Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~8

  • 38 751
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 830
Цитат
Защото той само до преди няколко часа, минути дори я обичаше тази жена, нали, а сега успя да види срещу себе си само подпалвача в чиято вина беше убеден вече... newsm78

Ами той продължава да я обича и именно защото я обича го заболя толкова.Докато мислеше ,че Меджид е подпалвача беше съвсем друг .Пак го болеше но не по същия начин
Но сега се оказа че жената която обича е не толкова подпалвач колкото предател в неговите очи.Предала е него ,доверието му

Цитат
И нали са вече те?
Аз не видях те, виждам само неговото-той... Crossing Arms

Да те са
И какво,какво да направи Йомер.  Какво значи ТОЙ ,какво значи само неговото.Той я попита ,тя го излъга и това и пролича.Йомер усети оправданията и че са скалъпвани и съшити с бели конци
Видя лъжата
Той също се почувства извън ТЕ.

Надявам се ,че Джерен ще събере смелост и ще му разкаже всичко
Е Йомер със сигурност ще се посърди  и с право ама ще и прости

# 31
  • Мнения: 14 497


   Боже.... Praynig , вие сте изписали две страници , аз си пиша в другата тема . Ще си дам оставката  Embarassed Laughing Embarassed Laughing Embarassed


Първо АНИ  Heart Eyes мисля ,че знаеш ,че много ценя всичко което правиш да ни събираш , уважаваш, обичаш , критикуваш  само и само да ни е хубаво.Благодаря ти-


И другото запълваме времето си по перфектен начин.

# 32
  • Мнения: 5 723
Много е сложна ситуацията и да му каже и да не му каже все го наранява .... а и себе си ...обичат се ,но между тях е едно минало за което той не знае ...когато искаше да отмъщава беше лошо ,сега се отказа от отмъщението ,обича го .... и стана страшно....

# 33
  • Мнения: 2 116
Цитат
Защото той само до преди няколко часа, минути дори я обичаше тази жена, нали, а сега успя да види срещу себе си само подпалвача в чиято вина беше убеден вече... newsm78

Ами той продължава да я обича и именно защото я обича го заболя толкова.Докато мислеше ,че Меджид е подпалвача беше съвсем друг .Пак го болеше но не по същия начин
Но сега се оказа че жената която обича е не толкова подпалвач колкото предател в неговите очи.Предала е него ,доверието му

Цитат
И нали са вече те?
Аз не видях те, виждам само неговото-той... Crossing Arms

Да те са
И какво,какво да направи Йомер.  Какво значи ТОЙ ,какво значи само неговото.Той я попита ,тя го излъга и това и пролича.Йомер усети оправданията и че са скалъпвани и съшити с бели конци
Видя лъжата
Той също се почувства извън ТЕ.

Надявам се ,че Джерен ще събере смелост и ще му разкаже всичко
Е Йомер със сигурност ще се посърди  и с право ама ще и прости
Той сам не пожела да остане в тяхното те-тръгна си, гневен и с основания да е гневен-да, но основанията на любовта му следваше да укроти гнева му.
Да, обича я, и слава богу...и ето случай в който трябваше да обича, но когато му се наложи да обича, но то не е като да обичаш когато искаш и е само до желание и намерения... newsm78

# 34
  • Мнения: 14 497
 Я , да си прехвърля поста от 50 стр. че нямам време да пиша пак.Извинете!

  МЕЛLaughing Laughing Laughing Laughing  страшно ме изкефи с този  пръдльо и сговносания Азиз Hug


Краличке Hug нали знаеш ,че много ти се радвам.

Марги Hug Гости HugРуми  Hug Ани Heart Eyes пропуснах ли някой и ,ако има такъв да затвори вратата Wink Wink Wink smile3525

# 35
  • Мнения: 36 757
какво трябваше да направи Йомер според теб при  създалата се ситуация
как трябваше да реагира  на тази изненада
Сума време търсиха кой е обвиниха друг човек , арестуваха го ,съжаляваха Джерен ,че щяла много да страда заради пожара
Йомер беше убеден ,че нея я боли едва ли не повече от него ,успокояваше я  и какво се оказа .че  бил лъган
как трябваше да постъпи

Джоли не бих могла да го напиша по-добре. Моите мисли са същите.  Peace Peace Peace Peace

Джерен се просълзи, но Йомер също....Тежко му е. Особено като си е спомнил, как на следващия ден, той отиде в оранжерията, чудейки се как да й каже за пожара, за да не я разстрои. Тя го прегърна, целуна....Коя е истинската Джерен...Може би това се пита Йомер.....

Колкото повече ме убеждавате, колко Йомер не е прав, толкова повече съм убедена, че е много прав.....

# 36
  • Мнения: 5 723
Себи ,щом не си започнала 51стр в старата тема ,рано ти е за уволнение... Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 5 723
Истинската е тази, в която се влюби и държи в прегръдките си ,тази която му каза " И аз те обичам"

# 38
  • Мнения: 5 723
Яяяяяя,Мамче що го защитава ,отивала в хотела , а мен още на границата ще ме спрат ,щото малко му дърпам ухото.... Naughty hahaha Joy

# 39
  • Мнения: 5 723
Лекааа ,до утре!

# 40
  • Мнения: 36 757
Леля Зехра, май се изненада, когато видя Меджит....там малко ми се губи, какво точно си говориха.....

Обаче Дияр как се издаде пред Йомер, когато той я помоли за помощ да открият истинските родители на Джерен, но Йомер не се усети...

Не става да живееш с един човек и да имаш тайни от него. Няма нищо по-хубаво от истината. Както постъпи Мериемдже.

Отнасяй се с хората и най-вече с най-близките си, така както искаш те да се държат с теб. Ако Джерен тази вечер беше казала всичко на Йомер щях да й кажа машалла. Той не само, че нямаше да отиде на хотел, а щеше да я обича още повече. Така и на Джерен ще й олекне, че нямат тайни. Йомер щеше да каже на Фарук да прекрати разследването. Дори нещо повече може би щяха да направят да изглежда като нещастен случай. Но Джерен предпочете да не казва истината.

# 41
  • Мнения: 2 116
Много е сложна ситуацията и да му каже и да не му каже все го наранява .... а и себе си ...обичат се ,но между тях е едно минало за което той не знае ...когато искаше да отмъщава беше лошо ,сега се отказа от отмъщението ,обича го .... и стана страшно....
Досега тя страда заради това минало, сега вече и той заради нейна грешка и вина докато се опитваше да поправи именно част миналото преминало в нейното сега-абсурдно звучи, ама беше си така. Crossing Arms
Това ако не е съдба...не знам... Rolling Eyes

И имаме двама страдащи-това е резултата...което е тъжно... Rolling Eyes


София, лека! Hug

# 42
  • Мнения: 36 757
Яяяяяя,Мамче що го защитава ,отивала в хотела , а мен още на границата ще ме спрат ,щото малко му дърпам ухото.... Naughty hahaha Joy

Адиииииииииии...аз вече се свързах с Яшар, той ме чака на летището и отиваме в хотела на Йомер...мамин той хубав....колко е кахърен  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Лека и спокойна нощ ви пожелавам  Hug Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 14 497
Софи hahaha hahaha hahaha ще отложа  оставката, че в тази безработица Wink Wink Wink


Момичета , да си лягаме а?
Казват хората ,че" утрото е по-мъдро от нощта "!

Лека нощ!

# 44
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 821
Лека нощ на всички . smile3524Марги имаш поща на e_mail  typeuu

Общи условия

Активация на акаунт