Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~8

  • 38 748
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 116
Себи, лека! Hug

Тази вечер съвсем им отвъртахме края на останалите...  newsm78 Joy



Лека нощ на всички . smile3524Марги имаш поща на e_mail  typeuu

А, добре, пощата на ЛС ми била пълна сега видях. smile3555 Embarassed
Добре, че и мейл съм дала...за връзка... bowuu Wink


gostenka68, лека, веднага ще пиша! Hug


KraLeva66, къде изчезна пак? newsm78 Sad
Тъкмо си мислих, че ще си правим компания по нощите... Grinning

След малко съм на линия... Scatter

# 46
  • Мнения: 5 723
........Яшар я чакал на летището ,що сЪ не обади на ГюлА , яяяя ,какво посрещане щеше да ти спретне....умница си тиии  Naughty

# 47
  • Мнения: 4 381

..тука съм ощеее... newsm78

# 48
# 49
  • Мнения: 2 116

И аз. Peace
Пише ли ти се? Много емоции днес с тоз нашият Юмер...  Grinning
Какво ще правим до края, ако я караме така-не знам... Joy Joy Joy

Първото признание на Мериемжде видяхме...някак й дойде сила да говори, да сподели всичко, определено й олекна.

# 50
  • Мнения: 4 381

И аз. Peace
Пише ли ти се? Много емоции днес с тоз нашият Юмер...  Grinning
Какво ще правим до края, ако я караме така-не знам... Joy Joy Joy

Първото признание на Мериемжде видяхме...някак й дойде сила да говори, да сподели всичко, определено й олекна.

Определено, беше..хубава серийката.. bowuu
Някои моменти съм ги забравила, като разговора на Мериемже и Джерен от тази вечер... Thinking
Въобще не си спомнях, че тя толкова рано й признава...за миналото си... newsm78
Как ще я караме..ще гледаме, ще се радваме..ядосваме, страстите ще се развихрят..едни ще подкрепят  Юмер..други Джерен и така...Мамчето, само ще прави..теми.... Joy Joy Joy hahaha Mr. Green newsm78

# 51
  • Мнения: 2 116

И аз. Peace
Пише ли ти се? Много емоции днес с тоз нашият Юмер...  Grinning
Какво ще правим до края, ако я караме така-не знам... Joy Joy Joy

Първото признание на Мериемжде видяхме...някак й дойде сила да говори, да сподели всичко, определено й олекна.

Определено, беше..хубава серийката.. bowuu
Някои моменти съм ги забравила, като разговора на Мериемже и Джерен от тази вечер... Thinking
Въобще не си спомнях, че тя толкова рано й признава...за миналото си... newsm78
Как ще я караме..ще гледаме, ще се радваме..ядосваме, страстите ще се развихрят..едни ще подкрепят  Юмер..други Джерен и така...Мамчето, само ще прави..теми.... Joy Joy Joy hahaha Mr. Green newsm78




Да, разбира се, мисълта ми беше, че останаха толкова неща на заден план заради една Джерен и един Юмер... newsm78
И останалите имат съществено място, всички са така силно свързани и са преплетени историите им.

Аз подкрепям избирателно, веднъж един друг път друг, зависи какво ми показва. Joy


# 52
# 53
  • Мнения: 4 381
Все пак са главните герои... Thinking
Права си, Марги... този филм..всичките им истории са преплетени...някак си.. Naughty
Действието на едни, води до решението на други...как да действат, отговорят...направят нарочно или щото..така е редно, едни предпочитат...да скрият ..други да се разчуе, ама не на когото..трябва отиват и го...прошепват или предават..така подмолно, го поднасят..че реакциите, да са ...видни....после..
Страхотен кастинг, повечето актьори..знаете са гости, поканени да играят....в този филм..
Навремето, трябва да е било...голяма работа...този филм! newsm78

# 54
# 55
  • Мнения: 2 116
Историята се разгръща като цяло, както и тази на героите поотделно и тепърва предстои всеки от тях да каже и покаже своята истина, да я доказва, да я отстоява. С епизода снощи имахме първата малка взривна точка, а това е едва началото. Емоциите от тук ще растат, главоломно, ще се лутат от едната до другата крайност.
Предизвикателството пред нас като зрители вече е на преден план, за героите ни- също. При това за всеки един, без изключение.
Определено и за нас тук. Grinning
Дано не забравим докато спорим, че става дума за сериал в крайна сметка. newsm78 Joy

# 56
# 57
# 58
  • Мнения: 2 116
Цитат
Навремето, трябва да е било...голяма работа...този филм!
Сигурно, но и сега си е съвсем на място...като време.
Всичко си е актуално като сюжет, реквизит...

Аз например се изненадах, че е от 2005 г.... newsm78
Освен по някои дребни детайли-телефоните им например, сега се сещам за тях-по друго не се разбира, че не е от тази или миналата година.  newsm78

# 59

Общи условия

Активация на акаунт