Кралски работи и клюки - 9

  • 135 272
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Дано двете Шарлотчета станат приятелки!
[/quote]

Никак не е изключено двете Шарлотчета да станат приятелки.

Новородената е зодия Телец, с
Асцендент Рак, което предполага силна връзка със семейството и роднините и в допълнение
Луна във Везни, което пък й дава една насока за разбирателство с всички и туширане на конфликти.

Като цяло мисля, че малката Принцеса добре си избра кога да се роди и чест й прави на Кейт, че издържа на преносването и целия медиен интерес и не се подложи на "планово секцио", което в България е модерно в момента....

Асцендентът в Рак я свързва силно с баща й, брат й и покойната й баба Даяна...                                                                            и изненада:  с дядо й Майкъл, който също е зодия Рак Grinning Нищо не е случайно на този свят.

При Джорджи пък има много планети в Кози Рог, което му дава освен нужната му прагматичност като бъдещ крал и силна връзка с майка му

Последна редакция: ср, 06 май 2015, 01:27 от malko_z

# 31
  • Мнения: 4 524
Записвам се в новата тема. Харесва ми името, намирам го за достатъчно аристократично, че да го носи принцеса с известни шансове да наследи трона.
Също така ми е много симпатичен факта, че една жена от Бирмингам ражда двете си деца в дните, в които се раждат Джордж и Шарлот. Това се казва съвпадение! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 864
Името и на мен много ми харесва. Ще е една много красива принцеса Simple Smile

# 33
  • Мнения: 24 441
Сигурна съм, че ще имат още едно дете

# 34
  • Мнения: 4 864
И аз имам такова усещане Wink

# 35
  • Мнения: 527
И аз искам да са близнаци другия път!  Crazy

# 36
  • Мнения: 13 196
Че тя няма близнаци в рода, откъде ще дойдат?

# 37
  • София
  • Мнения: 7 924
Че тя няма близнаци в рода, откъде ще дойдат?

Тази логика за близнаците винаги ме е учудвала. Значи не е имало някой в родата, който да има близнаци следователно няма да има. Ами хубаво де ама то тогава в нито един род няма да има близнаци. Нали трябва се някой да е първи.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 7 360
Сценарият с близнаците няма да е нещо ново. Датският престолонаследник има момче,момиче и близнци- момче и момиче. Затова Уилям и Кейт , може би трябва да имат тризнаци.

# 39
# 40
  • На топло
  • Мнения: 4 130
А какво стана с близнаците на Шарлен? Няма ли нови снимки ?

# 41
  • София
  • Мнения: 627
Много хубаво име за принцесата . Уважили са всички . Да е жива и здрава и да има спокойно и щастливо детство.

# 42
  • Мнения: 1 243

И на мен! Heart Eyes

И съм за още едно бебе, даже още две. Чудесно голямо семейство!

# 43
  • Мнения: 3 918
И аз мисля, че ще има още едно бебе, но след поне 2-3 години

# 44
  • Мнения: 2 814
Че тя няма близнаци в рода, откъде ще дойдат?

Не е нужно да имат близнаци в родата.
Могат едно инвитро да си направят   Party.

Общи условия

Активация на акаунт