Звездни компромати - 253 част

  • 65 029
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 604
Какво стана с победителя? Нищо за него. И сингъл няма. Май наистина печелят само рано отпадналите.

# 706
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Какво стана с победителя? Нищо за него. И сингъл няма. Май наистина печелят само рано отпадналите.

Кой победител? Жана победи в последния сезон. Има две парчета, ако не се лъжа, излязли досега.

# 707
  • Мнения: 6 604
Рокаджията не беше ли пОследния победител?

# 708
  • DE
  • Мнения: 9 068
Мдаа, прекрасният Славин Славчев

# 709
  • Мнения: 6 604
И аз го харесвах,но след финала нищо за/от него.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Много силна фотосесия с американски ветерани
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3165402/Photographer-c … cture-series.html
Ейдриън Броуди и приятелка.
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3166377/Adrien-Brod … s-taut-tummy.html

# 711
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Свинските очички в България са еталон за красота, и за жени, и за мъже

# 712
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Рокаджията не беше ли пОследния победител?

Въх, ма верно  ooooh! ooooh! Whistling Много съм зле...

# 713
  • Мнения: 9 865
Е, тоя Славин има една бозава песен, която пускат по бг радио... и толкова, и това ще му е. Който не прави "рап" (което си е жива чалга за мен), не е особено актуален и не се чува за него. И Жана има колаборация с рапЕр, изобщо, напоследък във всяка песен някой каканиже. Голяма досада.

# 714
  • DE
  • Мнения: 9 068
Язък за страхотния глас, но с тая продуцентка никакъв шанс  Tired

Аз обичам рап, обаче качествен, а в България такова животно нема  Peace

# 715
  • Мнения: 18 655
На мен на Славин песента много ми харесва. Peace  Най-накрая нещо различно и некомерсиално. Мисля, че бяха казали, че е от Дони (не си спомням текст/музика или и двете) за победителя. Невена повече ми харесваше обаче.

# 716
  • Мнения: 19 221

Свинските очички в България са еталон за красота, и за жени, и за мъже

На Цецито не са свински, издължени са, тя има много особени очи, не само като цвят, но и като форма:
Скрит текст:

Но на Герито-Никол са си точно такива:
Скрит текст:

# 717
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Кажи-речи всяка от по-новите български моделки е със свински очички (може за фасон да бъдат наречени издължени, но пак са малки и потънали), просто на Цеци намерих най-бързо снимка. Имаше една още Гонзовица и тя такива, една Снежина Вълкова- тоже, Ивайла Бакалова, Дарина Павлова, да не продължавам. И за още по-голяма "красота" ги комбинират и с големи напомпени джуки, съвсем като излезли от пещерите на прачовеците да изглеждат.

# 718
  • Мнения: 9 144
Свинските очички в България са еталон за красота, и за жени, и за мъже
Защо само в Бг  Laughing

# 719
  • Мнения: 486
 Не го харесвам това Гери Никол, никак  Naughty

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт