Бихте ли живяли в апартамент, където е живяла бивша?

  • 11 345
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 788
Мда, за онези с предразсъдъците не е лошо като решат да използват... органа... да вземат да му направят за по-сигурно суха, мокра дезинфекция и кратко облъчване с UV-B.
След това ни клетки, ни чудо ще има...  Mr. Green

# 46
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А и съвсем да се допогнусят някои, ще кажа, че съм чела, че при акт без презерватив остават и вагинални клетки, така да се каже, в органа. Mr. Green
Хихи, Зила, това ми напомня за една култова тема отпреди години в дир-а 'Децата може да не са от жената' Mr. Green
Мисля, че имам някъде линк, сега ще го потърся.

# 47
  • Мнения: 1 287
М така де - нов...орган, нов късмет! Mr. Green

# 48
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Междувременно открих и въпросната тема Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 287
Ох, мерси, позабавлявах се, ама сега ме загложди съмнението. Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 2 217
Не. Независимо от предисторията....

# 51
  • Мнения: 1 129
Малко покрай бременността ми гледам да се разнообразявам с клюки  Mr. Green

Та една моя приятелка се сгоди наскоро и ще се местят с годеникът и да живеят заедно в неговият дом, купен от бившата му приятелка и него. Били са заедно 4,5 години.

Бихте ли могли да живеете в такъв дом? Изплатен е апартамента, на името на годеникът е,
с бившата нямат нищо общо вече.

Наложи ми се да живея при такива обстоятелства, макар и за кратко. Беше повече от ужасно. Вещи, снимки....не ми се връща. Не се чувствах комфортно, беше ми подтиснато и неприятно. Не съм сигурна, че бих се подложила отново на такова нещо.

# 52
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бих.
И папата да е живял там преди, все ми е тая... Whistling

# 53
  • Мнения: 4 916


Сега изречението "Жена, и трите деца не са от теб" вече придобива ново звучене.

# 54
  • Мнения: 7 947
 Joy Joy Joy Оооооооооооооооооооох

# 55
  • Мнения: 1 129
Цитат
Нямам вестника под ръка. Четох я преди около седмица, докато бях на гости. Ако някой я има - нека я пусне цялата. Ще доразкажа как според статията /и според това, което съм разбрала от нея Simple Smile)/ става оплождането:

Изследвали продължително време спермата на мъжа и там открили чужди клетки, които ту се появявали, ту изчезвали. Картината се изяснила, когато бащата притиснат от фактите си признал, че има дългогодишна любовница, която след като била подложена на теста, се установило, че децата са нейни. Механизма на оплождане е следния: при половия акт, т.н. stickers /защото се залепват много лесно по нещата около тях/, които бяха обяснени като преродители на яйцеклетките, /т.е. носят същия генетичен материал като тях/ и се намират в голямо количество в шийката на матката, се залепват в гънките на пениса и могат да престоят активно там до едно денонощие. Така, че ако мъжът прави секс първо с едната жена и после с другата в един и същи ден, те могат да се пренесат от едната в другата. Веднъж попаднали в матката и пренесени от спермата, стикерите достигат до яйцеклетката и избутват ядрото й, след което се настаняват в новия си дом Simple Smile) и така се създавало новото дете на любовницата!

Статията завършваше с правилото от Корана, което забранява на мъжете да правят секс с повече от една от жените си на ден! И въпросът дали това е било първопричината за забраната или нещо друго?

Шокирана съм!

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 364
Лелееее, и аз!!!  Shocked
Пък ние тука за бивши в къщата се косим!  hahaha
Но доколкото се разбира проблемът е в това, ако мъжът има любовница и като се прибере от нея, подхваща и жената, пък с последната правят бебе.  Sick
Абе не ми се вярва много-много. Звучи ми като историята за девственото момиче, забременяло след орална любов, ако си спомняте.

# 57
  • Мнения: 1 446
Първо и основно кой го е изплатил, това е от първостепенно значение. Ако приемем, че момичето (предходното) е дало пари и накрая е било изритано нещата се усложняват и придобиват друг облик.

Да,това е основно. Бих се замислила за евентуална повтаряемост на нещата. Той вълкът....знаете.

Даже не бих се и замислила за подобни неща.
Бих живяла, разбира се.
Виж, не бих, ако бившата все още живее там.  Mr. Green

А,що, може да е интересно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green После няма да има теми за скуката по време на брака, след брака, след раждането и т.н. На никой няма да му е скучно.  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 12 671
Видяхте ли сега? Ако са останали тук-там яйцеклетки, може и детето на бившата да родите.

# 59
  • Мнения: 5 710

това е невъзможно.
възможно е обратното. малко офф-
има случаи когато детето прилича ужасно на съседа, следва развод, драми и сълзи, а бащинството в крайна сметка доказва че детето си е от съпруга. Това явление е познато мн отдавна и сред селекционерите на породи при животните, търсенето на 'чистота' на породата при арабските коне например минава през това една кобила да се опложда само и единствено от един кон през нейния живот Simple Smile.
предполага се, че е свързано с т.нар цитоплазмена наследственост и ако една женска прави секс с 2ма например в 2 поредни дни , е възможна някаква размяна , при която да се проявят някакви фенотипни белези и от не-генетичния баща. Не помня как се казваше това нещо, защото съм го запомнила /чела преди 100г

Общи условия

Активация на акаунт