"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~7

  • 49 434
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 837
Малии как  се ядоса Йомер
Ама и Джерен продължава да мълчи и да лъже
Сега беше момента да застане пред него и по примера на Мериемдже да си излее душата ,да му разкаже всичко,как е започнала и защо се е отказала.
Сигурна съм че Йомер щеше да я разбере или щеш да му е по малко болно
Аз си мисля, че Юмер не я предразположи за откровение.....

И как точно да я предразположи например
Как да стане след шокиращото разкритие ,как да бъде внимателен и предразполагащ след шамара който получи и то от любимата жена.Какво предразполагане когато на  след сватабата и брачната нощ разбереш че  любимата ти  е направила такова нещо
Как да се почувства след мънкането и и зле скалъпените и  оправдания
Той и зададе директен въпрос:Ти ли запали склада
Сега беше момента за истината на Джерен.Сигурна съм че ако  беше казала :да аз той щеше да я попита защо и тогава тя можеше да разкаже
Джоли, ти за Юмер ли говориш? newsm78 Joy

Да защо?
Йомер не е чак толкова  лош ,а и дори и да не пожелаеше да я изслуша на момента мисля ,че щеше   това да е нормална реакция  след удара който получи
Но съм сигурна че щеше да я попита -защо

# 721
  • Мнения: 2 116
Много тенденциозно се водят коментарите за Джерен и Йомер. Всеки има право да изказва мнение, така както го разбира.

Защо, ами нали това правим- всеки си пише мнението... newsm78
Аз не виждам тенденциозност...ако я видя ще си затварям очите... hahaha Joy

MAMA-AN, спокойно! Grinning Hug

# 722
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 845
Може би наистина проблема е , че той Асланбаш,а тя не...От снахите в това семейство май само Гюлизар се чувства такава newsm78

# 723
  • Мнения: 5 723
Със сигурност защото е Асланбаш...тя ако можеше да го отдели от останалите щеше да го направи ,но ...не може...случайно ли беше това хрумване на сценаристите да затвори кутията ,като каза че се сбогува с родителите и брат си на снимката ...но една затворена кутия не променя случилото се в миналото...

# 724
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 845
Ще има ли нова тема , че тази я свършихме...

# 725
  • Мнения: 36 767
Много тенденциозно се водят коментарите за Джерен и Йомер. Всеки има право да изказва мнение, така както го разбира.

...какво ще рече..."тенденциозно", Мамче???? newsm78
Как какво. "тенденциозно" = пристрастно.

Момичетата които са гледали сериала си правят своите изводи от събития, които ние все още не сме видяли. Коментираме моментната ситуация, а не колко ще се изненадаме или разочароваме от Юмер - какви ще ги свърши. И вметването на причинно следствената връзка мисля, че изобщо не е на място. Защо ще казваме на бялото черно. Той я попита дали има нещо да му каже...Е какво му отговори Джерен - не....Май не гледаме един и същи филм, колкото и шаблонно да звучи.

# 726
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Джерен се чувства много виновна и страда да вземе да отиде в хотела и да му разкаже всичко и да се сдобрят немога да ги гледам така сърдити един на друг ...

# 727
  • Мнения: 36 767
Ще има ли нова тема , че тази я свършихме...
Да...Пускам я. Не видях че сме на 49 страница...

# 728
  • Мнения: 2 116
Малии как  се ядоса Йомер
Ама и Джерен продължава да мълчи и да лъже
Сега беше момента да застане пред него и по примера на Мериемдже да си излее душата ,да му разкаже всичко,как е започнала и защо се е отказала.
Сигурна съм че Йомер щеше да я разбере или щеш да му е по малко болно
Аз си мисля, че Юмер не я предразположи за откровение.....

И как точно да я предразположи например
Как да стане след шокиращото разкритие ,как да бъде внимателен и предразполагащ след шамара който получи и то от любимата жена.Какво предразполагане когато на  след сватабата и брачната нощ разбереш че  любимата ти  е направила такова нещо
Как да се почувства след мънкането и и зле скалъпените и  оправдания
Той и зададе директен въпрос:Ти ли запали склада
Сега беше момента за истината на Джерен.Сигурна съм че ако  беше казала :да аз той щеше да я попита защо и тогава тя можеше да разкаже
Джоли, ти за Юмер ли говориш? newsm78 Joy

Да защо?
Йомер не е чак толкова  лош ,а и дори и да не пожелаеше да я изслуша на момента мисля ,че щеше   това да е нормална реакция  след удара който получи
Но съм сигурна че щеше да я попита -защо
Джоли тук не става дума за лош и добър... Stop
И той като Джерен...мисли, мисли и го измисли...на никъде, ама не само за нея, ами и за себе си... Crossing Arms
И сега? Сега какво?
Прав е, е и? newsm78


# 729
  • Мнения: 14 504
 Тази вечер по обективни причини не мога да пиша /Скайпа ме зове поне два часа да си чуя детето/

Ситуацията м/у Юмер  и Джерен е класическа.
Да се реагира бързо и под афекта породен от ситуацията е неразумно. Добре  е ,че не реагираха в момента.
Да се успокоят и мислят разумно  и изяснят  причините и следствията от тях за този епизод от живота им  е много важно!
Залагам на това Hug Hug Hug

 Нормално е да победи голямата им любов колкото и клиширано да звучи.

# 730
  • Мнения: 4 381
Много тенденциозно се водят коментарите за Джерен и Йомер. Всеки има право да изказва мнение, така както го разбира.

Защо, ами нали това правим- всеки си пише мнението... newsm78
Аз не виждам тенденциозност...ако я видя ще си затварям очите... hahaha Joy

MAMA-AN, спокойно! Grinning Hug
Абе я си гледайте, работата  hahaha..ще си пишем..що ми душа, сака..на когото не му аресва...и без това е горещо, на палатка.....и вентилатор, може да си вземе..дори, после ще му мисли..че няма къде да го ..включи!! hahaha Joy Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 14 837
Марги и какво трябваше да направи Йомер според теб при  създалата се ситуация
как трябваше да реагира  на тази изненада
Сума време търсиха кой е обвиниха друг човек , арестуваха го ,съжаляваха Джерен ,че щяла много да страда заради пожара
Йомер беше убеден ,че нея я боли едва ли не повече от него ,успокояваше я  и какво се оказа .че  бил лъган
как трябваше да постъпи

# 732
  • Мнения: 2 116
Много тенденциозно се водят коментарите за Джерен и Йомер. Всеки има право да изказва мнение, така както го разбира.

Защо, ами нали това правим- всеки си пише мнението... newsm78
Аз не виждам тенденциозност...ако я видя ще си затварям очите... hahaha Joy

MAMA-AN, спокойно! Grinning Hug
Абе я си гледайте, работата  hahaha..ще си пишем..що ми душа, сака..на когото не му аресва...и без това е горещо, на палатка.....и вентилатор, може да си вземе..дори, после ще му мисли..че няма къде да го ..включи!! hahaha Joy Joy Joy Joy

Само така...писане до дупка...MAMA-AN, да готви по две теми за всеки случай... Joy Joy Joy

Сега сериозно...ако има някой засегнат да казва, че аз не се усещам...ако ще съм виновна... hahaha Joy

# 733
  • Мнения: 167
Братята Аслънбаш са марка - и четиримата според мен са
почтени и открити - Дори Халил(не съм му фенка), който ми е хлъзгав като гол
охлюв открито каза на Юмер какво мисли за женитбата му Naughty
Кака Гюла никога не може да ги достигне, не може да се впише с тях освен
формално -брачното и халката Outta Joint
Защо ли си мисля, че Мери чрез Мехмед ще помогне на Джерен да се
изяснят newsm78

# 734
  • Мнения: 2 116
Марги и какво трябваше да направи Йомер според теб при  създалата се ситуация
как трябваше да реагира  на тази изненада
Сума време търсиха кой е обвиниха друг човек , арестуваха го ,съжаляваха Джерен ,че щяла много да страда заради пожара
Йомер беше убеден ,че нея я боли едва ли не повече от него ,успокояваше я  и какво се оказа .че  бил лъган
как трябваше да постъпи

Джоли, ще кажа-обещавам! Peace
Ама айде в новата тема. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт