"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~7

  • 49 495
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Тази вечер серията беше лека и коментарите по нея ще са по малко няма да е както снощи..
Спокойна нощ момичета  smile3524

# 76
  • Мнения: 14 510
Ирина Hug искрено ти желая да спечелиш мястото за което си кандидатсвала.


Зехра , за първи път не ме подразни . Като нормален човек , който не може да забрави обидата  от този род разговаря с Джерен .Май я хареса и ще  я подкрепя .Така мисля - не зная нищо и ми е много интересно.Дали пък мечтата на Зехра  не е била баща и да и купи оранжерия и разбира чувствата и.

А , Зелиха колкото и да е глезена  обича баща си и това беше нейната  спонтанна и искрена реакция.

# 77
  • Мнения: 36 785
Не знам, не съм много компетентна по въпроса за децата. Учила съм се в крачка, постъпвала съм според ситуацията. Но според мен ролята на майката е много важна във възпитанието на децата. Не, че освобождавам бащата от отговорност. Но живота ми е показал, че мъжете не се задълбочават в подробностите в детайлите. По-повърхностни са. Искат всичко да знаят за децата, но някак така поднесено на готово. Виж да ги забавляват са по-добри от майките. Това са мои наблюдения. Не претендирам да съм права.
В случая Гюлизар ми е малко студена. Не предразположи нито веднъж Джейхан да сподели нещо. Малко ми прилича на надзирател /може би не е точната дума, но това ми дойде в главата/....
Що се отнася за Халил. Без да го оневинявам, но архитектите са творчески личности. За щастие или не, работя с 5-6 архитекта. Ами странни са. Отнесени, сякаш непрекъснато виждат в пространството някакви фигури, които мислено сглобяват. И мога да кажа със сигурност, че много често гледат човека, но сякаш гледат през него....В този смисъл Халил много добре играе ролята на архитект....Забелязвала съм блуждаещия му поглед....Но като баща, не усеща проблема на Джейхан. А вече е късно да промени това. Джейхан не го допуска до себе си.....
Какви ли глупости написах, че стана толкова дълго. Извинявайте....

# 78
  • Мнения: 2 116
Цитат
Да направи грешка ,да не я оправдавам ,че влиза в този брак с толкова много лъжи,но пък в очите и има топлина и вярвам ,че тя ще ни докаже че наистина заслужава любовта на Йомер

+1 thumbsup

Тази вечер серията беше лека и коментарите по нея ще са по малко няма да е както снощи..
Спокойна нощ момичета  smile3524
Едва ли е от това  newsm78...  ама -дано... Wink

Лека и до утре! Hug

# 79
  • Мнения: 36 785
Здравейте момичета!
Аз много изпуснах, но се готвих тези дни за конкурс за работа!Днес мина ,но още няма резултат!Стискайте палци!  Много е важно за мен ,защото от 5 години съм без работа!Обещавам да наваксам с темичката, която както винаги е страхотна!  bouquet
Искрено ти желая резултата да е положителен. Не само палци, всичко което можем ще стискаме да стане работата. Казват, че когато започнеш една работа в петък, ще се случи. Пожелавам ти го  Peace Peace Peace Peace Peace
За филмчето и темичката не се тревожи. Ще наваксаш. Новата работа ще ти даде крила и ще ни настигнеш. Много ще се радвам да знаеш  Hug

# 80
  • Мнения: 14 510


   Лека нощ! Hug Hug Hug


# 81
  • Мнения: 36 785
Вали

Цитат
Много криво ми стана заради ситуацията, в която изпадна Алиш, ама то е казано, че трябва да предупреждаваш, като ходиш някъде. Сам си е виновен. Пък и намеренията и на двамата явно не бях а сериозни. Просто връзка за забавление.

Добре се получи с изненадата. Алиш сам видя. И аз като Джоли, чаках кога ще се разделят. Не ги приех като двойка - липсваше ми нещо. Много са различни двамата. А иначе мисля, че за Алиш тази връзка я беше взел на сериозно.
Много добре направи Алиш като отиде при Мустафа. Страхотен е Мустафа. Мисля, че разговора им, помогна на Алиш. Ще го преживее леко надявам се.....

# 82
  • Мнения: 2 116
Цитат
Хубава идея със статуята на влюбените.
Вали, newsm10


 Brancusi: The Kiss, 1908

Абстрактната целувка на знаменития румънски скулптор Бранкузи...
Константин Бранкузи "Целувка" (1912)



Има разлика в годините... newsm78

Константин Бранкузи / Бранкуши (1876-1957)

Нещо за него:

# 83
  • Мнения: 36 785
Алиш приготвяше изненада, ама имаше и за него... ooooh! Crossing Arms

А той и репетиция направи за посрещането й... Rolling Eyes

Колко се вълнуваше само....Добре се справи, дори ме разсмя с това святкане и угасяне на лампата....

Един въпрос за предстоящи събития....

Скрит текст:
Джерен и Юмер ще ходят ри на сватбено пътешествие, или ще се задоволят само с това на картата.....

# 84
  • Мнения: 2 116
Алиш приготвяше изненада, ама имаше и за него... ooooh! Crossing Arms

А той и репетиция направи за посрещането й... Rolling Eyes

Колко се вълнуваше само....Добре се справи, дори ме разсмя с това святкане и угасяне на лампата....

Един въпрос за предстоящи събития....

Скрит текст:
Джерен и Юмер ще ходят ри на сватбено пътешествие, или ще се задоволят само с това на картата.....
Скрит текст:
За съжаление-не, ще си останат само с плановете...и картата... Rolling Eyes
Себи, лека! Hug

# 85
  • Мнения: 1 056
Мама АН,
Скрит текст:
Уви, няма да ходят на сватбено пътешествие, така мисля. Разкритията във връзка с пожара започват и не им е до  пътешествие.

# 86
  • Мнения: 36 785
Марги благодаря за инфото за скулптор Бранкузи...Човек се учи докато е жив  Peace

# 87
  • Мнения: 588
Благодаря ви от сърце, момичета!Много сте мили!  bouquet

# 88
  • Мнения: 36 785
Мама АН,
Скрит текст:
Уви, няма да ходят на сватбено пътешествие, така мисля. Разкритията във връзка с пожара започват и не им е до  пътешествие.

Скрит текст:
Жалко  ooooh!...надявах се и аз да пътувам с тях...

# 89
  • Мнения: 36 785
Така ми се пие кафе....а то май е време за сън.....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт