Отговори
# 45
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета!

Много съжалявам за малкия Бо! Бях намислила толкова неща да пиша, но като видях... Sad Да почива в мир и много сили на семейството му!

На кратко - за мен днес беше един добър ден - даже много хубав. Приключихме една важна сделка и резултата е жилище. Е, ще трябва доста ремонт, но най-трудното мина. Другото хубаво е, че мъжо се нави да купим комплектче за изписване, а иначе беше против предварителното пазаруване. Но използвах момента и....стана на мойто..хихи..сега остава само и за името да дойдем на едно мнение и да чакаме бебо....също така вече имаме зелена светлина, че може да  luvbed , та мисля да действаме... Mr. Green

Честити рожбички на Ивелина, PEMY, Sweety_q, plamu4e и DENI13. Много здраве и щастие им пожелавам с малките съкровища!   bouquet bouquet bouquet bouquet  bouquet

Темата е просто трепач!!! Адмирации, Диди!   bouquet

# 46
  • Мнения: 99
Да се отчета бях на ЖК бебка си отговаря на седмиците не бърза да излиза имам си достатачно околоплодни води тежи около 2600кг тоновете за ок 100% мома за пореден път потвърдена както доки каза в 9 месец няма как да се обърка   Засега добре за мен ще си дочака датичката за секциото дано продължава така другата седмица ми е последната консултация и на 27-ми айдеее  Laughing 

Честити бебчета на всички мами!!!    bouquet

# 47
  • Мнения: 2
Запис и от мен.
Честито на новоизлюпените бебчета! Нека растат здрави и безгрижни!
Диди, много хубава темичката - празнична!  Hug  bouquet
Някой има ли проблеми с кръста? Защото аз почти не мога да ходя. Явно от разтварянето на таза се е прищипал някой нерв. Доки каза, че като родя ще ми мине. Дано!  Praynig
В понеделник доки каза - на 18.04. влизаш, на 19.04. - секцио. Аз се ококорих  Shocked защото не очаквах така директно да ми го каже. Явно доста съм била потресена, защото после каза - чакай да видим колко е пораснал и ще пробваме нормално. Оказа се, че за 4 дена не е качил - 3,200 кг, и сега ще чакаме да реши да излезе. Водите леко намалели, плацента добре, тонове - добри. Вече много тежи!!!  Crazy
Лека вечер на всички мами и бебчета!

# 48
  • София
  • Мнения: 742
Боже, не мога да повярвам за Бо! Ужасяваща новина. Мони, не знам как да изкажа съболезнования, това е най-тъжното нещо, което може да се случи на човек. Гушкай двете си красавици и дано те ти дават поне малко покой на душата. Знам че правилното мислене изисква да благодарим на Бог, че доведе за малко на земята това прекрасно същество, но все ми се иска да не беше за толкова малко време... Борбеното ни талисманче...

Добре дошли на "фаталистчетата" от днес! Да са здрави и много да радват семействата си!!!

# 49
  • Мнения: 10
Честити бебенца на всички обебели се!  newsm51 smile3525

Trufel, ще станеш най-известната мама във Варна  hahaha

Sunny, аз също ходя през 2 седмици реално, но утре ще настоявам и за преглед преди Великден, че знае ли се  Crazy А за чиниите... ще пропусна тази вълнуваща оферта  Mr. Green

Milish, колко прилични килограми имате! Аз очаквам утре да ми кажат 3600  #Crazy Ама всъщност сега се усетих, че твоят термин реално не е 27ми, ахааааа, ти си секцио тогава. Всичко ми е кристално ясно вече!





# 50
  • Мнения: 1
Честито момиченце на мама DENI13! Желая много щастие, радост и усмивки!

Мили мамчета, нас вчера ни изписаха и с бебче вече сме си вкъщи! Тъй като нямам много време, подробности ще пиша по-късно. Радвам се, че съм отново при вас заедно с малкото си съкровище! До скоро.

# 51
  • София/Варна
  • Мнения: 105
Половин ден да не съм на компютъра и колко много нови бебчета!

Честито на новите майчета!

 Flowers Rose Съболезнования за родителите малкия Борис...  

# 52
  • Мнения: 6
  Честита ни нова темичка! Съвсем ви изпуснах края, но колкото мога, толкова.  
  И аз накрая да разкажа за раждането ми. На 6.04 вечерта към 22 ч започнаха контракции, слабо болезнени и през десетина минути. Поослушах се, но вече ми се беше случвало толкова пъти през изминалата седмица, че не се впечатлих. Към 1 часа вече бях почти сигурна, че ще се ражда, но още отлагах да събуждам мъжа ми. Той пък взе, че се събуди и като му казах колко часа съм с контракции се разсъни набързо и взе да ме юрка да тръгваме към Плевен. Но аз "чакай още половин час да се убедя, че не е фалшива тревога". И така до 2 часа, когато вече мъжа ми изнервен докрай ме натика насила в банята Simple Smile В 2.40 ч тръгнахме благополучно, натоварили багажите и детето в колата. А по пътя една мъглааа, и да искаш не можеш да караш бързо. Спираха ни и полицаи. И мъжа ми изрече заветната реплика "Жена ми ражда, знам за ограничението", човека ме погледна с големия корем, погледна детето с пижамата на задната седалка и вика "Хайде, карайте внимателно" Grinning После така сме се смяли... Както и да е, пристигнахме благополучно в Плевен към 4.30 и си отидохме вкъщи при родителите ми. През целия път имах контракции през 7-8-10 мин, но не зачестиха и реших, че няма да звъня на докторката още, а ще изчакам по-нормално време и легнахме да спим. Към 7 часа станах уж да звъня, но реших, че не са ми зачестили контракциите и си легнах пак. В 9 часа вече станах, звъннах на докторката, тя пък влизаше в операция и ми каза да отида в 11.30. Та, накрая в 11.30 отидохме в болницата, прегледаха ме и се оказа, че съм с 3-4 см разкритие и ще се ражда. Приеха ме, последваха хиляда изследвания и в 14 часа ме свалиха в предродилна зала, преглед- разкритие 5-6 см, спукаха ми мехура и се започна с болезнените контракции... Към 16 часа вече бях с 8-9 см разкритие и адски болки. А докторката и акушерката си говореха само за предстоящия банкет за празника им и разправяха "Имаме само едно раждане тука и тръгваме". Е, това раждане им излезе през носа Simple Smile А на мен- два пъти. В крайна сметка стигнах до пълно разкритие, но така и не усетих напъни. Напъвах изкуствено 15-20 мин, но контракциите ми бяха толкова болезнени, че от болка не можех да си поема дъх, камо ли да напъвам качествено. Накрая в 18 часа се видя, че няма да стане и хайде в операционна. Размина ми се мечтата и за спинална упойка, защото от болка се мятах като риба на сухо и не можех да съдействам за поставянето и, пък и бях вече толкова изтощена, че предпочитах да заспя час по-скоро. И така, в 18.23 се появи Пресиян 3.950 кг и 52 см. Оказа се, че е много голям за таза ми и просто няма как да мине оттам.
Е, сбъднах си мечтата да опитам нормално раждане, измъчих се много, но не съжалявам, поне няма да се чудя цял живот можела ли съм или не да родя нормално. На останалите мами две в едно пожелавам леко раждане, аз чувствам голямо облекчение, че при мен вече мина...
 Накрая, не знам какво да кажа за Бо... освен да почива в мир  Cry Flowers Rose Flowers Rose

# 53
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Да е жив и здрав бебе Венцислав!  smile3525

# 54
  • Мнения: 77
Честити бебчета на Зори и Дени!Да ви радват много и да са живи и здрави!
Роис това с нумерологията много ме зарадва, толкова исках детенцето ми са е Телец, не ме огря, но пък е шестица и от това което си качила означава, че е под влиянието на Телец  Grinning.
Да споделя и аз за кърменето. Мойто дете в повечето случай като хапне спи между 3 и 4 часа. Но вчера и днес след храненето около 17-18 часа започва да плаче и се гърчи сякаш има колики. Личния лекар каза днес, че явно задържа повече въздух. Иначе е много лакома. Аз я кърмя по 10 минути и на двете гърди, но понякога се задоволява само с едната и след това заспива блажено. От време на време повръща.
Днес съм особено щастлива тъй като първо, както вече се похвалих успях да издържа права за една цялоста баня, а освен това за първи път и смених памперса.Макар и по неволя и с няколко почивки. състоянието ми доста ме депресира и от предишните дни доста си поревавах, че не мога сама да се грижа за Йоанка, но днес вече съм обнадеждена и край със сълзите.

# 55
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
Колко е малък светът  Mr. Green

С мама Нарина се оказа, че имаме обща приятелка , така че мога да докладвам:
Нарина е родила дъщеричка Виктория на 11.04.2011, повече подробности не знам, но очаквам включване от щастливата мама!  Laughing

Ройсче, благодаря ти много.   bouquet Аз си мислех, че и буквите на името имат някакво значение и сега ще се поразровя да видим какво ще намеря из нета!

# 56
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016


Ройсче, благодаря ти много.   bouquet Аз си мислех, че и буквите на името имат някакво значение и сега ще се поразровя да видим какво ще намеря из нета!

Ани, имат значение поне според мен, но не знам просто къде в интернет има таблица, в която може да ти изчисли на коя цифра отговаря името, аз си ги изчислявам с една табличка, която си имам в една книжка. Но сигурно го има и някъде в интернет. А вече като си знеш цифрата на името е пак характеристика подобна на съответната зодия.

bvl, само да уточня - не е под влиянието на телец, но датата му на раждане, шестичката има характеристика, които много напомня на описанията на зодиите Телец и Везни. То ест в бебче, ще се съчетават и характера на овните, но и някои черти, типични иначе за другите две зодии.

# 57
  • Мнения: 0
Хахаааа Joy
Лейди Диди, какво да ги правим тия бременни бисери? Дали по корем, дали по гръб отдавна не правя разлика  Blush . Едно съм сигурна: през тая бременност прекръстих сто пъти климатика с фризер, хладилника с климатик, и още куп едни такива неадекватни смешки. Ама поне искрено се забавлявахме с мм, пък и сега и за другите да има  Joy И да кажа, че два пъти си преглеждаш поста преди да го пусна за правописни грешки  Joy
Ох и да кажа, че и прегледа мина умопомрачаващо. Имам усещането, че вътрешностите ми са попренаредени. Така ли е при останалите от вас?

# 58
  • Мнения: 7
здравейте мами.Аз съм нова и бих искала и към фейсбук да ме добавите

# 59
  • София
  • Мнения: 108
Добре дошли на бебе Ралина-Виа на мама DENI13, бебе Венцислав на мама Зори, бебе Виктория на мама Нарина , да са живи и здрави дечицата ви, да ви радват всеки ден и да не слиза усмивката от личицата им. Мамите бързо се възстановявайте.  Hug

Sunny, аз също ходя през 2 седмици на ЖК по здравната каса. Ако искам повече трябва да ходя на частен лекар и да си заплащам прегледите. А за термометър пробвай в някой магазин за домашни потреби, би трябвало да има.

Rois и аз имам книжката, слънчевите знаци на зодиака на Л. Гудман, но не съм се заглеждала за тези подробности. Сега ще си прегледам книжката за разнообразие на ежедневието, че и на мен ми стана интересно Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт