Сладкарничка за книги - тема 51

  • 38 986
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 567
Мило Лофче, стана ми мъчно като те прочетох.  Hug Още нямаш никакъв опит, а вече си се сблъскала с неприятни неща на работа. Много е важно да излезеш емоционално от всичко това! Това е просто работа! Изобщо не си струва всеки ден да плачеш от обида! Намери някакъв начин да се измъкваш от поемането на негативи.  Hug

# 46
  • Мнения: 2 134
Тъкмо се чудех към 2 ако мина дали ще им е преалено рано Simple Smile Ще видя, ако не успея към 2, ще ида към 5 Simple Smile И ще ги карам да ровят и при тия с непълен адрес  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy

Щях да гушкам Лофчето, а от моите си драми изключих  Embarassed
Лоф, гушкам те силно.  Hug Hug Hug Hug

Отивам в ъгъла. Напоследък защо съм така разсеяна Thinking Аз по принцип съм, ама чак пък толкова  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 10 896
О, тук не съм се похвалила още, че си имам прекрасен подарък с още по-прекрасна книга.
Точ, аз самата не знам, коя книга бих си избрала от моя списък, но Кинг ме зарадва много, ама много Simple Smile Нямам търпение да я почна.
Хайде, отивам да редя картички Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 196
Привет  bouquet
Ули, честито за така очаквания подарък Hug С голямо удоволствие да прочетеш новата си книга Hug Днес и аз цял ден чета, между сутрешното кафе, готвенето и оправянето в къщи. И понеже книжката ми е новичка и още мирише на ново, по едно време се усещам сутринта докато пия кафе как съм си я навряла в лицето и й душа страниците Joy Добре, че още никой не ме е хващал в този налудничав навик, защото едва днес видях как изглежда отстрани в отражението на прозореца hahaha Но пък наистина от книжните страници се носи такъв чуден аромат Mr. Green

# 49
  • Мнения: 5 776
Честито Ули, една от най-любимите ми книги е тази  Heart Eyes
Номинирам те за най-търпеливо другарче  Hug
И аз си душа книжките, имам си един шкаф само с нови книги, леле как обичам да го отварям  Grinning
Лофче, голямо гуш и от мен  Hug

Сега така се моля да плисне един дъжд, сякаш само се кани от два дена.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 269
Нези, кръстче можеш да вземеш от бижуретииките по Графа - сребърни с всякакъв размер не е проблем да се намерят. Ох, предстои ти много хубаво нагушкване  Heart Eyes
Мариет, дремнах дебелашки едно хубаво Embarassed  hahaha Blush
Точи  Heart Eyes угаждай си всячески  Heart Eyes  Party  Flutter
Видях за мъничко Петенцето,  Party  Вив, книжката ти е у мен  Hug   bouquet

# 51
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добра вечер от мен!!   bouquet

И наздраве!  Blush
Скрит текст:

Алекс, благодаря за темата!!

Видяхме, че на Ули, охлюва е пристигнал.  hahaha  hahaha
Ули, Точ  Hug  Hug

Лофче, при мен също беше нещо подобно.  Tired   Но не само и изцяло от шефове, а и от хора, от които ти зависи работата. Един като си чака последните 5 мин., до такива инфарктни ситуации се е стигало, че .. ooooh!  ooooh!
Не знам какво да те посъветвам, освен да не си го слагаш. Обаче този съвет при мен не помага.  ooooh!  Ще ходя на обучение при Мижжж.  Embarassed  Двете с Ули имаме нужда.  Blush  Laughing  Hug

Нищо не чета, не съм в книжна дупка, в липсанавремие съм.
Взех си едно списание от офиса, със съвети за бързо отслабване.  hahaha  hahaha Може утре да ги прочета. Надявам се след това, стария ми бански, да ми стане.  Joy  Joy  Joy

Лека от мен!!    Hug
Отивам да търся гледка, на която да пия вино.  Heart Eyes

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Ей, това класната е в отпуска и няма кой да пише отсъствия и никой няма тук  Naughty Hug

Слизам долу да пия един джин и след това ще вечеряме на аязмото в селото /има параклисче и аязмо, тази година младежите на селото направиха маси и беседка отпред на поляната, преди години там се е правел съборът/.

Ули, честити ти дарове   bouquet

# 53
  • Мнения: 6 555
Рейнче,кефиш ме с тия гледки.  Wink Пожелавам ти да намериш прекрасно място ,на което да си пиеш виното!  Heart Eyes
Ули,честито ти подаръче!  Hug
Лофче,и аз бих ти казала да не си го слагаш,но знам ,че не е възможно... Hug
Маришка,намерих кръстче,но бая магазини за бижута обиколих в жегата. ooooh!
Хубава вечер на всички!  Hug

# 54
  • Мнения: 2 491
Здрасти, минавам набързо и пак ще дойда, не съм ви забравила, но просто ми е натоварено тези дни, а и ММ утре е рожденник, ще го изненадвам Laughing


Извинете невежеството ми, но какво е това?

Миж, препоръчай ми с коя книжка на Луйз Хей да започна, искам да се запозная с авторката!

...
Гиговче, ти ходиш ли на нещо сега в жегите или си в почивка? Нашата йога е в лятна ваканция и ми липсват такива занимания. Преподавателят, при когото ходихме миналата година, може и да се премести да живее в чужбина и ако стане така, ще си търсим ново място, където да ходим.
...
Не, миличка, никъде не ходя, защото всичките ми тренировки са лятна почивка и кангото и зумбата, за сжаление,  а знаеш ли как ми се ходи и не толкова заради самото движение, а и заради емоцията, липсват ми всички дружки, смеха, забавлението, ритъма на хубавите песнички и дружното танцуване на тях, а на йога откога не съм ходила, но приятелката ми в момента ни води зумбата, а за йогата няма зала, да се надяваме да намерим, за да започнем отново с йогата. Имам късмет най-добрата ми приятелка да е инструкторка по йога и зумба и тя ме запали по спорта и здравословният начин на живот, Вече не съм прасето след  раждане, а съм мацката преди Wink

Нелката наистина изчезна ей така, дано добре да си изкарва Simple Smile

Няма ме....

# 55
  • Мнения: 10 697
Гиговче, от Луиз Хей ти препоръчвам "Излекувай живота си"  Heart Eyes
ТЕС= Техника за емоционална свобода. Дълго е за обяснение, има доста писано по темата и тук, и в други форуми  Hug

# 56
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Багажа натоварен, котката прибрана...,а аз все още работя.
Добър Ви вечер.
Аз се научихда си казвам на работа, а и в живота, това, което не ми харесва. Тук на работа гледат да си хепи, че много трудно намират хора, Когато има много хора навързани по веригата няма как да се свършат нещата на време, а последния винаги отнася. На такава позиция съм, че  много неща зависят от моето решение, което пък не прави щастливи търговските дипартмънти. Особенно що се касае за нови изисквания. Работех за една от най-големите компании в света, заради вътрешни политики се бях докарала да вдигам кръвно. Токова рев не съм ревала в живота си, и един ден просто им казах...стига. Аз и здравето ми сме по-важни от техните игри.

Лу, моля дай предложения за ресторанти.  bouquet

Последна редакция: пт, 14 авг 2015, 20:54 от Titina

# 57
  • Мнения: 2 491
Мижи, благодаря ти слънчице Heart Eyes Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 5 364
Гиги,мацка си отвсякъде!
Ние се поуморихме,мъжете са вече изкъпани и полегнали.Освен и аз да се позиционирам и да прочета за техниките.
Гледам компанията пред блока и им се кефя щото са си ок без кайвито и да било техники.
Тити,зарежи ресторантите.Наслади се на дома си!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Ох,сега се записвам  ooooh! ooooh!

Моето момче си взе ден почивка и цял ден бяхме на плаж,сега вече очите ми се затварят ,но без вас няма заспиване  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт