Да се оплачем...

  • 7 259 221
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 31 545
  • Мнения: 69 067
Влиза гликемичен профил.

Не влиза. В ПКК се изследват левкоцити, хемоглобин, тромбоцити, еритроцити-тези неща.
Понеже често съм пускала обикновена ПКК на детето, знам от опит. Кръвна захар съм пускала веднъж, и то отделно .
Не знам какъв е този гликемичен профил, за който ти говориш.

# 31 546
  • София
  • Мнения: 20 188
Счупи ми се пералнята току-що. С все прането вътре. Уфф....  Confused

# 31 547
  • Мнения: 6 304
А моята тъпа съдомиялна /която по настояване на мъжа ми е Бош за 1700лв/  постоянно дава грешка Е22. Върши същата работа като тези от 700лв, не знам защо трябваше да дам толкова пари за нея, като ще ми се чупи на втората година #Cussing out

# 31 548
  • Мнения: X
Най-се страхувам от това, защото ако ми се счупи пералнята, ще трябва да се купува нова. Тази е на пределна възраст. Макар, че предшественицата ѝ още работи на вилата, тази е цялата с избила ръжда, отпред над люка, изглежда ужасно.

# 31 549
  • София
  • Мнения: 11 506
Моята е пред счупване. Понякога така стърже, че ми иде да се скрия някъде Rage
Дано изкара още някои и друг месец.

# 31 550
  • Мнения: 69 067
Рейне, какво й се счупи....кажи, аз нали скоро сменях дръжка, та съм в час....малко.

# 31 551
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз искам моята да се счупи, че да купим нова, ама на! Здрава гад се оказва Simple Smile Това да се приеме за оплакване Simple Smile
Поуспокоих се малко, като казах някои неща на определени хора... А дано вече се усетят, ако не - просто ще им го кажа още по-директно.

# 31 552
  • София
  • Мнения: 20 188
Рейне, какво й се счупи....кажи, аз нали скоро сменях дръжка, та съм в час....малко.
Де да знам, пуснах допълнително изплакване, а тя ми свети с червеното копче, което е индикатор за неизправност. Сега погледнах в книжката, пише, че повредата може да е предизвикана от проблем в електрически компонент.  Thinking Отивам да търся инструкциите за употреба, въпреки че с техниката съм силно на "Вие".

П.П.: Преди минутка я пуснах профилактично и тя взе, че тръгна.  Grinning

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 16:41 от Reinа

# 31 553
  • Мнения: 1 520
Оплаквам се че и на моята пералня и има нещо. Whirlpool, с капацитет 7 кг. От няколко месеца като я настроя на програма за пране, и след като натисна копчето старт, почти винаги отказва да тръгне от първия път.
Винаги след настройване на програмата за пране и преди натискане на старт бутона, изчаквам 3-4-5 мин., а вече и 10 мин., за да загрее електрониката преди да стартира.
Снощи може би 10 пъти опитвах да я пусна, т.к. отказваше да тръгне, и най после когато бях загубила всяка надежда, взе че тръгна. Какво й е не знам.
Обикновено й задавам програма за цветно пране, която е 45 мин., и по-рядко за бяло пране 49 мин.
Не я пускам много често - през ден-два-три, и винаги внимавам да не я препълня повече отколкото й е капацитета. И натискайки старт бутона, винаги притискам не много силно люка с другата ръка, докато тръгне.
И като приключи с изпирането, винаги изчаквам поне 4-5 мин. преди да отворя люка и да извадя прането.
Не е стара пералнята - на 3 години е. Има ли някой от вас такава пералня и сблъсквали ли сте се с такъв проблем, и как го решихте? Техник ли да викам? Много съм се отчаяла.

Последна редакция: чт, 12 окт 2017, 12:48 от krem-karamel

# 31 554
  • Мнения: 406
Оплаквам се и аз от смотаняците от мЕНтел - не пускат роуминг услуга за стари тарифни планове, искат да минеш на нов, с по-малко безплатни минути (става дума за ВОВ) на месец. Най-якото нещо без съмнение е да забравиш да провериш дали роуминга ти е включен преди да тръгнеш на командировка, и после да се окаже че не може да се обадиш от мобилния си телефон вкъщи цяла седмица да чуеш как ти е детето, 'щото за да имаш роуминг, трябва да подадеш заявление в офис на ВОВ и да избереш нов тарифен план. Ама не може чрез оператор. Трябва на място. Нищо че си примерно на другия край на света. Ще има да вземат обаче. От този месец вече ще навъртам всички 1500 минути и ще си плащам 15-те лева като първия човек с усмивка и подсвиркване. Докато не ритна камбаната ще остана на тоя план. Заричам се.

# 31 555
  • Мнения: 673
krem-karamel,
за пералнята -  отварям и затварям вратичката повторно и започва без проблем. Wink

# 31 556
  • Мнения: 1 520
krem-karamel, за пералнята - отварям и затварям вратичката повторно и започва без проблем Wink
Благодаря bouquet
А твоята пералня Whirlpool ли е?
И това може ли да се счита за проблем (повреда), че не тръгва веднага?

# 31 557
  • Мнения: 1 520
Като заговорихте за цикъл, моят пък стана доста по-оскъден. Два дена нормално,после два почти нищо. На 37 съм... Чак пък толкова ранна менопауза. Ще ми е кофти, ако е така. Сега се сетих, че Маслото от вечерна иглика е хубаво. Ще започна да пия.
Непременно започни да го пиеш и ти, и останалите с нередовен цикъл.
На мен ми го предписа лекар мамолог заради кисти в гърдите и откакто ги пия цикълът ми зачести. Преди ми идваше през 28-29 дни, а сега - през 24 дни (последните 2 месеца).
Взимам само по 2 капсули на ден (сутрин и вечер), като може да се взимат максимум 3-4 на ден.

П.П. Да допълня. В аптечната мрежа се предлагат капсули Прим Ойл на различни фармацевтични компании,но лекарят изрично подчерта на Херба Медика - явно то е с най добро качество.

Последна редакция: чт, 12 окт 2017, 12:49 от krem-karamel

# 31 558
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Благодаря ти Simple Smile
 Аз съм ги пила преди,ще започна пак.

# 31 559
  • София
  • Мнения: 11 506
А то всъщност не е ли по-нормално да ти идва на 28-29 дни, отколкото на 24?

Общи условия

Активация на акаунт