Да се оплачем...

  • 7 258 344
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 31 560
  • Мнения: 1 224
При мен е порядъка на 26-27 дни.

# 31 561
  • София
  • Мнения: 11 495
И при мен е така, но го считам за къс.

# 31 562
  • Мнения: 1 224
И при мен е така, но го считам за къс.

Ами не знам при мен цирка е цяла седмица,а пък първите 3-4 дни е пълен.

# 31 563
  • София
  • Мнения: 11 495
При мен по-зле - 1 и 2 ден бива, не мога да кажа че е обилен, нормално течение. 3 ден се оттича, на 4 ден няма нищо.

# 31 564
  • Мнения: 2 706
Аз имах оскъден мензис след прием на Постинор. Гинеколожката ми беше казала, че няма смисъл да ме тъпче с хормони и че ако родя нещата ще се оправят. Така и стана.

# 31 565
  • София
  • Мнения: 11 495
При мен и преди раждането, и след, все си е оскъден. Поне преди беше на 28 - 30 дни. Сега се скъси и пак си остана оскъден. Постинор съм пила няколко пъти, но от преди него са ми така нещата.

# 31 566
  • Мнения: X
28 дни е средната продължителност на цикъла, иначе може да варира в доста по-широки граници.Та 28-29 дни си е направо идеално.

# 31 567
  • София
  • Мнения: 11 495
Съгласна съм, но 24 (както сподели потребителка по-нагоре) ми идва малко къс.

# 31 568
  • Мнения: 2 706
При мен и преди раждането, и след, все си е оскъден. Поне преди беше на 28 - 30 дни. Сега се скъси и пак си остана оскъден. Постинор съм пила няколко пъти, но от преди него са ми така нещата.
Щом си забременяла и родила(както и аз), значи всичко е наред. Дори е по -добре, че мацаницата е по-малка.

# 31 569
  • Мнения: X
По принцип, ако цял живот ѝ е бил такъв не е проблем. Аз имам приятелка, на която цикълът ѝ е един ден, представете си и то съвсем слабо течение. А на мен ми се влачи по 7 дни, откакто родих и ми е супер обилен. Ама всеки с късмета си.

# 31 570
  • Мнения: 671
А твоята пералня Whirlpool ли е?
И това може ли да се счита за проблем (повреда), че не тръгва веднага?
Да, тази марка е. Аз не го смятам за повреда и не е така всеки път. Когато има нужда, затварям вратичката малко по-силно от обикновено (обяснявам си го, че пералнята не отчита, че е добре затворена и затова не започва да пълни с вода, но за мен е "бял кахър" Wink ). От 2 години може би се случва.

# 31 571
  • Мнения: 9 728
Може проблемът да е в заключването. Нашата правеше така. Накрая съвсем спря да работи. За съжаление, изисква се смяна на електрониката, което е скъпо (мисля о/о 200 лв и две седмици чакане да пристигн). Ние си взехме направо нова пералня.

# 31 572
  • Мнения: 1 520
А то всъщност не е ли по-нормално да ти идва на 28-29 дни, отколкото на 24?
Доколкото знам, ако м.ц. ти идва през 21 и повече дни (от 21 до 28), се счита за нормален.
Прим Ойл не може с нищо да навреди, може само да помогне за нормализиране на нередовен цикъл.
Не вярвам да обърка и редовен цикъл... Освен мен, и много други потребителки от форума се чувстват добре от него...

# 31 573
  • Мнения: X
Поръчах на майка ми да ми купи като идва след малко до нас. HugДано ми повлияе добре.

# 31 574
  • Мнения: 5 138
Сега като ви чета за маслото от вечерна иглика се сетих, че преди няколко години изпих 2-3 опаковки на Тиенс. И беше вълшебно за цикъла ми - редовен и безболезнен стана докато го пиех. И аз ще пия, но първо ще се консултирам с гинеколог защо така на 19-ия и 21-ия ден ми идва и каква може да е причината /ако успеят изобщо да разберат Confused/ А за редовността според лекарите е между 25 и 35 ден нормалния.

Общи условия

Активация на акаунт