Да се оплачем...

  • 7 256 878
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 31 575
  • София
  • Мнения: 38 490
Цикълът ми се скъси след 2то раждане и като месец, и като дни. Тъкмо ми свърши. И се разболях. И сме без пари. Оплаках се...

# 31 576
  • Бургас
  • Мнения: 16 120
Оххх,едвам изтрайвам саниращите...то не е крещене,викане,псуване...
Отделно в момента ,,разтоварват,, железа,но манго ги хвърля със засилка през камиона....!!!
Кой ли да гръмна?

# 31 577
  • Мнения: 47 982
А аз пак съм пред цикъл, и работата само напрежение, брррр

# 31 578
  • Мнения: 1 338
Оплаквам се от моя мъж - не знае да си затваря устата. Говори каквото си иска, когато си иска, не го интересува кой може да чуе, не знам какво демонстрира! че е малоумен!

# 31 579
  • София
  • Мнения: 2 817
Моят цикъл е на 24 дни (от доста години). И понеже това не е достатъчно, е хипер обилен и се точи дълго време (по 7-9 дни кървя). Та реално имам по около 10-тина -12 чисти дни между две менструации. А под хипер обилен, имам предвид следното: между 2 и 4 ден (тъй като ползвам чашка), обикновено изтича по около 50-100мл на ден. Понякога, само в рамките на 3-4 часа (което е пълно безумие, защото на практика не мога да изляза от тоалетната и накрая пак има фалове).

Но никой лекар досега не е сметнал, че има някакъв проблем.

# 31 580
  • Мнения: 2 701
Днес синът ми удари близначкста си по главата с чука за пържоли. Добре че не го направи със замах. Не издържам. По цял ден делят незнайно какво.

# 31 581
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Оплаквам се от чиновници, изживяващи се като генерали.
Днес ми беше тежък ден.
Примойл пия, точно по мнения от форума и кнсултация с фармацевт.
Много съм доволна, гадния ПМС изчезна и май спя по-добре. От 5 мес го пия.
Сега съм на една голяма опаковка от 90 капсули, повече милиграми.

# 31 582
  • София
  • Мнения: 5 198
Оплаквам се  от вируса , с хремата . Взех едни от най-силните капки и пак тече този нос.
Тези дни заспивам много късно, снощи гледах нещо на телефона до 4 (сутринта ) след 4 часа като станах не ми се вярваше колко ми е зле.
Отидох на работа , но преди това на задължително мед.прегледи.
Всеки лекар при който влязох , ми казваше едно и също "момиче , готова си за второ дете "
 Само гинекологът малко ме стресна , забеляза , че жлезата ми е изпъкнала? Виждал я бил. Аз бях вече на ехограф преди 6-7 месеца , нищо нямаше (уж)

Реално сега чакам и резултати от цитонамазка ( дано всичко е наред)

И да искам (вече) второ дете , но при тези чести настинки и хронично възпалено гърло ? То не само заради това отлагам де , но се замислих и за това.

# 31 583
  • Мнения: 7 325
И аз бях така, като през бременността положението беше особено тежко и неприятно. От една година живея на друг климат и всичко изчезна. Остана една екстра - дерматит - но се надявам и с него да се преборя.
Та виж дали не е и при теб някаква алергия от нещо.

Вчера е починала внезапно учителката по религия на хлапето. Някой в парка му споделил и му дръпна голям рев.

# 31 584
  • Мнения: 5 998
Оплаквам се от натоварена седмица на работа, утре е петък, но ще имаме проверка, дано поне мине по-добре и бързо  Tired

# 31 585
  • Мнения: 4 239
Оплаквам се от лекотата, с която младите критикуват миналото и настоящето ни, забравяйки с какви трудности сме се борили, за да им бъде по-добре на тях. Това е хубавото на младостта - мислиш си, че де що хвърчи се яде. Сърце не ми дава да изплюя всички гадости, които съм им спестявала. Може би е крайно време да стана егоист, ама каква полза, като знам, че това няма да ме направи щастлива... Моля се да не им се налага да влизат в моите обувки.

# 31 586
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Много ме боли стомахът Pensive
Да няма някакъв вирус? Дано утре съм добре, че не мога да отсъствам от работа, няма кой да работи вместо мвн точно сега... Офф...

# 31 587
  • Мнения: X
Оплаквам се, че смятам да започна поредният АБ. Все кашлям, явно тази зима ще кашлям до откат. Един ден ме болят дробовете, на другият ден не. Оплаквам се, че и не се научих да си меря Т с електронните термометри. Изпросих един от сестрата преди малко  -изписука на 35.7 ° а сега де? Три пъти така, май съм умряла, само дето още не съм го разбрала. Да сте чули кашлящ мъртвец? Минете покрай ВМА може и да чуете... Joy

# 31 588
  • Мнения: X
Моята нормална температура е толкова, кое му е странното?

# 31 589
  • Мнения: 7 325
Не си умряла, споко. Моята температура е по-ниска. Електронните изобщо не я хващат.

Общи условия

Активация на акаунт