ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО-Тема№15

  • 127 975
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 173
Днес съм толкова притеснена....налага ми се да шофирам.Трябва да закарам колата на автомивка и само се чудя как да не отида... Пак ме боли глава и ми е замаяно. Само се моля да няма задръстване. Стомахът ми е на топка от сутринта.

# 751
  • Мнения: 45
Да повръщането е всекидневно сутрин без храна ..само сок..вече става ужасно още преди да започна ципралекса..Лошото е и че сега съм в цикъл и направо всичко ме побърква Sad((

# 752
  • Мнения: 45
vani99..май заедно сме в очакване на чудото..и моето гадене ме притеснява..не мога се храня като хората..и сутрин със световъртежа повръщам..общо взето кошмар...дано по скоро да се събудим от него....

# 753
  • Мнения: 12
vani99..май заедно сме в очакване на чудото..и моето гадене ме притеснява..не мога се храня като хората..и сутрин със световъртежа повръщам..общо взето кошмар...дано по скоро да се събудим от него....
При мен не е само сутрин а цял ден се чувствам ужасно много изморена стяга ме в гърдите абе.....ужас направо

# 754
# 755
  • Мнения: 1 020
Извинете,че нахлувам така в темата!Честит празник преди това!  bouquetОт 2 дни тършувам в нета и поразгледах и тк,но не съм чела всичко.Искам да попитам някой за пролапса на митралната клапа,вчера ми го каза кардиолога.....че го имам,най-вероятно по наследство.Четейки установих,че паническото разстройство е нещо като следствие от този „козметичен дефект„.Аз се разделих с ПР когато родих децата си,не можех да пия лекарствата и си казах„Край“.Оцелях,не пия антидепресанти 4-5 години.....имам кофти моменти,но се справям без лекарства.Но този пролапс сега малко ме тревожи.Майка ми почина от масивен инфаркт,сърцето й не беше наред цял живот,питам се и мен ли ме чака същото?Лекарства ли ще  трябва да пия за сърце?Знам ли,не очаквах подобен проблем ooooh!Така,че моля ако някой може да ми каже с две думи какво би могло да стане?Как живеят хората с такъв проблем?Благодаря ви предварително!

# 756
  • Мнения: 2 860
И аз, и баща ми, и дъщеря ми имаме пролапс. Баща ми разбра едва на 65 г. при рутинен преглед. Цял живот копа на лозе, не се спира, дъщеря ми и тя случайно разбра, никакви проблеми няма. Аз имам големи проблеми със сърцето, но те не са свързани с пролапса. Само ттрябва да ходиш на профилактични ехографии 1 път годишно, най-много някое сърцебиене да получиш, ще ти дадат ниска доза бета блокер и си пушка.

# 757
  • Мнения: 79
Така, така...намерих ви!
 Здравейте сладки,нежни душички  Hug Да се запиша и аз при вас. Четох ли, четох какво сте писали и във всяка една от вас виждам себе си!  Лекувам се с АД от почти 2г. Като са ми изписани от психиатър /мой познат/. На 25г. съм и както всяка от вас ми е ужасно дразнещо това положение и страх да не се върне онва чудо. Според лекаря ми имам смесено тревожно растройство, чисто ПР с разликата, че рядко ми се е случвало да имам паники. До тук не повече от 5-6 в живота ми. Както казах лекувам се от 2г. и уж бях Ок, даже мислех да спирам хаовете, които са стимулотон /подобрения Золофт/. Обаче от седмица нещо взе да ми се случва пак. Притеснение, тежест в гърдите и малко кофти мисли. На няколко пъти бях на прага на паниката, обаче не се случи разминава се. И аз като се стресирах да не би да получавам серотонинов синдром /което ми е ясно, че едва ли е/, после реших че не ми действат хапчетата вече и накрая, че е вероятно да е от рязкото покачване на температурата навън. Обаче си мислех, че понеже пия АД вече 2г. и те ме спасяват от всичко и няма как да се случват лошите неща докато ги пия и сега малко съм се притеснилаа. Искам да подчертая, че не съм зле в момента, но явно страха да не се връща въпреки АД е голям. Готинко ми е, че мога да ви споделя и че не съм сама с този проблем.  Hug Hug

# 758
  • Мнения: 2 860
Йоана, има нова актуална тема 16, по напред е връзката към нея.

# 759
  • Мнения: 79
Гала, не мога да си намеря мястото аз Simple Smile

# 760
# 761
  • Мнения: 1 831
Йоана и аз от 2г пия Стимулотон.На моменти все се връщат натрапливите мисли и че ще полудея ,че вече не ми действат,но като теб сякаш удържам положението.Не знам вече кога ще ги спирам и въобще някой ден ще ги спра ли

# 762
  • Мнения: 9
Проблеми ще имаш докато се мъчиш да се оправиш с лекарства. Защо пиеш този антидепресант (стимулотон)? Ако мислиш, че те лекува, дълбоко се заблуждаваш. Единствения начин да се оправиш е да спреш лекарството постепенно, намаляваш с по 10% от ежедневната доза на седмица. А също така трябва да спреш всякакви " лекарства" ( особено такива, които действат на централната нервна система)и да започнеш здравословен начин на живот. Това е единственият начин да се оправиш напълно. Изборът е твой дали ще ми повярваш или не и какво искаш да правиш със себе си.

http://youtu.be/5VBXWdhabuQ

http://www.cchr.org/sites/default/files/Anatomy_of_an_Epidemic_P … ental_Illness.pdf

# 763
  • Мнения: 4
Здравйте , пуснах си изследвания понеже имам проблем със секрет от гърдата .Пролактина ми е 858,50 ,а tch -10.2 сума -225.41... доста се попритесних . На ендокринолог съм след няколко дни но май не мога да изтърпя до тогава да чуе какво ще ми кажат. Някой който е на ясно, би ли ми помогнал...благодаря предварително

# 764
  • Мнения: 894
Здравйте , пуснах си изследвания понеже имам проблем със секрет от гърдата .Пролактина ми е 858,50 ,а tch -10.2 сума -225.41... доста се попритесних . На ендокринолог съм след няколко дни но май не мога да изтърпя до тогава да чуе какво ще ми кажат. Някой който е на ясно, би ли ми помогнал...благодаря предварително

Тази тема е стара, новата е тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=879889.270  Peace

Общи условия

Активация на акаунт