Селски пинизи на шефа.(Или с какво ви ядоса прекият ви началник)...

  • 26 189
  • 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 762
Заглавието го формирах така,защото то си стана запазена марка на форума...
Темата ми хрумна от една друга тема,където момичето има гинекологичен проблам но нали е края на годината има много работа и не може да отиде на лекар.
А вашия шеф какви ядови ви създава?

Последна редакция: чт, 18 дек 2014, 20:28 от So Lucky*

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 587
Никакви  - голяма душа е ...пу-пу да не му е уроки... Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 18 714
Лицемерен педал по-нисък от мен комплексар,мразещ жени .Обича единствено кучето си и само за него говори.Не си спазва работното време,само си измисля овър тайм ,за да отсъства.Като му повишиш тон става червен като домат.Е как да не те дразни Laughing

# 3
  • Мнения: 5 513
Добър човек.Със странен характер.Стиснат.Като се сетя ще пиша.При нас
изпадаме до комични или абсурдно-противоречиви ситуации.Аз за 8г. му свикнах.

# 4
  • Мнения: 7 006
Казано с две думи "Тъпа овца"!  ooooh!

# 5
  • Мнения: 715
А с една - интересчии. Всички.

# 6
# 7
  • Мнения: 29 475
Мога да напиша за бившата си шефка.

Толкова ми завидя, че си купихме апартамент /и то не с готови пари, а с огромен кредит/, че накара големия шеф да ме разкара.
Не била доволна от мен. Как 6 години беше, сега изведнъж не е !?!  newsm78 А ми се правеше и на първа приятелка.....

Да не продължавам.... Crossing Arms

# 8
  • София
  • Мнения: 18 714
Е това с личното отношение не го разбирам.при мъжът ми е така.

# 9
  • Мнения: 715
С шеф не бива да се споделят лични неща. Дистанцията е злато.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 714
Калво да споделям,аз не го понасям.Не съм лицемер и той го знае много дбре.затова и не ме харесва,за радост не може да ме пипне. Laughing

# 11
  • Мнения: 7 171
Лицемерен педал по-нисък от мен комплексар,мразещ жени .Обича единствено кучето си и само за него говори.Не си спазва работното време,само си измисля овър тайм ,за да отсъства.Като му повишиш тон става червен като домат.Е как да не те дразни Laughing

Защо му повишаваш тон? Не е красиво да повишаваш тон на някого, особено на шефа си?  newsm78 Искрено се надявам да не му водиш кореспонденцията.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 714
Без лекции кое е красиво и кое не  bouquetТемата е друга.

# 13
  • Мнения: 7 171
Без лекции кое е красиво и кое не  bouquetТемата е друга.
Не изнасям лекции. Учудих се, че някой си позволява да повишава тон. Не видя ли чешещото се човече?

По темата нямам нищо, но на моята бивша шефка бившия шеф ги карал да се подписват в една тетрадка между 7 и 7.30 сутринта. Ако няма подпис следва скандал. Става дума за медици, преподаватели в университет, чието работно време е ненормирано, но обикновено започва към осем. Въпросният не я пуснал на изпращането на сина и, когато заминавал за казармата.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 714
Ами аз съм малко емоционална и като не ме разбират от две думи,а трябва уж на интелигентен човек да обяснявам неща,които следва да знае предвид позицията му ми идва в повече.

Общи условия

Активация на акаунт