Отговори
# 30
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 13


Трюфелче, ти да не забърса някоя нова рокля, аватара ти е супер!!



 Mr. Green Неее, удържам фронта - никакви рокли не съм заслужила още! Това е един потник-туника доста отдавнашен, но идеално ме побира сега. Всъщност, само той ме побира...Даже се усетих онзи ден, че постоянно съм с него и вече ще започнат варненските форумки да ме разпознават по него по разните лекции, болницата и центъра... Laughing

# 32
  • Мнения: 43
Толкова бях ентусиазирана от оформлението на новата ни темичка... Диди, благодаря, поздравления!
 Щък, страхотен е постът с филмчето, ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ за него, след малко ще го изгледам много вимателно, бих искала и да си го сваля, но е видим как!

И след върховното настроение новината за малък Бо ме заля като леден душ   Cry! Нека почива в мир Flowers Rose Flowers Rose Много сили на семейството!

# 33
  • Мнения: 43


Трюфелче, ти да не забърса някоя нова рокля, аватара ти е супер!!



 Mr. Green Неее, удържам фронта - никакви рокли не съм заслужила още! Това е един потник-туника доста отдавнашен, но идеално ме побира сега. Всъщност, само той ме побира...Даже се усетих онзи ден, че постоянно съм с него и вече ще започнат варненските форумки да ме разпознават по него по разните лекции, болницата и центъра... Laughing
  Joy  thumbsup

# 34
  • Варна
  • Мнения: 236
Аз съм щъркелче...
Днес, в 10:35 мама DENI13 е родила нормално Ралина-Виа с манекенските мерки 3150 грама и 49 см.
Добре дошло,скъпо дете! Нека жизненият ти път бъде обсипан с усмивки и щастие!
Нека крепко здраве те съпровожда през всеки твой ден!
Дано късметът не те оставя! Бъди красива и щастлива, бъди добра и търпелива,
бъди на мама радостта, бъди на татко гордостта!
На мама бързо възстановяване, на тати-голямо Наздраве!

# 35
  • Мнения: 7
Да взема да се запиша и аз, с огромни поздравления към Лейди Диди, за положения труд и прекрасния резултат  newsm81 . Новината за Бо и мен заля като студен душ, да почива в мир малкото ангелче! Flowers Rose

# 36
  • sofia
  • Мнения: 66
Бърз запис и от мен Simple Smile

# 37
  • Мнения: 845
Честита радост на мама Дени! Да е жива и здрава малката Ралина -Виа.
Сега чакаме само Дими да роди и варненската дружина ще е в пълен състав Simple Smile

# 38
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Да е жива и здрава принцеса Ралина-Виа! Много красиво име!  newsm51 babydust7
Тути Фрути, Ройсче, я кажете повече за вибрациите и името, ако може някое линкче от някъде да прочета и аз, че да видим ние дали сме избрали правилното именце!!

Ани, аз моята информация я черпя най-вече от една книга - 'Звездни знаци" на Линда Гудман, незнам да си кажа честно има ли нещо от нея в интернет. Ползвам и една книжка за ведическа нумерология. Мога аз, ако имате евентуално име, да сметна каква вибрация носи името според книжката. А иначе датите, съвсем аматьорски мога да кажа следното - всяка дата на раждане отговаря на определена цифра и вибрацията на всяка цифра много напомня на някоя от зодиите като характеристика, та съвсем общо ще напиша коя цифра на коя зодия прилича :

единица (родени на 1-ви, 10-ти, 19-ти, 28-ми) - отговаря като характеристика на зодия Лъв
двойка (родени на 2-ри, 11-ти, 20-ти, 29-ти) - отговаря като характеристика на зодия Рак
тройка (родени на 3-ти, 12-ти, 21-ви, 30-ти) - отговаря като характеристика на зодия Стрелец
четворка (родени на 4-ти, 13-ти, 22-ри, 31-ви) - отговаря като характеристика на зодия Водолей
петица (родени на 5-ти, 14-ти, 23-ти) - отговаря като характеристика на зодии Дева и Близнаци
щестица (родени на 6-ти, 15-ти, 24-ти) - отговаря като характеристика на зодии Телец и Везни
седмица (родени на 7-ми, 16-ти, 25-ти) - отговаря като характеристика на зодия Риби
осмица (родени на 8-ми, 17-ти, 26-ти) - отговаря като характеристика на зодия Козирог
девятка (родени на 9-ти, 18-ти, 27-ми) - отговаря като характеристика на зодия Овен

Ако например детето е родено на 18-ти април, е девятка и това много подсилва чертите на овена - упорити и своенравни. Ако обаче е родено например на 7-ми април, чертите на овена са смекчени от вибрацията на седмицата, седмиците са по-удохотворени, по-чуствителни. Разбира се, нещата са много по-сложни от моите елементарни обяснения тук, а и аз съм аматьор любител, не претендирам, че всичко което казвам е 100 % вярно.

# 39
  • Мнения: 43
Честита радост на мама Дени! Да е жива и здрава малката Ралина -Виа.
  bouquet  Hug
Сега чакаме само Дими да роди и варненската дружина ще е в пълен състав Simple Smile

Извинете ме, аз и Щък също сме от варненската дружинка и си чакаме реда  Whistling !!!

# 40
  • Мнения: 845
Ха ха, сори Джиджи_вн... Просто не сме се виждали с теб и Щък. Но не е късно да се запознаем Simple Smile

# 41
  • Мнения: 43
Разбира се  Simple Smile, ние и с Щък не сме се виждали...  Wink

Последна редакция: ср, 13 апр 2011, 17:42 от Gigi_vn

# 42
  • Мнения: 2
ех, дали в тази тема няма да се обебя и аз? Simple Smile

Два въпроса:

Бях на преглед миналата седмица - 7 април. Попитах доктора кога пак да отида. Той каза - на 21 април, това е две седмици след предния преглед. Имам чувството, че вие ходите на лекар през ден и се чувствам малко необгрижена.

От друга страна, на прегледа всичко беше наред и доктора си ми каза - не се притеснявай, гледай си живота.  newsm78

И второ: Откъде  да си купя хубав термометър за стаята? Нека не е за 50 лв на бертони, моля, а просто домашен термометър. Никога не съм купувала и нямам идея.

И последно - търся някой да ми измие чиниите. Нали помните - в мойта кухня получавате и безплатен душ, имам ексфолиант с аромат на манго. Пари няма да взимам newsm68

# 43
  • Мнения: 39
nelitaiv, това за вената  е мн вярно. Мен на запис винаги ме слагат настрани да лягам. Даже на ехограф понякога се извъртам настрани, защото иначе ми става лошо. Би трябвало да го знаят лекарите и акушерите.

Страхотна темичка пак е заформила ДИДИ Simple Smile  coolcool

Някоя от вас беше ли на лекцията в The Mall днес?

# 44
  • Мнения: 0
Днес следобяд Зори е родила сладко момченце 2950 гр.и 47 см.бебчо се казва Венцислав родила е нормално без упойка чухме се по телефона и ми стана много радостно тя е направо герой.Да са живи и здрави и мама и бебо и бързо възстановяване на мама.Честито на цялото семейство и много да ги радва newsm07 Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт