"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~7

  • 49 423
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 766
Злобата, желанието за отмъщение, невъзможността да постигнеш мир в душата си....колко променят, човека, правят го мрачен....Зехра до сега ми е изглеждала така....мрачна...недостъпна. Сега я видях в друга светлина.....

Нека не забравяме за болката й...и тя е причина...за мрачен вид... Rolling Eyes
Нищо не забравям Марги. Просто правя сравнение.

# 61
  • Мнения: 2 116
Не знам дали е същото но не видях тя да го сваля от колата.
А защо Халил е някакси привързан към Зелиха? Много бащински се държи с нея.

Защото по мое мнение Зелиха отговаря на представата му за дъщерята която иска да има.

Към Гюлизар относно Джейхан...
Х: Има проблем, ама какъв ли е? ooooh!
Направо не вярвам на очите си... Crossing Arms

# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Вили, Руми май якето е същото. Нали Джерен го хвърли на отзад. Сега беше сгънато. Но Юмер май не прояви интерес, а и защо. Нормално е, колата е на Джерен, и да има някаква нейна дреха в колата. Но след като акцентираха върху него, сигурно по-късно ще има някаква връзка.......

В серията с пожара когато бягаше и се закачи якето на една табела и се откъсна парче от него дали няма да го намерят и да започнат да търсят самото яке?

# 63
  • Мнения: 2 116
КОлко красива и свежа е станала стаята Юмер остана без думи.... hahaha hahaha hahaha
Няма как да й се отрече...има вкус Джерен... Peace Grinning

# 64
  • Мнения: 2 116
Вили, Руми май якето е същото. Нали Джерен го хвърли на отзад. Сега беше сгънато. Но Юмер май не прояви интерес, а и защо. Нормално е, колата е на Джерен, и да има някаква нейна дреха в колата. Но след като акцентираха върху него, сигурно по-късно ще има някаква връзка.......

В серията с пожара когато бягаше и се закачи якето на една табела и се откъсна парче от него дали няма да го намерят и да започнат да търсят самото яке?
Скрит текст:
В правилна посока предполагаш. thumbsup

# 65
  • Мнения: 14 836
Здравейте

Хубава серия.Честно да си призная радвам се ,че Алиш най после се отърва от Мария.Е заболя го малко но не плака и нямаше желание да се забие някъде с мотора

Много хубав беше разговора на двете кандидат етърви в оранжерията.И двете направиха грешка , и двете в стремежа да поправят тази  грешка  направиха друга по голяма. Е ще дойде ред и да си платят цената.Най вероятно тогава ще усетим най много силата на любовта на мъжете Асланбаш

Халил докога ще поверява дъщеря си на друг.Първо на Гюлизар сега на Зелиха,после кой следва ,може би малкия Сейхан

# 66
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Не знам дали е същото но не видях тя да го сваля от колата.
А защо Халил е някакси привързан към Зелиха? Много бащински се държи с нея.

Защото по мое мнение Зелиха отговаря на представата му за дъщерята която иска да има.

Към Гюлизар относно Джейхан...
Х: Има проблем, ама какъв ли е? ooooh!
Направо не вярвам на очите си... Crossing Arms

Халил няма време за дъщеря си първо бяха дървените играчки сега холдинга и брататя,а Гюлизар се занимава само с това на кого какво зло да направи и така дъщерята остана на заден план сега и да му търсят проблема е късно

# 67
  • Мнения: 2 116
Не знам дали е същото но не видях тя да го сваля от колата.
А защо Халил е някакси привързан към Зелиха? Много бащински се държи с нея.

Защото по мое мнение Зелиха отговаря на представата му за дъщерята която иска да има.

Към Гюлизар относно Джейхан...
Х: Има проблем, ама какъв ли е? ooooh!
Направо не вярвам на очите си... Crossing Arms

Халил няма време за дъщеря си първо бяха дървените играчки сега холдинга и брататя,а Гюлизар се занимава само с това на кого какво зло да направи и така дъщерята остана на заден план сега и да му търсят проблема е късно
За съжаление не е само липсата на време...той не знае за какво става дума изобщо по отношение на дъщеря си. Rolling Eyes

Джоли, привет! Hug

# 68
  • Мнения: 14 836
Цитат
Еркан изигра отрицателната роля на капитан Али по блестящ начин и за нея получи 32 награди, така също и Сезин.../не й помня името/ изигра отрицателната роля на Джерен Дуру и за нея получи признание - награда за най-добра женска роля. Кастинга на филма е уникален.....

СИСИ аз не мисля че ролята на Джерен е отрицателна.До тук отрицателна роля виждам само -Азиз ,Меджид и Самур
Дори Зехра не е отрицателна, а за момента е наранена и озлобена от създалата се ситуация
Но Джерен в никакъв случай не е отрицателен персонаж.Да направи грешка ,да не я оправдавам ,че влиза в този брак с толкова много лъжи,но пък в очите и има топлина и вярвам ,че тя ще ни докаже че наистина заслужава любовта на Йомер

# 69
  • Мнения: 14 502
  Много приятна серия.
 Тъкмо за петък  вечер.Много позитивни неща се случиха.
Най- после Алиш разбра ,че Мария с нийното лигаво  американско поведение   не е за него.
Много се радвам на Джерен и Мериемдже. И двете със своите тайни и ужасни  грешки имат много общо и сигурно ще намерят допирни точки и ще си помагат  по-късно.
А, този прекрасен Юмер  ми напълни душата тази вечер. Спокоен , влюбен  и много голям познавач на скулпторите . Мисля ,че искрено се изненада от модерния начин по който  Джерен е обзавела стаята им.
А с каква неподражаема мимика погледна първо леглото , а после Джерен  Party Party Party

Изненада се и тя от познанията му и вкуса, който е оформил.

Изтръпнх когато отвори багажника  на колата .Да там беше според мен въпросното скъсано яке.

С две думи - хареса ми.

# 70
  • Мнения: 588
Здравейте момичета!
Аз много изпуснах, но се готвих тези дни за конкурс за работа!Днес мина ,но още няма резултат!Стискайте палци!  Много е важно за мен ,защото от 5 години съм без работа!Обещавам да наваксам с темичката, която както винаги е страхотна!  bouquet

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Irina_77 късмет ти пожелавам ще успееш  Hug

# 72
  • Мнения: 1 056
Привет! За мен този път Джейхан беше обвинена несправедливо от баща си. Тя заля съученика си, защото той обиди баща й. След това момичето си понесе вината, без да даде нужното обяснение на баща си. Да му каже би означавало да го огорчи. И така го огорчава, но вероятно мнението на съученика й е по-трудно за преглъщане, по нейна преценка. Rolling Eyes Не се учудвам, че не отиде на занятия. Горката Зелиха, ще играе ролята на пазач ли, що ли. И тя няма да ходи на училище заради Джейхан. Халил е свикнал все други да му вършат работата.
 Много криво ми стана заради ситуацията, в която изпадна Алиш, ама то е казано, че трябва да предупреждаваш, като ходиш някъде. Сам си е виновен. Пък и намеренията и на двамата явно не бях а сериозни. Просто връзка за забавление.
  Джерен е на тръни след пожара. Нормално. Мериемдже и тя, но тъй като успя да види Азиз. Добре поне, че Йомер хареса новия вид на стаята. Хубава идея със статуята на влюбените.

# 73
  • Мнения: 2 116
Алиш приготвяше изненада, ама имаше и за него... ooooh! Crossing Arms

А той и репетиция направи за посрещането й... Rolling Eyes

Irina_77,  Hug
Успех и от мен! newsm10


Вали, привет! Hug

# 74
  • Мнения: 588
Irina_77 късмет ти пожелавам ще успееш  Hug
Благодаря!Дано!

Общи условия

Активация на акаунт