Бихте ли живяли в апартамент, където е живяла бивша?

  • 11 343
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 947
Е, то и моето мнение не е различно от твоето, само като добавя, че също ще съм благодарна на антиката, щото ще изкараме някой лев от нея  Peace

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 364
Да, в момента живея в апартамент, в който са живели много бивши дори, че и епизодични бивши са го посещавали.  Laughing  Не ме притеснява това, съвсеми други неща са важни.

# 32
  • Мнения: 2 927
Вилико   Laughing

Да, в момента живея в апартамент, в който са живели много бивши дори, че и епизодични бивши са го посещавали.  Laughing  Не ме притеснява това, съвсем други неща са важни.
Ей така ми прозвуча въпроса:
А бихте ли живели в дом, в който мъжът ви е правил секс с други, преди да ви срещне?

# 33
  • Мнения: 12 671
Ако е така зададен въпроса, не ме притеснява. Но ако тя е избирала обзавеждане, туй-онуй, сигурно ще ми е неприятно и ще го сменя. То сигурно няма и да ми хареса, де.

# 34
  • Мнения: 1 788
Е, като отворихте дума за вещи...
Нямам против и това, стига да ми харесват.
Ако не ми харесват, просто бих променила някои неща, но дотам - без драми, без особени мисли...
Честно казано въобще не се и замислям за подобни неща.
Имах приятелка, която не искаше да спи на спалнята на гаджето си, защото година преди това, на същата спалня била спала жена му...

# 35
  • Мнения: 4 841
Не мога да разбера... Използвате по предназначение ... хм... органа, прониквал в бившата, а правите проблем за една ваза, която дори не ви влиза никъде???  newsm78

# 36
  • Мнения: 12 671
Затварям очи. Ама вазата трябва да я гледам, че току-виж съм я счупила, без да искам.

# 37
  • Мнения: 702
Не мога да разбера... Използвате по предназначение ... хм... органа, прониквал в бившата, а правите проблем за една ваза, която дори не ви влиза никъде???  newsm78

 hahaha hahaha

Ще следя, поради лични съображения и подобен казус  Whistling

# 38
  • София
  • Мнения: 1 609
Не мога да разбера... Използвате по предназначение ... хм... органа, прониквал в бившата, а правите проблем за една ваза, която дори не ви влиза никъде???  newsm78

Подобна мисъл и на мен ми мина през главата  Laughing .

На въпроса  - да, бих. И мебелите няма да сменя, ако ми харесват.

# 39
  • Мнения: 2 927
Затварям очи. Ама вазата трябва да я гледам, че току-виж съм я счупила, без да искам.
Елегантен начин да се освободиш от вещите на бившата без драми.  Grinning

Как се ревнува от бивша? Нали се предполага, че в момента аз съм кралицата на бала, владея настоящето и бъдещето на този мъж?

# 40
  • Мнения: 4 569
Не мога да разбера... Използвате по предназначение ... хм... органа, прониквал в бившата, а правите проблем за една ваза, която дори не ви влиза никъде???  newsm78
 hahaha Joy

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Мисля, че бившата, която е спала в леглото не е чак такъв проблем. По-скоро трябва да се замисли над евентуалните настоящи и бъдещи, които биха спали на това легло. Ей, това вече си е проблем.

# 42
  • Мнения: 889
Мисля, че бившата, която е спала в леглото не е чак такъв проблем. По-скоро трябва да се замисли над евентуалните настоящи и бъдещи, които биха спали на това легло. Ей, това вече си е проблем.

Ето това е проблема.  Peace Бих живяла временно докато не се уреди нещо друго където и аз да имам дял. Иначе едва ли бих се почувствала у дома на място където във всеки един момент той може да ме изнесе. Камо ли пък да влагам средства в ремонти и обзавеждания, а после нищо. Този форум познава доста такива истории. 

# 43
  • Мнения: 9 865
Бих живяла след ремонт по мой вкус, също бих запазила мебели и вещи, които ми харесват.

# 44
  • Мнения: 1 287
Не мога да разбера... Използвате по предназначение ... хм... органа, прониквал в бившата, а правите проблем за една ваза, която дори не ви влиза никъде???  newsm78

А и съвсем да се допогнусят някои, ще кажа, че съм чела, че при акт без презерватив остават и вагинални клетки, така да се каже, в органа. Mr. Green

Така че - чиста работа - обрязан и с нова къща, закупена след раздяла с бившата.

Общи условия

Активация на акаунт