Какво да правя с майка ми?

  • 12 727
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 608
  Абстрахирай се емоционално, само това ти е спасението. Каквото ще да прави и да приказва, не и давай поводи за скандал. Аз вече не мога да стоя с нея повече от половин час ,докато прибера вечер детето, такава натърпимост съм развила. Виждам, че и твоя мъж е разбран като моя, ако беше някой друг сто пъти да и е теглил една. Под предлог, че го чувства като свое дете, тя се държи с него по същия недопустим начин, по който с нас. Цупни, обидчивост, забележки, свиване на устенца...

  Скоро ни чака обща почивка една седмица, отсега събирам сили. Само с нея де, не мога да подлагам и мъжа ми на това.

# 31
  • Мнения: X
 Абстрахирай се емоционално, само това ти е спасението.
Именно. Не е лесно, но е наложително.

# 32
  • Мнения: 5 513
Намерете и работа да гледа почасово деца.Надомна работа.Да ходи да помага някъде нещо.
На колега 73г майка работи чистачка в институция.
Друга 65г гледа порастнали дечица 5-8г.
На другата и купиха вила и ходи да гледа 5 кокошки и някакви зеленчуци.
Без мъже са и децата им са също тормозени по този начин.Дори не живеят с тях.
Опитай всичко.Вземете кученце.Последно се изнесете.Никой не заслужава да е тормозен.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 382
Намерете и работа да гледа почасово деца.Надомна работа.Да ходи да помага някъде нещо.
На колега 73г майка работи чистачка в институция.
Друга 65г гледа порастнали дечица 5-8г.
На другата и купиха вила и ходи да гледа 5 кокошки и някакви зеленчуци.
Без мъже са и децата им са също тормозени по този начин.Дори не живеят с тях.
Опитай всичко.Вземете кученце.Последно се изнесете.Никой не заслужава да е тормозен.
Кученце имаме,  явно и е малко. Това с работата е идея, ако успея да и намеря😉

# 34
  • Мнения: 3 142
Не мисля, че ще се съсипе ако се изнесете. Напротив, може да и се отрази благотворно. Като остане сама да намери себе си, един вид.

# 35
  • Мнения: 111
Малко успокоителни, предписани от специалист, ще пооправят нещата. Успех !

# 36
  • Мнения: X
Малко успокоителни, предписани от специалист, ще пооправят нещата. Успех !
Ооо, цяло чудо ще е, ако така се оправяха нещата.

# 37
  • Мнения: 111
При нас се оправиха!!!

# 38
  • Мнения: X
При нас се оправиха!!!
Късметлии.

# 39
  • Мнения: 5 513
Ако не иска да ги пие?
Пък и как ще я накарат да отиде на лекар.

# 40
  • Мнения: 4 418
Имате с майка си две големи деца? Уаууу, мии честито, да са ви живи и здрави.

 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 41
  • StZ
  • Мнения: 223
Успокоителните може и да не помогнат - при нас не помагаха, но работа, която по някакъв начин я увлича да - само като са опаки хора не зная на каква работа ще се кефят  newsm78
Съседка беше говорила с майка ми да продава вестници на РП и тя се беше ентусиазирала....може да е решение.
Скрит текст:
RRRP, може и да не ти е късно - родих третото си дете на 41 навършени години, но това е друга тема  Hug

# 42
  • Мнения: 21 608
Успокоителните може и да не помогнат - при нас не помагаха, но работа, която по някакъв начин я увлича да - само като са опаки хора не зная на каква работа ще се кефят  newsm78



 Обществена. Винаги има мегдан за такава и обикновено много пасва на точно тоя вид жени, че и извършват чудеса от полезност.
 Майка ми ден през ден звъни до общината и се среща с кмета.

# 43
  • Мнения: 2 222
Зависи обаче от жената.  Peace Моята майка не работи от повече от 20 години и не изпитва никаква необходимост да го прави. Ако живеехме заедно с нея, бихме издържали не повече от 2 дена. Peace

# 44
  • Мнения: 6 214
От едното да влиза, от другото да излиза е моят съвет. Иначе ще се поболееш от тормоз.

Общи условия

Активация на акаунт