Няма радост по-голяма, през АПРИЛ ще ставам мама!

  • 24 614
  • 718
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 93
Браво за новата темичка!
Относно спрея за гърло с прополис и невен потвърждавам че е много ефикасен, използвала съм го, на мен гърлото мигновено ми минава от него.
  I love love, и аз съм като теб, само се чудя какво да клъвна, нищо не връщам. Joy

# 31
  • Варна
  • Мнения: 313
А спрея може ли да се ползва при бременни?

Ох и на мен ми се налага д апътувам в края на третия месец, със самолет. дано нищо да не се случи, вие какво мислите?

# 32
  • Мнения: 337
galka* ,ужас....Ще станем по 100-на кила,ако така набиваме.Ама здраве да е,другото да е ОК. Hug
Аз на никого не съм споделила още за бремеността-само детето и съпругът ми знаят.Рано е още,даже много рано.Ако добре се развият нещата -октомври месец можеби ще кажа.До тогава съм  Stop.Аз по принцип трудно говоря за лични неща...

# 33
  • Мнения: 93
А спрея може ли да се ползва при бременни?

Мисля че може, бях търсила коментари в нета, а и четох на самия спрей не пише да е противопоказен  за бременни.

# 34
  • София
  • Мнения: 334
Аз лично не съм пътувала (не ми се е налагало), но имам доста познати, които са пътували в първите месеци и не е имало проблем. По принцип ако няма някакви проблеми с бременността, не виждам защо да не се пътува...иначе съм чувала някои и с кола се въздържат да пътуват - всеки си решава. Другия вариант е да питате АГ и каквото каже Simple Smile
И на мен не ми се гади и си хапвам здраво и то наблягам на хляб и въглехидрати  - най-подуващите неща Sad И предния път бях така първите 3 месеца, после се оправиха нещата. За мен си е по-добре така, искрено съчувствам на тези, на които им става лошо, повръщат и не могат да се хранят нормално, дано скоро отмине този период!

# 35
  • Мнения: 648
Момичета, минах първи преглед и съм много щастлива  Heart Eyes Всичко е наред и след две седмици съм пак, а след още две правим картон  newsm44
Дано всичко е но,ма.но и да има само хубави новини  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 151
Тифани1, страхотно!Нека да е все така!

Много сладурско заглавие има темичката! А стихчето ме развълнува!

Със самолет и за би трябвало да пътувам, че и с два ако искам да съм вкъщи за Коледа  Confused Притеснявам се, тогава ще съм в 5-6- месец, макар че някъде четох че след третия и преди 8ия е най-благоприятно да се пътува. Според мен това с пътуването трябва да се реши по-непосредствено преди датите, в зависимост от това как върви бременността.
Аз ще реша най-рано през октомври дали да се метна на самолета през декември, а тогава  разбира се билетите ще са достигнали космически цени  #2gunfire

И аз съм от похапващите засега, а имам чувството и че вече ми личи, отпрах един голям корем  #Crazy и ми е тежко. Но няма как, изглежда че всяка от нас я мъчи по нещо, може би  за да ни е по-сладка радостта след 8 месеца  Flutter

# 37
  • София
  • Мнения: 2 508
Вие хапвате, а аз съм станала толкова злояда, че не мога да се позная.
Не ми се яде, едвам си харесвам нещо за хапване... Днес ан обяд побутвах една пържола и едни картофи соте, само картофите си изядох.
Ама сега следобеда като ми се прияде Subway... Лелееее, тичах с 200!!! Сега съм доволна =)

Я кажете как се казва този спрей, да си купя, че си изгълтах ИслаМус-а.

# 38
  • Мнения: 304
относно апетита,направо не мога да се позная.по принцип съм голяма ламя,радвам се на здрав стомах и т.н.като съм гладна около мен не се стои,нервна съм до непоносимост.както се бъзика мажа ми:пак е минало цунами през хладилника.ноооооо,това беше преди.сега нищо не мога да сложа в уста,сурови плодове и зеленчуци-гадост,месо-отврат.само картофите не ми саздават отрицателни емоции.наи-лошото е,че НЕ МОГА да пия вода!не искам и това е!даже лекарствата едвам успявам да преглърна.та се насилвам да пия аирян и компот,ама то водата си е нужна в натурален вид...как ще я карам така? newsm78даже съм отслабнала,бях 58кг,сега съм 56кг.иначе след системите не съм повръщала,само ми е гадно едно едно такова в устата и на корема...и едно уригване Blush Sickдано нещо вляза в ред,че....а за фраксипарина,маи наистина се задава криза-днес в марешки нямаха и жената специално звъня в склада им и казаха наи-рано след 10 дена евентулно.....аз си взех от една друга аптека последните им 8бр и за късмет в техния склад успяха да ми поръчат още 20бр.реших да се запася,4е др.седмица отиваме в провинцията и там я камилата,я камиларя...а и да имам някоя броика като се върнем.малко са по-скупи от марешки,ама аиде...

# 39
  • Мнения: 151
Момичета, не ми е много ясно за какво точно се пие този фраксипарин  newsm78 Извинявам се за невежеството  Embarassed
Предполагам че ви го предписват докторята?

# 40
  • София
  • Мнения: 11 784
arlena фраксипарина са инжекции които си слагаме в корема всеки ден, общо взето са течен аспирин протект, изписват ги при генетични мутации ( тромобофилия) ин витро и повтарящи се аборти. Общо взето на 90% от вас не ви трябват и дано не ви потрябват!

Аз съм месояд, но месо не мога да подуша сега, яжте доматки със сирене, аз на плодове налитам много а преди не се сещах. Картофите помагат също при гаденето. Лошото е че без месо ще ни падне хемоглобина и ще ни изписват желязо Embarassed ама какво да се прави. Много рядко бременни ядат месо.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 107
Хм, и аз вчера в аптеката от която купувам Фраксипарина беше свършил и в склада нямало, но пък намерих в една друга аптека и си взех. Аз съм на 0,6. Обаче явно се е поизчерпил. Дано да го заредят своевременно, че си е притеснително. Аз от суеверие  Crazy не смея да се запася.

# 42
  • Мнения: 563
Rosinka, която е писала накрая на предната тема: И аз имах зацапване,не се притеснявай. Ако ти зацапа 1-2 дни и спре,мисля че не е страшно. Ако си тръгне червена кръв ,вече е ясно че нещо става. Най-добре си звънни на лекаря, той ще те насочи да пиеш нещо ако трябва. Аз не съм се консултирала с никой. Просто си седях и си чаках да ми дойде,обаче зацапването спря. После още си чаках ли чаках с идеята че със сигурност не съм бременна (!)  Crazy, а то се оказа  baby_neutral
Много е хубава темичката   bouquet

# 43
  • Мнения: 68
Наистина много ни е хубава темичката с много полезна информация. Искам и аз да се видя в списъка   Rolling Eyes  На 2 април сме ние, първа бременност. Надявам се да не затрудня авторката. Лека вечер на всички   Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 493
Здравейте момичета  Hug
Никой не ми отрази последния пост, чувствам се невидима  Laughing
Sun и аз си взех на Палмерс лосиона, вече си мажа корема и гърдите  Peace
Рози и аз имам чувството, че храната е развалена, хладилника примерно ми мирише отврат  Sick Даже днес изхвърлих едно бонфиле и котлети, защото ми воняха ужасно  Sick
Dilyanad дано си добре!  Hug
DianaQneva добре дошла  Hug
Росинка и аз имам зацапване, нормално е, на мен ми предписаха Дуфастон 2х1, нямаше ефект и го увеличиха на 3х1, сега забелязвам, че ми намалява  Peace

Общи условия

Активация на акаунт