Сладкарничка за книги - тема 51

  • 38 983
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 896
Добро утро.

От вчера съм запалила метлата... Надявах се, че като преспя ще ми мине, ама не би Sad

Има вероятност да се виждаме със свекъри те и хем искам да кажа някои неща, хем по-добре да не ги казвам. Що съм такъв човек, да не мога да "пусна" нещо като ме тормози, а не мога да го променя...

Що ли ви надувам главите. Дайте да пием по едно кафе Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 5 364
Добро утро!

Ули, замисли ме. newsm78
Аз бих ти казала следното-това са 15 минути от твоя живот.Как искаш да ги преживееш?Ако ще се почувстваш по-добре си кажи това,което си си наумила.Но помисли дали ще има полза и струва ли си тези 15 минути да бъдат вгорчени. Heart Eyes

Аз също в последно време не мога да си намеря книга,която да ме грабне.Явно съм в нечетивен период.

# 32
  • Мнения: 10 697
Добро петъчно утро  Hug

Ули, това кафенце е много изкушаващо ...  Party

Аз съм на принципа "нещата да се казват". Типично за зодията ми  Laughing Но се и научих да съм така.
Изобщо нямам намерение да се тровя като задържам в себе си неизказани емоции и неща, които ме тормозят и да си вредя на здравето. Не, не и категорично не!  Naughty
Добре, че сравнително рано се усетих и промених това. В предишната ми работа много неща премълчавах и те се трупаха, трупаха... И това, което е интересно /без по онова време изобщо да съм чела книгите на Луиз Хей, защото тази уникална жена много точно обяснява нещата и как човек сам си предизвиква болестите  Wink/ доста боледувах - все гърло ме болеше, все ангини правех, ужас... Вече седма година откакто се махнах оттам и промених доста неща гърло да ме е заболявало няколко пъти..
Така че, Ули, помисли си. Едно нещо, което те тормози, може да бъде изказано по много начини, не означава непременно да се караш с хората или да си влошаваш отношенията  Hug

Нели замина ли?  Rolling Eyes Можеше поне едно "чао" да каже ... както и да е Tired




# 33
  • София
  • Мнения: 5 567
ДУ, момичета! Hug Hug Hug

Ули, аз принципно съм на мнението на Мижка - не е въпросът в това дали да кажеш или не, а КАК да кажеш нещо, което те притеснява. Ако намериш правилния подход, това може да се окаже пътят към решаване на проблема. Ако не оцелиш обаче, може и да се скапят нещата... А дали си струва да си вгорчаваш отношенията? Зависи дали става въпрос за нещо, което е от изключителна важност за теб или не..., тъй като разбира се един от подходите би могъл да бъде да опиташ да промениш собственото си отношение към нещо. Това е по-трудно, но в някои случаи може да се окаже по-правилно.   Peace Стискам палци да подредиш нещата! Hug

Кали, много се радвам, че сте се посмяли с колегите! Hug Ние вчера имахме среща на обяд с една колежка, която е по майчинство и доведе да видим бебчето, беше много приятно!  Simple Smile

Гиговче, ти ходиш ли на нещо сега в жегите или си в почивка? Нашата йога е в лятна ваканция и ми липсват такива занимания. Преподавателят, при когото ходихме миналата година, може и да се премести да живее в чужбина и ако стане така, ще си търсим ново място, където да ходим.

Мариетка, коя книга не ти върви добре?

Това са ми мислите към момента, ако се сетя нещо друго, ще пиша по-късно.

На всички хубав ден! Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 6 546
ДУ!  Simple Smile
Прибрахме и девойката и вече сме в пълен състав.
Маришка ,Ани е добре,вчера беше обилно нагушкана и нацелувана. От края на седмицата е на бабин дом,т.е при нас,защото мама и тате заминават на море. Леееко ми е тревожно...
Утре съм кръстница и заради непланираната почивка оставих купуването на кръстче за днес. Още не съм намерила. Някакви идеи?

# 35
  • Мнения: 1 829
Добро утро  Hug

Ули, много хубаво кафе си сервирала идвам да седна при теб  Heart Eyes

Аз имам голям проблем с задържането на всички мисли само за мен.

Скрит текст:
Последните 2 седмици на работа бяха меко казано кошмар. Почти всяка вечер се прибирах ревейки, щото не смея да си кажа какво ми е и само си се нервирам вътрешно. Шефката ми колкото и готина да е е човек на последния срок, че даже и след срока. А аз не съм такава, една работа ако я оставиш на мен ще я свърша поне 3 дни преди срока. А тук не се работи така, и лошото е че като не и се занимава праща мен да обирам негативите за нейната работа и изпуснатите от нея срокове.

Май е време да порасна и да спра да обръщам внимание на лошото отношение на хората, но ще ми отнеме време.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Добър ден и от мен, пия кафенце и се захващам за работата.

Аз също съм на принципа да си казвам всичко, което мисля, но и това има своите последици и не винаги е удовлетворяващо, а и пак може да си криворазбран...

Хубав ден от мен!

# 37
  • Мнения: 2 134
ДУ Hug

Кашлям и съм хремава  Confused В някой магазин сигурно ме е резнал климатик  Tired Пия чай, мед....и толкоз. Чакам да мине Praynig
Идвам и аз при Ули, но си нося чайче  Hug
Нещо не ми се пише много напоследък, жегата ме мори. У нас климатика е на 27 градуса на най-най-слабия вентилатор (нощен режим нек'ъв). Така съм, Маришко. На плаж не съм стъпвала, че и без друго ми става лошо  Tired Чакам да омекне времето и да се разходя малко  Praynig Температурите не са много високи, но така се е напекло всичко  ooooh! Като изляза на терасата, все едно съм във фурна  ooooh! Явно и днес ми е ден за мрънкане, сигурно защото спах лошо заради хремата  Tired
Поемам към моливите и книгочетенето. Нещо не ми върви напоследък, бавно чета, заспивам ...
Мимка, опитвам се да прочета книгата, ама ако не успея ще ти я върна така  Hug В библиотеката сигурно я има  Thinking
Снощи си мислех, че Нелка изчезна. Викам си сигурно си почива  Flutter

Прегръщам всички Hug Чакам Ули да си вземе подаръка, че да ми олекне най-накрая. А следващата игра ще изпращам първа  Naughty Crossing Arms Hug Heart Eyes

Хубав ден  Hug  bouquet

# 38
  • Мнения: 10 896
Благодаря ви, момичета  Hug
Миж, ей ни една зодия сме, ама аз хич не мога да си казвам  Rolling Eyes и само си трупам...

Аз много се дразня на отношението им към ММ, ама това се чудя, няма да ги променя, а той ако не го осъзнава може само да му променя и отношението на него, защото той ги вижда по друг начин нещата. И в крайна сметка ще избода очи вместо да изпиша вежди. Каквото и да кажа. Май трябва да се примиря, че те ще си се държат до края така и да продължа. Ама пусто, Миж, ей тук ми се проявява много зодията Simple Smile , като не търпя несправедливост Simple Smile

# 39
  • Мнения: 10 697
Аз много се дразня на отношението им към ММ...

А той дразни ли се?  Rolling Eyes
Ако не, ако го приема като ОК, то, извинявай, но не е много твоя работа ти да се дразниш на тяхното отношение към него  Wink По-скоро се запитай защо ти се дразниш от това?
Аз си помислих, че е нещо, свързано с отношението им към теб ...  Simple Smile
Пробвала ли си ТЕС?


Я вижте!!!  Shocked




Подаръкът от Точи пристига  Joy
Знам, че носиш на майтап, Точ  Hug

Последна редакция: пт, 14 авг 2015, 11:24 от ╭⊰✿ ♥ Summer sun ♥ ✿⊱╮

# 40
  • Мнения: 2 134
Я вижте!!!  Shocked




Подаръкът от Точи пристига  Joy
Знам, че носиш на майтап, Точ  Hug
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Този приятел щеше да го достави по-бързо  hahaha
Нося, Слънце, ама ме е яд, че разочаровах другарче. Ако аз трябваше да чакам, нямаше така да се ядосам. Здрави да сме Hug Ще ми мине ядът заедно с хремата  Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 6 210
Страхотно попадение е тоз разносвач Joy hahaha Joy!
Точи, ама просто си представи, че удължаваш насладата на другарчето от очакване, разопаковане и изненада  Heart Eyes. Ули, нали съм права?
Аз полагам кански усилия да не си чета книгите от Лофчето, защото съм си ги заплюла за морето. Ще се пека и ще я споменавам с добро  Party Hug.

# 42
  • Мнения: 10 896
Ох, Точи, разбирам те, щото и на мен ми е по-важно другарчето да получи Simple Smile То всъщност предполагам при всички е така, ама честно(!!!) изобщо не се притеснявай, нито съм изгубила търпение нито пък си ме разочаровала (това как ти хрумна?).
Не, всъщност права си, разочарова ме, защото трябваше да ми го донесеш  лично Grinning  Hug Hug Hug

Миж, не знам честно казано, той как го приема, не е от споделящите Simple Smile но мисля, че съвсем не го приема като мен. Пък аз защо се дразня и аз не знам... напоследък ми се набиват много неща.
Това не съм го тесала, може да почна.

# 43
  • Мнения: 2 134
Ще изненадам другарче с липса на опаковка и дребна изненада  Embarassed
 Hug Hug Hug Hug Hug
Пакета уж вече е пристигнал, но по-добре да изчакаш следобед, Ули. Сега дали ще ти го дадат  newsm78
 Hug Hug Hug Hug

Някой следващ подарък, ако мога, ще ти го поднеса лично Hug Hug Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 10 896
Тъкмо се чудех към 2 ако мина дали ще им е преалено рано Simple Smile Ще видя, ако не успея към 2, ще ида към 5 Simple Smile И ще ги карам да ровят и при тия с непълен адрес  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт