Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~8

  • 38 772
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 116
Иначе Юмер беше много убедителен в гнева си, в болката също, така го изигра Еркан...нямам думи. Peace Laughing

# 61
  • Мнения: 4 381
Цитат
Навремето, трябва да е било...голяма работа...този филм!
Сигурно, но и сега си е съвсем на място...като време.
Всичко си е актуално като сюжет, реквизит...

Аз например се изненадах, че е от 2005 г.... newsm78
Освен по някои дребни детайли-телефоните им например, сега се сещам за тях-по друго не се разбира, че не е от тази или миналата година.  newsm78

Именно...това имам и аз предвид, актуален е... bowuu
Но, престави си преди осем години...колко е бил...по-различен от обикновен сериал... newsm78
Дори и сега, след толкова време..пак се долавя, това..нали? newsm78
А, именно..че не е типичният турски сериал..дето ги отнасяме под един знаменател..някои, дето с придружаващото го пренебрежение...обаче..като го изгледа, също...дето... newsm78

Последна редакция: пт, 26 юли 2013, 02:01 от KraLeva66

# 62
  • Мнения: 4 381
Иначе Юмер беше много убедителен в гнева си, в болката също, така го изигра Еркан...нямам думи. Peace Laughing

О, Еркан е убедителен..доста..дай му да изиграе, ядосан или...фффлюбен!  bowuuJoy Joy Joy Joy 

# 63
  • Мнения: 2 116
Цитат
Навремето, трябва да е било...голяма работа...този филм!
Сигурно, но и сега си е съвсем на място...като време.
Всичко си е актуално като сюжет, реквизит...

Аз например се изненадах, че е от 2005 г.... newsm78
Освен по някои дребни детайли-телефоните им например, сега се сещам за тях-по друго не се разбира, че не е от тази или миналата година.  newsm78

Именно...това имам и аз предвид, актуален е... bowuu
Но, престави си преди осем години...колко е бил...по-различен от обикновен сериал... newsm78


Така е, но зависи и от зрителите му, как гледат на него, как го възприемат и преживяват.
Както е в случая с бг варианта-Памуковата принцеса...ами има зрители за които си е обикновен стар сериал,
ама за нас не е, нали? Hug
Въпрос на вкус и интерес. Peace

# 64
  • Мнения: 4 381
Различава се играта му, обаче....което е съвсем нормално! newsm78
Тук играе, как да го кажа..още, не така убедително...все пак е началото на кариерата му...е не съвсем, средата да кажем....
След "Сон бахар", "Времето лети"....до "Дила ханъм"...навсякъде е различен, израстващ...да го определя...ставащ все по-убедителен....в играта си...

# 65
  • Мнения: 2 116
Иначе Юмер беше много убедителен в гнева си, в болката също, така го изигра Еркан...нямам думи. Peace Laughing

О, Еркан е убедителен..доста..дай му да изиграе, ядосан или...фффлюбен!  bowuuJoy Joy Joy Joy  
Най го харесвам като седне като бос на креслото си и се отпусне люлеейки се...
и потъва в размишления... Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 4 381
За да проследиш и видиш това у него, обаче..трябва да си гледала..повечето му филми! bowuu

# 67
# 68
  • Мнения: 2 116
Различава се играта му, обаче....което е съвсем нормално! newsm78
Тук играе, как да го кажа..още, не така убедително...все пак е началото на кариерата му...е не съвсем, средата да кажем....
След "Сон бахар", "Времето лети"....до "Дила ханъм"...навсякъде е различен, ставащ все по-убедителен....в играта си...


Сон бахар, съм го гледала отдавна и не така задълбочено/както сега този като под лупа всичко и всеки  search/ с Времето лети, не ми се получи... newsm78
За този последният му-Дила, чета от време на време това-онова, но за сега го няма момента на взрив на интерес, както ми се случва да хлътна по някой сериал, че чак сама не мога да се позная... Embarassed Wink

# 69
# 70
  • Мнения: 2 116
За да проследиш и видиш това у него, обаче..трябва да си гледала..повечето му филми! bowuu

Да, ама трябва да ме грабне историята, иначе не ми се получава. Naughty
Аз затова и не ставам за фен на артист...ами не мога да гледам всичко с него, сигурно ми има нещо... Joy Joy Joy
Аз съм си сериален фен-запалянко... Wink

# 71
  • Мнения: 4 381
Различава се играта му, обаче....което е съвсем нормално! newsm78
Тук играе, как да го кажа..още, не така убедително...все пак е началото на кариерата му...е не съвсем, средата да кажем....
След "Сон бахар", "Времето лети"....до "Дила ханъм"...навсякъде е различен, ставащ все по-убедителен....в играта си...


Сон бахар, съм го гледала отдавна и не така задълбочено/както сега този като под лупа всичко и всеки  search/ с Времето лети, не ми се получи... newsm78
За този последният му-Дила, чета от време на време това-онова, но за сега го няма момента на взрив на интерес, както ми се случва да хлътна по някой сериал, че чак сама не мога да се позная... Embarassed Wink
Отдавна, беше..да..за нас е филма, с който винаги ще ....започваме и говорим за Еркан..
За мен, зная го...целият...превеждала съм тук в темите ...почти целият втори сезон...тогава имаше едно прекъсваме....много по-късно дадоха втори сезон по тв-то у нас...оттогава съм в този форум! newsm78 bowuu bowuu bowuu
"Времето лети"..много тежък, наистина....но трябва да си го гледала, за да разбереш какво искам да ти кажа..за него! Един от филмите, които.направиха Еркан..."звезда"....твърдях го още..първите серийките..когато започна....казах и писах тук, че това е филма...ще му донесе.."онази" слава...дето, всички я..търсят...от гилдията им...
След Капитан Али..Еркан е по-уверен от всякога в себе си...и в кариерата си и в живота...като го гледаме..
А, сега...сега е такова удоволствие да го гледаш..в "Дила ханъм"....някак, завършен..актьор, вече....играе с всичко, най-вече..както винаги....със сърце....невероятен е! bowuu bowuu bowuu

# 72
# 73
  • Мнения: 885
Краличке уникални колажи  Hug
Много ви е интересна дискусията  Hug  bouquet
Аз се отеглям да гледам Опасни тайни  Hug
Лека вечер Марги Краличке Hug Hug

# 74
  • Мнения: 2 116
Времето лети толкова пъти почва и спира, как се гледа така сериал...не знам?
И как може да се проследи, нарязан и той най-вероятно до безбожност... Mr. Green
Не мога да се сетя сега какво не ми допадна в него, обикновено просто спирам да гледам като не харесам нещо, дори и да не е нещо конкретно, просто загубя ли интерес, не се насилвам.

Сериозно ли е толкова добра ролята му на капитан Али? newsm78


Ама и новата госпожица Аслъ показа характер... Mr. Green
Няма среща-твърдо не.
Нали си имаше система наш Алиш:
- не-означава- може би
- може би- означава- да

Ама сега...дали е все още убеден в нея? newsm78  Joy


Ооо, Клари, привет по нощите и приятно гледане на Опасни тайни? Hug
Клари, какъв е този сериал, че не се сещам, а ми звучи познато? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт