След 9 месеца растеж, не спира АПРИЛският бебевалеж :) - Тема 21

  • 36 028
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 289
Честито на всички нови мами! Живи и здрави и много щастливи да бъдат бебешорковците!   bouquet

На всички на които раждането им предстои стискам палци да мине леко и безпроблемно  Praynig

Аз не съм писала отдавна защото вкъщи бяхме доста хора и в цялата лудница не ми остана време. Сега се връщам в старата тема да дочета, че съм доста назад... Sad

Ние с беборанка сме добре, ходим по разходки на хубавото време и се чувстваме супер. Само ме притеснява че още не й е паднало пъпчето, вече е на 20 дни... няма подуване или секрет, но мисля, че вече трябваше да е паднало Sad Другата седмица сме на консултация и ще видим какво ще каже лекарката, дано да няма проблем  Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 2 498
Добро утро и от мен!

Giada - да, ада вчера писа че се е сдобила с бебче:) Малкият Борис.3620,51см;)
Ще я чакаме да разказва!

Ние още сме в болницата, май чааааааак в понеделник ще ни изписват, а мен ме хващат бесните. Искам вкъщи....
Малката е супер сладка, непрекъснатонсе гушкаме, не искам нищо друго да правя. Днес ще я храня от шише обаче, че индвете ми зърна са разранени и ще ги мажа активно с Лансинох... Иначе си засуква, кефи се, ама мама още няма каквода й предложи.
Мислехда викам консултант в болнцата, но ще го направя като се приберем, тук ми е некомфортно.
Странно ми е сега, че ми е аааадски спокойно!

# 17
  • софия
  • Мнения: 2 918
Благодаря за темичката   bouquet!
Ние сме добре, разходки ,хранене,памперси.
Честито на всички нови мами  bouquet!

# 18
  • Мнения: 1 067
Ееее съвсем ви изпуснах аз, записвам се за да се поправя Crazy.

Честито на новообебилите се, няма да ви изброявам че сте много  bouquet.

# 19
  • Мнения: 606
Записвам се и аз! Мерси за темата!
От днес сме сами, ММ се върна на работа... вчера правих тренировки без бебе с количката по стръмните стълби във входа - май ще му хвана цаката на слизането и качването с минитанка.

# 20
  • Мнения: 186
Добро утро.  Честита ни нова тема!  Честити нови бебета!  Цяла нощ не съм спала, много ме боли, но не искам пак да отида и да ме върнат.  Да питам...  Вчера нямах никакво разкритие, каква е вероятността днес да имам.  Мъжът ми е на нокти.  Като ме види, че се прививам от болка и откача

# 21
  • Мнения: 286
Хайде и аз в новата тема Simple Smile
От известно време ви следя, но така и не съм писала - все пак реших да се запиша накрая.
Термина ми е на 23.04, вчера бях на преглед бебка расте - около 3500 е и имам 1,5 - 2см разкритие и сега съм на тръни. Сега ще изляза да се поразходя с ММ, хем да се поразсея Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 026
Запис и от мен.
Мажете зърната с Лансинох-аз съм много доволна, макар че тя в началото ядеше от мен чрез силиконови зърна-пак си болеше, а после пък от помпата, но кремчето е страхотно.

# 23
# 24
  • Мнения: 2 926
VenTanA и в къщи положението е същото.
От сутринта мрънка да тръгваме, а на мен изобщо не ми се иска да ида до Пловдив и да ме върнат.

# 25
  • Мнения: 269
Добро утро, момичета!

И при мен има разни леки признаци на раждане, в близките часове/дни се надявам да се похваля! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 200
БлагоДаря за темичката!  Heart Eyes

Абе, колко останахме неокапали като сливи още, бе?  Joy

Вчера пак цял ден бях с онези силно стягащите контракции и до там. Снощи през нощта леки менструални болки и туй то. Честно да си кажа хич не се бях подготвила за голямо чакане...  Tired

# 27
  • Мнения: 664
Доли дог, някои пъпчета падат по-трудно, после може и да стърчат малко. На големия ми син падна на 21 ден /слагах му лепенки после/, на Антон - на 18. Кожен пъп май се казват ...  Thinking
Вентана, щом имаш болезнени контракции вероятността е голяма. Айде, леко да минава!  Hug
Карамел, аз тръгнах като ми станаха на 7-8 минути и пак имаше време. Ама времето между контракциите трябва да намалява. И също имах малко кръв.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 269
Хм, само на мен ли докторът ми е казал като станат 3 контракции в рамките на 10 мин да тръгвам? Т.е.
през около 3 мин.
Но аз съм на 20-30мин от болницата, и това има значение. 

# 29
  • Мнения: 200
Хм, само на мен ли докторът ми е казал като станат 3 контракции в рамките на 10 мин да тръгвам? Т.е.
през около 3 мин.
Но аз съм на 20-30мин от болницата, и това има значение. 

НИе сме на 10мин от болницата и мисля да тръгна като станат по на често, обаче си мисля, че докато стигна и мина през всички 234 релси и дупки ще родя в колата!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт