Как сме днес?
Мъниците и тати още спят..И как няма,като Жорето цяла нощ кашляше и плачеше Sad Към 4 заспа спокойно.Наско и той,милия,заради Жорето не можеше да си заспи човека...Днес сигурно ще откарат до 10 Simple Smile

Вчера нашите парички (бяха две) се паднаха на децата.И искам да ви кажа,че съвсем не беше нагласена работата.Оставихме ги сами да си изберат парчетата,те избраха абсолютно различни парчета от общо 8 и за късмет точно в тях бяха паричките..А никой не знаеше къде са.
Днес сме по гостита.Малките ще са сурвакари Mr. Green

Хубав и безоблачен (включително и в личен план) ден на всички Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 263
Честито Рожество Христово, мили мои! С пожелание за здраве, вяра, надежда, любов, мир и хармония в домовете и душите ни!  Hug

Явно мъниците разбират, че днес е празник и всичките спинкат Simple Smile И моята Хилендара спи още, макар че се прибрахме към 12 (което не чак пък толкова късно). Баща й игра дядо Коледа (с костюм, брада и т.н.), но май пак беше разпознат, защото после като я питахме кой донесе подаръците тя отсече: "Тати!"  Laughing Е, как да му създам коледно вълшебство на това проницателно дете? А явно тя много е слушала тази година, защото буквално я отрупаха с подаръци (а това е само началото - още не е разопаковала нашия подарък, от майка ми, от кума, от кумата, 3 приятелски семейства  Crazy).  Хитът на вечерта беше електрическа кола с педал за газта (за които още сме доста малки) и дистанционно управление за родителя. И дядо и детенце така се заиграха, че не можем да ги завърнем на масата. И естествено паричката от питката се падна на Дара (съвсем неумишлено!). Дано наистина е на късмет за всички малчовци!

Пожелавам ви прекрасен празник с любимите ви хора!  Hug

# 27
  • Мнения: 356
Честито Рождество Христово!

# 28
  • Мнения: 1 134
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

Много здраве, щастие и обич!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
не писах какво ни се падна

на мен нова кола
на миуто-бебе!!! работата е ясна-той ще гледа бебето,а аз ще ходя на работа
на него се падна и парата

Общи условия

Активация на акаунт