Отговори
# 15
  • Мнения: 2 271
Цитат
Мони, ако искаш аз мога да се пробвам да го оправя.

Ами,току що дадох паролата на Петя,ако тя не успее,ще ти я дам и на теб и ти да пробваш...
Няма смисъл да се пробва.Проблема е в сайта-убедих се.И надолу се сбъгнаха нещата,без да са пипани(пробвах само с 18ти).Пууу.Няма проблем ви линковете-не виждам никаква причина да е така!!!

# 16
  • Мнения: 74
Мони   bouquet темата е прекрасна.Поздравления
ЕлБиЕн моят термин същое на 21.04 а рождения ми ден е на 27.04 така че има някакъв шанс Simple Smile

# 17
  • Мнения: 115
Цитат
Мони, ако искаш аз мога да се пробвам да го оправя.

Ами,току що дадох паролата на Петя,ако тя не успее,ще ти я дам и на теб и ти да пробваш...
Няма смисъл да се пробва.Проблема е в сайта-убедих се.И надолу се сбъгнаха нещата,без да са пипани(пробвах само с 18ти).Пууу.Няма проблем ви линковете-не виждам никаква причина да е така!!!

Дааа,това е от сайта,одеве надолу нещата си бяха добре,а сегаааа...И аз колко се мъчих,но всички линкове са добре,не виждам причина да са така нещата...Дано се оправи,че много се дразня такаааа....За какво им беше да го закачат сайта,преди си беше 1000 пъти по-добрееее...То или ще се бави,или ще се бъгва...Ааааа

# 18
  • Мнения: 2 271
Дааа,това е от сайта,одеве надолу нещата си бяха добре,а сегаааа...И аз колко се мъчих,но всички линкове са добре,не виждам причина да са така нещата...Дано се оправи,че много се дразня такаааа....За какво им беше да го закачат сайта,преди си беше 1000 пъти по-добрееее...То или ще се бави,или ще се бъгва...Ааааа
Е как защо-тъпо обновяване на облика,за да има повече място за реклами  #Cussing out

# 19
  • Мнения: 146
Запис и от мен,темата е супер  bouquet

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 190
ЕлБиЕн моят термин същое на 21.04 а рождения ми ден е на 27.04 така че има някакъв шанс Simple Smile
Аз имам рожден ден на 7 април и термина ми е на 7 април. Но тъй като малко от бременните раждат точно на термин, не мисля, че ще съвпадне.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 851
Мони - тенкю за новата тема!
Сутиен за кърмачки и аз имах, но и на мен не ми беше особено удобен. Взех си един два без подплънки и ми свършиха супер работа. Лошото е, че не мога да си ги намеря и сигурно ще купувам нови. Вече едва си побирам циците в старите сутиени, по-точно влизат само в един.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 134
Интересно ми е тензухените пелени за какво са. Наистина си представям един тензух, дето го продават на метър по магазините.
Тензухените пелени(ушити от бабата парчета тензух 1/1м) аз ползвах за къпането - слагах ги върху хавлийката и така не се налагаше да се пере тя много често, а и попиват много фино, както е нужно в началото за нежната кожа да се попива без триене. За теч от гърдите и за постилане под главата на бебо съм ги ползвала също - общо взето свършиха страхотна работа, но за тези последните ползвах повече бархетените.
Относно списъците в интернет - половината неща, които пишат в тях са ненужни според моя опит дотук, но за съжаление няма как да го знае една жена, която става майка за първи път.  не е истина какви щуротии предлагат на пазара, които се оказват хвърлени пари на вятъра. Аз си редактирах моя списък от първото раждане и остана само 1/3 от него  hahaha -аз за всичко се организирам предварително и обожавам списъците  Naughty. ще го пусна по-късно


Честито успокоение на Мони - знаех си, че така ще се окаже, пазарувай спокойно вече!!!  Wink
Аз гласувах в темичката за име: Борис, на второ място остана при нас - спряхме се на Александър, баткото вече може да го казва даже  Wink така че ще остане май това при нас.
Имам и аз въпросителна - някой може ли да ми препоръча лекар от Окръжна болница -Пловдив който е добър в нормалните раждания?!? В голяма чуденка съм но нямам позната, която да ми препоръча някого, а в темите за лекарите направо се изгубих  Rolling Eyes Искам да отида другия месец вече да ме прегледа лекаря, който ще ме изражда, а не мога да се спра ня никого... оказа се, че имам прекалено много очаквания конкретни към раждането и единствения вариант да ги получа с голяма сигурност е да ангажирам точния лекар с предварителната уговорка какво искам и какво не. Моля помагайте, че в чудо се видях вече!!!  Praynig

# 23
  • Мнения: 2 271
Хайде да се включа и аз сред първите.

указателя с подфорумите е изчезнал.....
Не е.Поне това не е. JoyГоре над "статии" е.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 13
хоп-троп и аз в новата темичка! Wink
Мони   bouquet за труда по нея!
Днес ми дойдоха първите дрешки за бебо от Ларедут, но понеже ги пратих на адреса на нашите (че е по-сигурно), още не съм ги видяла на живо, а нямам търпение!  Laughing
Иначе за сгъваемите кошари имам въпросче аз, всички от този род с еднакви размери ли са? Че нашата не я измерих (а не е у нас засега), а живо ме интересуват размерите й, за да мога да взема спално бельо за нея от предстоящите онлайн разпродажби. Някой може ли да ми помогне с инфо за размерите?  bouquet

# 25
  • Мнения: 139
Поздравления за новата темичка.какво мислите за пазаруването от on-line саѝтовете за първите покупки.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 062
Хайде да се включа и аз сред първите.

указателя с подфорумите е изчезнал.....
Не е.Поне това не е. JoyГоре над "статии" е.

Днес, цял ден не ми излизаше точно този горе. Преди около 40 мин. се оправи.... Peace

# 27
  • Мнения: 2 271
Хайде да се включа и аз сред първите.

указателя с подфорумите е изчезнал.....
Не е.Поне това не е. JoyГоре над "статии" е.

Днес, цял ден не ми излизаше точно този горе. Преди около 40 мин. се оправи.... Peace
Божеее,сбъгната работа  Laughing

# 28
  • Мнения: 30
Мони, темата е прекрасна.Поздравления   bouquet
ЕлБиЕн моят термин е на 05.04 а рождения ми ден е на 31.03, така че има някакъв шанс Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 236
Мони  bouquet
За термина-и моят е точно на РД, но с тези очи 100% съм секцио и няма как да стане:)
Сайта и на мен ми е бавен, дано се оправи.
Поздравления за новата темичка.какво мислите за пазаруването от on-line саѝтовете за първите покупки.
Не виждам защо се притесняваш. 99 % го правят-разликата в цените е огромна.
А аз още не съм гледала Ла Редут-а.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт