Бихте ли живяли в апартамент, където е живяла бивша?

  • 11 342
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 927
Както и от сравнения с нея "тя чистеше ето така, а не като теб", "тя готвеше по този начин, не като теб", " тя простираше дрехите ето така, а не като теб"... ето това ще ме побърка, направо...
Иначе, като изключим това и спомените-бих живяла, да.
     С такъв мъж мисълта ми не би стигнала до прагматичнинте - в кое жилище да живеем, какви са му предимствата и недостатъците. Мисълта ми щеше да спре още на "да живеем ли заедно".Wink

# 76
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Както и от сравнения с нея "тя чистеше ето така, а не като теб", "тя готвеше по този начин, не като теб", " тя простираше дрехите ето така, а не като теб"... ето това ще ме побърка, направо...
Иначе, като изключим това и спомените-бих живяла, да.
     С такъв мъж мисълта ми не би стигнала до прагматичнинте - в кое жилище да живеем, какви са му предимствата и недостатъците. Мисълта ми щеше да спре още на "да живеем ли заедно".Wink

Ами, много зависи. Има мъже, които започват да "критикуват" и "сравняват", след сватбата чак...или съвсем умишлено, само за да дразнят. На мен ми се случи само веднъж, преди мнооого години-прибрах си се у нас, където нямаше кой да ме сравнява с някоя бивша. Чувала съм от моя мъж, един единствен път сравнение, и то с майка му-ти не готвиш като нея. Хахаха, преди да го убия, си продължи мисълта, че съм готвела по-вкусно, но да не измествам темата.
Мисълта ми е, че едно жилище не може да ме уплаши. Преди бившата му, може и друга бивша да е живяла. В моя дом също е живял мой бивш-ако трябва да се съобразявам с това-то, доста трудно ще си намеря трайно жилище (хахаха).

# 77
  • София
  • Мнения: 1 178
Да бих живяла и съм живяла. Втори брак съм, апартамента е на името на мъжа ми (от неговите родители). Само ремонтирахме стаята напълно преди това. Не ни е сравнявал-коя какво как е правила. Проблема ни беше със свекървата, не с мъжа ми.

# 78
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 494
Малко покрай бременността ми гледам да се разнообразявам с клюки  Mr. Green

Та една моя приятелка се сгоди наскоро и ще се местят с годеникът и да живеят заедно в неговият дом, купен от бившата му приятелка и него. Били са заедно 4,5 години.

Бихте ли могли да живеете в такъв дом? Изплатен е апартамента, на името на годеникът е,
с бившата нямат нищо общо вече.

Има хора, които се нанасят и живеят в домът на бившата, още докато тя е там-само че в различни смени-ето, това не бих Stop
Но иначе, жилище като жилище-ако трябваше да  си търсим ново жилище при всеки партньор, пазарът на недвижими имоти би бил доста динамичен Laughing

# 79
  • Мнения: 21 518
 Изобщо не вдявам какъв е проблема, че аурата на бившата  витае наоколо ли?

# 80
  • Мнения: 4 916
Може да е останал някой феромон там, мъжът да го подуши и да се върне при бившата. Не бива да се рискува, покрито мляко котката не го лочи.

# 81
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Като има претенции твоята приятелка, нека да живеят в нейния мезонет  ooooh! А прединшните й приятели сигурно специално заради нея са си купували нов матрак, защото преди това там са правили секс с други момичета  ooooh!

# 82
  • Мнения: 427
Не мога да разбера... Използвате по предназначение ... хм... органа, прониквал в бившата, а правите проблем за една ваза, която дори не ви влиза никъде???  newsm78
    hahaha hahaha hahaha
 Интересна тема . Grinning

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 5 715
Хич не ми дреме. Хората си имат минало.
Живеем в апартамента на съпруга. Там е живяла и бившата  Laughing как звучи само...Нарицателно стана. Ама да не забравям, че и аз съм бивша, на бившия  hahaha
Нанесохме се с хиляда багажи и обзавеждане за детска при мъжа ми. Върнахме и спалнята, барабар с матрака...Тя си ги искаше, пък аз не ги исках...Не ми бяха по вкуса. И така. После мъжо каза каквото не ме кефи да излита. И това и направих. Запазила съм неща, които ми харесват и не ме интересува на кого са.
Дома не е в 4 стени и малко мебел. Дома си го създаваме ние.

Общи условия

Активация на акаунт