Сладкарничка за книги - тема 52

  • 31 796
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 210
ДУ!
Ей, Миж, накара ме да затананикам  Grinning. И да ти кажа, че вчера почнах втората Саксонска хроника. Попиках се от смях още на първите страници, има един такъв дебелашки хумор  Mr. Green.
Слънчев ден, момичета  Hug.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Добър ден и от мен  Crazy Излюпих се преди час, напръсках печката, по-късно се захващам и с останалите домакински неща. Сега ще почета книжка. Очертава се прекрасна среща в Шумен  Heart Eyes
Тук времето е прекрасно, дано поне до края на месеца се задържи такова.
Хубава неделя на всички  Hug

# 32
  • Мнения: 5 776
Аз от "Момичето от влака" си очаквах такова ненатоварващо трилърче и затова не останах разочарована, много добре ми дойде. И съм фен на "Приятели", "Двама мъже и половина" и "Теория на големия взрив"  Laughing
Лис, добре дошла и нашенско, ако ще ходиш още на юг, обади се  Hug
Ние допреди малко нямахме ток, сутринта си правих кафе на юпс-а  hahaha
Но пък с децата оцветявахме книжка, почетох малко и помързелувах сериозно, та не се оплаквам особено  Laughing

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Кости, честито ново начало, успех!  bowuu

Лиз Блю, приятно изкарване в слънчева Гърция!  Flutter

На всички ви желая хубава неделя. Аз съм сама вкъщи и шетам много. Слушам музика също така. Детето много ми липсва, не съм го виждала от 9 дена вече, на море е с нашите, тази вечер се връща. Чао засега  Hug

# 34
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Привет, за първи път днес!  Hug

 Цял ден ангажименти, да му се не види и  почивният ден.  ooooh! Кое му е почивното, като от 7 сутринта не съм подвивала крак. Голямо готвене му дръпнах, като почнах от закуската, та до преди малко. И половината тави вече са празни, за чий готвих толкова.  Joy Mr. Green
Преди час излизах с малкия до един магазин, купих му два панталона, лесно и бързо стана. Това го отбелязвам, защото вече усещам как не му се ходи по магазини, не иска да пробва, чувства се отегчен по тези места, като един истински мъж.  Crazy Сега е доволен, че и еклер яде, к`во да му е.

Рейнче, от кафето ти вземам, но чак сега, и без това ми трябва по това време. Моето си го правя в същата кафеварка, става силно - скоросмъртница напраО. А ти си имала чудно изживяване, точно като за теб. Още много такива да имаш и все на любими места да те пренасят. Hug

 
Очертава се прекрасна среща в Шумен  Heart Eyes

 Първоначално се учудих аз защо не знам.  Joy hahaha А ти да не си ми подготвила някоя изненада, ъ?  newsm78

Гигич, мога още утре да ти метна "Павилион за жени". "Тайната история" е още в свекърва ми, явно  я чете, или чете другата, още една й бях дала. Ще ти я пратя, когато ми я върне. И аз си мислех за Историята тези дни, ей така ми мина през ума, заради авторката. А ти си чети Павилиона без притеснение и бързане.  Hug

 Петенце усмивка, чакам да покажеш тортата. Предполагам, че е от онези, дето се правят с триъгълните парчета. Такава откога искам да направя за моите ученици, но все не се захващам. Чакам голямо съдействие от мъжа си, защото той е проектантът, ама ще го ангажирам , няма как, наумила съм си. Сега изработвам едни неща, вътре с подаръчета, имам довършителни работи, връзване, пълнене, но ето че днес не мога да намеря време за тях. След малко почвам, няма накъде, то не остана. И при мен е цветно, ярко, красиво.  Party

 Денят от сутринта е прекрасен, от тези, които ме зареждат с енергия. Дано такава седмица да предстои, да започнем с настроение учебната година.

 Срам ме е да кажа, но вчера и днес не съм чела...освен един вестник на Кауфланд.

 И каква глупост свърших, да си я кажа ли, кой знае. Пълен кукумицин съм.  Crazy

# 35
  • Мнения: 2 491
Нелко,каква глупост направи,казвай бърже Simple Smile
Моля те недей да пращаш хиляда пъти,като я върне свекърва ти-тогава ми прати и двете и без това не е спешно,чу ли Hug

# 36
  • Кърджали
  • Мнения: 10 278
Пак аз. Наминавам да ви нагледам. Днес беше леко натоварен ден. Купивахме дърва, та да ни е топло зимата.  Аз нее много се включвах. Че и при един от малкото ми опити да съм полезна изпуснах едно дебело дърво върху крака ми. Та хем никаква работа не свърших, хем пръста така ме боли и куцам...
Оставям ви засега.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497

А ти да не си ми подготвила някоя изненада, ъ?  newsm78

 И каква глупост свърших, да си я кажа ли, кой знае. Пълен кукумицин съм.  Crazy

Ами никаква изненада не съм приготвила  Sad От време на време в Гработо ми се набива в очите едно хотелче в Шумен...но кога ли ще ме стегне шапката и сама ще тръгна...не мога да се пречупа още сама да си правя пътешествия  ooooh!

И кажи каква глупост свърши  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,

НелкоHug Hug Hug Задължително ще покажа.

Скрит текст:
Използвам заготовки за такава торта, че нямам време сама да ги режа. Ако те интересува мога да ти пратя сайта, от който поръчах хартиените парчета.

Хубава вечар.   bouquet

# 39
  • Мнения: 1 196
Добър вечер Hug
Алексче , внимавай повече. Разбрахме, че си талантлива, но не се престаравай така Mr. Green (шегувам се Flutter) Бързо да се оправя пръстчето.  Hug
Кости през Атина минах само транзитно, да си хвана ферибота за Наксос Simple Smile А дойдох на почивка и да се порадвам още малко на слънчице и плажуване Laughing
Мимче , по- на юг от това няма да стигна Flutter Но мястото ми е едно от любимите. Толкова мили и топли хора, навсякъде те посрещат все едно цял ден само теб са очаквали Mr. Green
Вихрогонче , мерси  bouquet Радвай се и ти на почивката. Докато се усетиш пак ще си с малчуганче Grinning
Хубава вечер на всички. Аз изчезвам на вън Hug

# 40
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 789
Аз вече 3 години правя такива торти (че и по 2 броя). Става бързо и лесно.

# 41
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добро утро.. за някои Добър Ден!!   bouquet   Mr. Green

Сервирам по кафе за всички и ви пожелавам хубава работна седмица, с още по-хубава почивка след това!!

Скрит текст:

Нели, Кости  Hug Heart Eyes  Hug

Lys Bleu, топла вода, слънце и хубави емоции!  Wink

# 42
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ДУ  bouquet!
Придърпвам си едно кафенце и ще отлитам по задачки! Слънчево да ви е Hug!

# 43
  • Мнения: 6 515
ДУ!
Поли,мерси за кафето! Взимам си едно.  Simple Smile
Ние се прибрахме снощи от Гърция. Починахме си чудесно,въпреки променливото време.
Сега ме чакат неразопаковани куфари.
Хубав ден на всички!
 Hug

# 44
  • Мнения: 10 889
Леле не съм се разписала в новата тема и се чудя защо никой не пише  ooooh!
Смотана, Вени, смо-та-на  Joy

Гиговче, и аз мога да ти пратя Павилиона, за съжаление не ми се очертава да мога да ти го донеса Sad

Срещи хубави е имало и ще има Simple Smile

Спокойно Неделно утрооо Simple Smile ще разбиеш всички отзиви за това Момиче от влака Simple Smile

Скоро засякох Остатъкът от деня по някоя телевизия. На мен си ми харесва още.

Общи условия

Активация на акаунт