"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~7

  • 49 424
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 723
Само тя може да прецени момента...никой друг ,защото всички изживявания ,постъпки ..грешни или правилни са нейни.....

# 706
  • Мнения: 4 381
Човешко е да реагира "различно", но наистина ще се види истинският Омер при създалата се ситуация ....човек е със всички За и ПРОТИВ...нормална е реакцията му
Даже е прекалено, нормална..тя, сега бе момента..да си признае..не отново да се опитва да го лъже и отрича...... newsm78 newsm78 newsm78


Ами той я уплаши с поведението си...тя се обърка повече от всякога... Rolling Eyes

Но, рано или късно....тя, знаеше..че така ще стане, кой има вина ..тук, че Юмер..точно сега и толкова рано, научи... newsm78[
..уплашена, я....изненадана, почти колкото него...ама, потърпевшият..кой е, да попитам....да не ми я изкарвате...жертвата и сега...
С много от нещата...не съм съгласна, дотук...и от този момент..когато започват, проблемите им...нещо у Юмер "ще се счупи"...той, ще се опитва..и ще игнорира, това...занапред..
..виждайки това, Джерен няма да направи, много...
На лъжата, краката са къси....
Но, разбралият..излъган, особено за такова нещо...как ..веднага и толкова скоро да прости...
Дияр и тя..хубав съвет й даде...няма що!??? newsm78

# 707
  • Мнения: 14 502

  Хареса ми епизода и то много.
Джерен май не беше предвидила такава развръзка и  истински страда и се почувства в безизходица .
Добре ,че не призна в момента и Диар надявам се  ще и помогне да излезе по- меко.
Няма да се разведат - много се обичат и ще намерят път.

Реакцията на Юмер- нормална.И хабер си нямаше влюбеният мъж какво става около него .Като гръм от ясно небе му дойде .И аз да се почувствам подведена  и измамена и аз ще се скрия някъде да обмисля как да действам по нататък:thinking: Thinking Thinking

# 708
  • Мнения: 14 836
Малии как  се ядоса Йомер
Ама и Джерен продължава да мълчи и да лъже
Сега беше момента да застане пред него и по примера на Мериемдже да си излее душата ,да му разкаже всичко,как е започнала и защо се е отказала.
Сигурна съм че Йомер щеше да я разбере или щеш да му е по малко болно
Аз си мисля, че Юмер не я предразположи за откровение.....

И как точно да я предразположи например
Как да стане след шокиращото разкритие ,как да бъде внимателен и предразполагащ след шамара който получи и то от любимата жена.Какво предразполагане когато на  след сватабата и брачната нощ разбереш че  любимата ти  е направила такова нещо
Как да се почувства след мънкането и и зле скалъпените и  оправдания
Той и зададе директен въпрос:Ти ли запали склада
Сега беше момента за истината на Джерен.Сигурна съм че ако  беше казала :да аз той щеше да я попита защо и тогава тя можеше да разкаже


Цитат
Дияр и тя..хубав съвет й даде...няма що!??? newsm78[/quote



Тук повече видях адвоката Дияр отколкото приятелката
Съвета и беше като адвокат към обвиняем

# 709
  • Мнения: 2 116
Малии как  се ядоса Йомер
Ама и Джерен продължава да мълчи и да лъже
Сега беше момента да застане пред него и по примера на Мериемдже да си излее душата ,да му разкаже всичко,как е започнала и защо се е отказала.
Сигурна съм че Йомер щеше да я разбере или щеш да му е по малко болно
Аз си мисля, че Юмер не я предразположи за откровение.....

И как точно да я предразположи например
Как да стане след шокиращото разкритие ,как да бъде внимателен и предразполагащ след шамара който получи и то от любимата жена.Какво предразполагане когато на  след сватабата и брачната нощ разбереш че  любимата ти  е направила такова нещо
Как да се почувства след мънкането и и зле скалъпените и  оправдания
Той и зададе директен въпрос:Ти ли запали склада
Сега беше момента за истината на Джерен.Сигурна съм че ако  беше казала :да аз той щеше да я попита защо и тогава тя можеше да разкаже
Джоли, ти за Юмер ли говориш? newsm78 Joy

# 710
  • Мнения: 5 723
Реално  Джерен  е жертва  още от дете.... и всичко ,което се случва произтича от това

# 711
# 712
  • Мнения: 36 766
Много тенденциозно се водят коментарите за Джерен и Йомер. Всеки има право да изказва мнение, така както го разбира.

# 713
  • Мнения: 4 381
Реално  Джерен  е жертва  още от дете.... и всичко ,което се случва произтича от това
Това не може да й е оправданието.....винаги!  newsm78
Никой не отрича че е така.... bowuu

# 714
  • Мнения: 36 766
Реално  Джерен  е жертва  още от дете.... и всичко ,което се случва произтича от това
Добре Софи. Но каква вина има Йомер, лично неговата вина, какво лично той е сторил, за да бъде Джерен жертва. Единствената и най-голяма вина е, че е Асланбаш....

# 715
  • Мнения: 5 723
Много тенденциозно се водят коментарите за Джерен и Йомер. Всеки има право да изказва мнение, така както го разбира.


....а как ще свършва темата ,тебе без допълнителна работа ли да те оставим,а? Hug Laughing

# 716
  • Мнения: 4 381
Много тенденциозно се водят коментарите за Джерен и Йомер. Всеки има право да изказва мнение, така както го разбира.

...какво ще рече..."тенденциозно", Мамче???? newsm78

# 717
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
Разбира се .Аз това написах преди малко,че дадена ситуация всяка от нас ще я възприеме по различен начин.Това е много хубаво и затова сме тук.Да чуем различни мнения за сериала smile3521

# 718
  • Мнения: 36 766
Много тенденциозно се водят коментарите за Джерен и Йомер. Всеки има право да изказва мнение, така както го разбира.


....а как ще свършва темата ,тебе без допълнителна работа ли да те оставим,а? Hug Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy JoyАди сега не мисли за мене....

# 719
  • Мнения: 167
Много поучителен епизод Naughty
В любовта не може да се тръгва с лъжи, па било то и с толкова
сериозно оправдание като това на Джерен Thinking
Защо не му разказа всичко още там - на корабчето, когато му
предложи да се оженят Rolling Eyes
Мерито ме грабна и този път - рискува живота си за да спаси
Мустафа Heart Eyes
Джеихан(така ли се казваше дъщерята на Халил) видя сделката на
Азис, може би тя ще го разкрие като намери фалшивия паспорт на
Мери Naughty

Общи условия

Активация на акаунт