Селски пинизи на шефа.(Или с какво ви ядоса прекият ви началник)...

  • 26 221
  • 159
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 7 673
Това,,че идвате на работа,не означава ,че трябва да ви плащам ! "  #Crazy
Говорят си двама колеги бизнесмени:
- Ти колко работници имаш?
- 50-60, а ти??
- Ами и аз горе-долу толкова
- А плащаш ли им редовно?
- А бе, де платя, де не платя. А ти?
- Ами и аз така.Е сега например,вече 6-ти месец заплати не съм давал.
- И те все още ли идват на работа???
- Идват бе идват, а твоите?
- А бе, и те идват!
- Слушай! Що не вземем да им турим на тези глупаци входна такса на портала,а???
-Ми аз вече сложих човек да им къса билетчета.
–И ?!?
–Ми нищо..Продължават да идват.
И още:
- Откакто им въведох входна такса, си тръгват само в петък вечер.  hahaha

# 121
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Най-редовният номер: Направи това, това и това. След време: Аз кога съм казвал такова нещо?!?   ooooh!

# 122
  • Мнения: 42
Е може и по - зле: Казах ти!
Не, не си. - Не КАЗАХ ТИ! И всякакви спорове са излишни, защото тя не приема ''оправдания''. Но е ок, когато аз ги приемам. И my all time favorite:  ''Ти си свикнала с малко, но аз не мога.''....Абе мога роман да напиша, толкова материал има. В началото ме докарваше до рев, после до бяс, сега ми е смешна.

# 123
  • Мнения: 581
Имах една шефка с образование-спортно училище. Нищо лошо, но и нищо общо с длъжността, която упражняваше в момента. Любимото й занимание беше, докато пиша нещо на компютъра да седне над главата ми и да обяснява с гордост с кого е била съученичка в спортното- все отбор юнаци именувани Телето, Главата, Шопа и т.н. Най-смешното беше, че четеше какво пиша и се опитваше да редактира. " Що не метнеш някоя анимацийка в текста, нещо по-веселко..." И по никакъв начин не разбираше, че няма как да вмъкна "нещо по-веселко" в оферта до дадена фирма. Понякога се забавлявах с простотиите й, но доста често ме изкарваше от релси...

# 124
  • Мнения: 29 974
Доста съм се чудила как толкова прости и ограничени в мисленето хора се назначават на шефски позиции.... newsm78  Ама явно връзките си казват думата..... Crossing Arms

# 125
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не е само до връзки. простите хора са нахални и вресливи, та все успяват да се намърдат някъде.

# 126
  • София
  • Мнения: 18 774
А точно нахални и арогантни до безобразие чак.С нахалство и прогрес,и повечето са некви дошли от майната си.

# 127
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...,и повечето са некви дошли от майната си.
Какво имаш предвид?

# 128
  • София
  • Мнения: 18 774
Парашутисти. Grinning

# 129
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Парашутистите не е задължително да са прости и нахални. те могат да бъдат всякакви. Аз говорех за един особен род хора - нагли и нахални, заедно с това доста прости, които с лакти и нокти успяват да си издействат място. Имам такъв пример, но не с шеф.

# 130
  • Мнения: 25 865
Не забравяйте и фактора "добри финансови възможности".Мама, тате, мъжО, често срещано е, кифла сложена на мениджърска позиция защото е от семейството.
Лили. знам за кой тип хора говориш, има много такива успели. Не е от значение дали са дошли от село или са родени на пъпа на града.

# 131
  • Мнения: 2 650
Моята бивша шефка (работех в агенция за недвижими имоти) пък през повечето  време си редеше пасианси на компютъра или решаваше разни чаршафни кръстословици от жълти вестници,  тоест решавахМЕ, зоащото тя само  ме застрелваше с кръстословични въпроси и ако евентуално не знам отговора,  започваше с тиради - за какво съм учила толкова като не знам  такива елементарни неща , ако пък  отговоря ,пак не било верно, защото не си пасвали буквите...Това докато  набирам нещо на компютъра или водя разговори с клиенти по телефона. Обяснявала съм й, че не се получава, защото бинокИл и  шИфЙор (примерно) не са написани правилно, при което тя пак се  цупеше, че съм се правила на "учена" Не й  се дразнех за тези неща, защото си беше  много сладко същество по принцип и явно имаше комплекси  за нещо незавършено.  Тегавото беше, че и в работата беше също толкова в час . Много случаи е имало, в които просто ми се е искало да се изпаря от срам, но последната капка, заради която и напуснах беше:
 Обажда ми се тя по телефона, че намерила  къща в място Х , на много добра цена, веднага да съм я пуснела в обявите по сайтовете и вестници, да не я грабнели други. Мястото наистина супер и търсено, цената такава, че аз ако имах от къде да  взема на заем, веднага бих го купила. Естествено започнаха да валят обаждания . Записвам всичко,  давам списъка на шефката и очаквам да се разберем кой кога с кого ще ходи на огледи ( само двете си работихме основно) И тя тържествено ми заявява, че отново по-лесната работа ще е за мен - аз ще съм ходила на огледи, нейната  трудна работа щяла да е - да убеди хората да си продадат къщата, щото те дори и идея нямали , че  случайно преминаващата им с колата Шефка харесала къщата и я е обявила за продан ooooh!

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 3 606
нейната  трудна работа щяла да е - да убеди хората да си продадат къщата, щото те дори и идея нямали , че  случайно преминаващата им с колата Шефка харесала къщата и я е обявила за продан ooooh!
Joy   Joy  Joy Сега, ако ми кажеш, че ги е и убедила...

# 133
  • Мнения: 29 974
нейната  трудна работа щяла да е - да убеди хората да си продадат къщата, щото те дори и идея нямали , че  случайно преминаващата им с колата Шефка харесала къщата и я е обявила за продан ooooh!
Joy   Joy  Joy Сега, ако ми кажеш, че ги е и убедила...


 hahaha е, не!!! Тая мнооого си е повЕрвала!!!! Crazy  А как е решила за цената?!?

# 134
  • Мнения: 25 865
нейната  трудна работа щяла да е - да убеди хората да си продадат къщата, щото те дори и идея нямали , че  случайно преминаващата им с колата Шефка харесала къщата и я е обявила за продан ooooh!
Joy   Joy  Joy Сега, ако ми кажеш, че ги е и убедила...
Ще я призная честно. Joy

Общи условия

Активация на акаунт