Кралски работи и клюки - 9

  • 135 274
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 7 363
Не мисля,че ще имат повече деца.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 756
Не мисля,че ще имат повече деца.
А на бас, че ще имат Mr. Green Готова съм да залагам Simple Smile

# 17
  • Мнения: 9 905
А на бас, че ще имат Mr. Green Готова съм да залагам Simple Smile

аз залагам срещу тебе.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз мисля, че ще има още едно бебе  Peace

# 19
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Надявам се да имат още дечица! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 141
Не вярвам и аз никой от съветниците и всички останали с разни длъжности, които се грижат да знаят всичко, да не е знаел името на братовчедката и да не се е намесил. То името сигурно е обсъждано отдавна.

# 21
  • Манчестър
  • Мнения: 2 486
Само не разбрах какво значение има че братовчедките са с еднакви имена. В Англия се ползва само първото име...другите са само на акта за раждане...така,че не виждам какъв е проблема..кой знае на още колко съвпадат имената.
А иначе факта,че Даяна фигурира в името за мен лично показва,че Уилям ще си има своя собствена линия като стане крал и в никакъв случай не мисля,че името е съгласувано с Карлицата първо. Все пак съм дълбоко убедена,че смъртта на Даяна не е случайна и двореца има голям пръст в това. Всячески се опитват да я изтрият, ама Уилям им показа ....да не казвам какво...

# 22
  • Мнения: 1 536
Радвам се,че Даяна е в името на принцесата.Ако беше останала жива,за първи път щеше да има безрезервната ,абсолютна обич и подкрепа.Точно от порасналите си синове  Peace
Щеше да е много щастлива

# 23
  • Мнения: 10 874
Благодаря за новата тема!  bouquet
Аз май казах, че си мисля, че ще спрат с децата дотук. Laughing

# 24
  • Мнения: 141
Все пак съм дълбоко убедена,че смъртта на Даяна не е случайна и двореца има голям пръст в това. Всячески се опитват да я изтрият, ама Уилям им показа ....да не казвам какво...

И аз съм дълбоко убедена, че имат пръст в смъртта на Даяна. Не са успели да я контролират. Срам и позор и хоп ..инцидент.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 924
Все пак съм дълбоко убедена,че смъртта на Даяна не е случайна и двореца има голям пръст в това. Всячески се опитват да я изтрият, ама Уилям им показа ....да не казвам какво...

И аз съм дълбоко убедена, че имат пръст в смъртта на Даяна. Не са успели да я контролират. Срам и позор и хоп ..инцидент.

Е няма как да допуснат майката на бъдещия крал да се жени за някакъв си там не помня какъв арабин. То си е повече от ясно.

# 26
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Аз съм чувала, че е била бременна.

# 27
  • Мнения: X
http://www.klassa.bg/News/Read/article/209907_%D0%A0%D0%BE%D0%B4 … D1%81%D1%8A%D1%80+

Дори и по бг сайтове е отразено преди три години. Не вярвам в Англия да не е било също.

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2184481/One-day-week-E … incess-Diana.html

Думи, изречени от брата на Даяна на нейното погребение:


Не вярвам да не са поддържали никаква връзка.

И последно, че се загледах в разни снимки - хубави братовчедки им прави чичо Ърл на Уилям и Хари:  Wink
Скрит текст:

Дано двете Шарлотчета станат приятелки!

Последна редакция: вт, 05 май 2015, 23:31 от Анонимен

# 28
  • Мнения: X
Абе тези англичанки ще кажеш, че един гримьор ги гримира и е нещо като гримьорът на Азис.

# 29
  • Мнения: 4


Две от тези братовчедки на Уилям и Хари са близначки, а третата е по-голямата им сестра.

Аз си помислих, че две годишната Шарлот-Даяна е дете на някоя от тях и е втора братовчедка с новородената Шарлот.

После прочетох, че е дъщеря на граф Спенсър от поредната му жена, т.е. първа братовчедка на Уилям и леля на новородената Шарлот Елизабет Даяна.

Мисля, че Кралицата е била против "нездравото" семейство на Даяна - баща й и майка й се развеждат и той се жени за някаква писателка на "розови романи", която Даяна нарича "Acid Rain"

Общи условия

Активация на акаунт