ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО-Тема№15

  • 128 188
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 42
Искам да попитам, нормално ли е подобен пристъп да продължи около час и повече, тъй като навсякъде пише, че е в рамките на 3-4 мин. или по- малко.  newsm78

# 736
  • Мнения: 12
Да се запиша и аз днес от мрачното време ли и аз незнам но не се чувствам много добре -замаяна съм доста и всичко ми трепери отвътре.За  седалофта е много рано да преценя дали деиства защото едва 11 дни го пия-моят психиатър каза че е един от най-меките антидепресанти който най-малко се отразява на бъбреците и черния дроб

# 737
  • Мнения: 45
Аз вече 2 дни съм на цял Ципралекс...не можах да изпитам кой кае какъв страничен ефект..беше ми някакво мъчно и непукиско такова...Днеска ми дойде и цикъла и може и заради това да е...имам страх че може да се депресирам от тия лекарства така ...незнам..обяснете ми какво трябва да се случи..чувствам се спокойна и добре в сравнение с моите симптоми обаче май не мога да се зарадвам на това Sad незнам какво е......

# 738
  • Мнения: 1 501
Гледате ли при Гала по Нова тв за паническото разстройство ?

# 739
  • Мнения: X
дали го има някъде качено предаването да се види?

# 740
  • Мнения: 173
Пропуснах го...вероятно по-късно ще го качат в нова плей.

# 741
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен момичета,аз получавам ПА всекидневно,мисля че съм със социална фобия.Търся и друг със такава фобия и още по-добре ако е и от Русе,за да си помагаме взаимно в сивото ежедневие на фобийните състояния.

# 742
  • София
  • Мнения: 480
Аз вече 2 дни съм на цял Ципралекс...не можах да изпитам кой кае какъв страничен ефект..беше ми някакво мъчно и непукиско такова...Днеска ми дойде и цикъла и може и заради това да е...имам страх че може да се депресирам от тия лекарства така ...незнам..обяснете ми какво трябва да се случи..чувствам се спокойна и добре в сравнение с моите симптоми обаче май не мога да се зарадвам на това Sad незнам какво е......
StanyS, просто дай време на ципралекса да подейства, ще стане.
Непукисткото и безразличното ми звучат по-скоро като да са от успокоителните, които пиеш успоредно с ципралекса? Какви са те?
Каквото и да е, бавно и постепенно ще се нагласят нещата...

# 743
  • Мнения: 2 860
Лоши неща при мен. Детето ми, което е с увреждане, на 5 г е сега, има и епилепсия, която бяхме овладели, близо 2 г без гърчове и снощи ми направи нов епи гърч. Обещах си да не се филмирам, но ми е толкова мъчно, горкото.

# 744
  • Мнения: 173
Гала, в такива моменти каквото и да ти кажа ще е малко. Стискай зъби и се бори. Трябва ти да си силна, за да може детенце да е добре. Те сякаш усещат страх, тревога....надявам се да не се повтори Sad Фимирай се на тема, че след всяко лошо следва добро и теб и семейството ви , ви очаква добро Simple Smile Hug Hug Hug

# 745
  • Мнения: 1 501
Мога да преразкажа на две на три за предаването при Гала . Психотерапевтът ( не му помня името , съжалявам , но е известен ) говореше за инсайтинг интензивно дишане , после и за хипнозата . Относно инсайтинг-а каза , че доста се повлияват нещата , но аз някак си ме е страх да се подложа . Иначе другото , което говореше го знаем и ние - било страх от страха , да не се повтори . Трябвало да се подлагаме на ситуации , които предизвикват ПА , а не да ги отбягваме . Ами това последното го правя , има някакво подобрение , но не изцяло , защото днес пак получих ПА на детската площадка , което обаче няма да ме откаже да ходя там .

# 746
  • Мнения: 45
Искам да попитам някой, който е изпитал симптома на сутрешно ранно гадене с повръщане само на сок и киселини..нормално ли е за сегашното положение..после през деня отминава но сутрин е много неориятно. Към 6 събуждане и айде световъртеж и към тоалетната ..и така  два три пъти..послв не мога да легна вече..Sad дали ще отмине с лечението на нервичките?? Някой изпитал ли го е..препоръчаха ми да пия протектор.при толкова много лекарства....

# 747
  • Мнения: 109
Лоши неща при мен. Детето ми, което е с увреждане, на 5 г е сега, има и епилепсия, която бяхме овладели, близо 2 г без гърчове и снощи ми направи нов епи гърч. Обещах си да не се филмирам, но ми е толкова мъчно, горкото.
гала,  Praynig Praynig hug

StanyS, относно Ципралекса- аз на втората седмица бях на крака...Но имай предвид че бях направо на легло преди да го почна и не излизах от вкъщи! Иначе страничните ефекти отшумяват много по-бавно..enyo е прав, дай му още малко време да се натрупа... А това с повръщането ежедневно ли е? И от колко време? newsm78..Хич не е хубаво това  Confused Доста се обезводняваш..Иначе хапваш ли редовно?

# 748
  • Мнения: 12
Здравейте!Аз 13 ден съм на сеталофт но сякаш гаденето и тревожноста ми се засилват с приема а и съм много замаяна незнам нормално ли е това и кога ще започна да чувствам подобрение ако изобщо има такова

# 749
  • Мнения: 12
Здравейте отново явно поста ми не е за тук ,който писах по рано.Някой знае ли как се пуска нова тема,много ми е важно да споделя проблема си със сродни души.Ще съм ви благодарна,ако някой от вас знае и ми пише как да пусна нова темичка.Благодаря ви хубав ден от мен и бързо справяне със неприятните състояния.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт