Сладкарничка за книги - тема 52

  • 31 799
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 362
Добро утро и от мен,взимам кафето и сядам да понапиша някои нещица.
Рейнче,благодаря!

# 46
  • Мнения: 456
Добро утро !

Пете, чакам да видя  готовото произведение. Браво за това, което правиш. Нелката и тя се занимава.
Хартиена торта правих за дъщеря ми в 3 и 4 група в ДГ. Наистина са много симпатични, но и много времеемки. Но децата им се радват, а е и нещо различно(беше ) Wink

Ще прекъсна четенето на Калуня каля- много ми идва описателността на някои неща и се разстройвам.....

Взех да чета онзи ден от читалнята- "Писма до мъртвите с любов". Малко съм попреминала, с мнооого малко възрастта, но ще си я довърша де Wink)))

И да ме посъветвате нещо. Искат ни за помагала в училище около 50 лв, Аз имам възможност да си ги купя с отстъпка... Да се цепя ли от  родителския колектив, или да си дам парите и да не се занимавам....

Пожелавам ви слънчева седмица ! Hug





# 47
  • Мнения: 2 491
ДУ  Hug
Ули,благодаря за предложението, миличка, но от теб приемам книги само лично  Laughing... Шегата настрани,не се ангажирай,тя Нелката ще ми изпрати по нататък и двете книжки, а ако нещо се провали,ще свиркам.
Хубава седмица на всички,още по приятна ще е защото се очертават повечко почивни дни в края,макар че аз ще се наложи да работя на 21-ви Sad
Лек ден,милички!

# 48
  • Мнения: 1 828
Добро утро  Hug

Рейн, благодаря за кафе  Heart Eyes

Успешна да е новата седмица на всички  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

Рейнче, благодаря за кафето. Веднага си взех.

Успешна седмица на всички.   bouquet

# 50
  • Мнения: 10 691
ДУ и хубава седмица Grinning

И да ме посъветвате нещо. Искат ни за помагала в училище около 50 лв, Аз имам възможност да си ги купя с отстъпка... Да се цепя ли от  родителския колектив, или да си дам парите и да не се занимавам....

Аз бих ги купила с отстъпка, разбира се  Simple Smile
Какво значи "да се цепя от родителския колектив"?  Не отминаха ли тези "колективни" времена вече?  Wink
Ако ти не ги вземеш с отстъпка, а просто дадеш парите, някой друг ще си реализира отстъпката, не се съмнявай в това  Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 6 210
Привет, момичета! И аз ви пожелавам приятна седмица!

И да ме посъветвате нещо. Искат ни за помагала в училище около 50 лв, Аз имам възможност да си ги купя с отстъпка... Да се цепя ли от  родителския колектив, или да си дам парите и да не се занимавам....
Купи си ги с отстъпка  Peace. Когато от училище са ни събирали пари за помагала, обикновено винаги се е ползвала някаква по-голяма отстъпка и не разбирам защо ви ги предлагат без нея.
Колективът си е колектив, ама сиренето е с пари.

# 52
  • Мнения: 1 828
Нели, много се радвам, че медът се е харесал  Heart Eyes От какво е, е трудно да се каже ако бъдем обективно защото пречите не са животни които пускаш да пасът на едно място. Но в периода в който е ваден имаше най-много слънчоглед в местността където да пчелите.  Peace

Лоти, и аз мисля, че трябва да си вземеш помагалата с отстъпка  Peace

Easy like Sunday morning ツ, страхотен ник Миж  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 10 691
Купи си ги с отстъпка  Peace. Когато от училище са ни събирали пари за помагала, обикновено винаги се е ползвала някаква по-голяма отстъпка и не разбирам защо ви ги предлагат без нея.
Колективът си е колектив, ама сиренето е с пари.

E, ти пък сЯ "не разбирам..."  Crazy
Някой от "колектива" си я реализира отстъпката в неговия джоб  Joy Joy Joy

Мерси, Лофче  , и аз го харесах Hug
Макар, че вече си е Monday morning отвсякъде  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 6 210
Мижи, дори и държавното образование не е съвсем безплатно, нито пък евтино и повечето родители са добре информирани за цените на допълнителните материали, това ме кара да се изненадвам  Mr. Green.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Добро утро и от мен. Пия кафе от Рейнчето и ще се трудя.

Лоти, естествено, че вземи помагагалата с отстъпка. Не виждам нищо нередно да се отцепиш от колектива Wink

Хубава седмица на всички!

# 56
  • Мнения: 456
Благодаря момичета!
Скрит текст:
Понеже излизам като "Онази , недоволната с претенциите ".
Пасивността на повечето родители на децата от класа, определено ме нервира.
И вече започвам да се съмнявам, че нещо на мен ми хлопа дъската и търся под вола теле, за всяко решение на  училищно ниво, което ме касае по някакъв начин.  Мъжът ми е на мнение да не се занимавам, нооо  ще се пробвам....


 Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 5 362
Лоти, те също ще вземат помагалата с отстъпка.Остатъкът от сумата ще остане в касата на класа.От този остатък се закупуват различен вид материали,които трябват на класната за нейната работа.Също така ние от тях купуваме подарък за класната за коледа и за рождения й ден.Както и почерпката на децата за края на учебната година.
Тъй че преди да се отцепиш от колектива,попитай дали принципа е същия.
Ние събираме по 40 лв всяка година.

# 58
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Добро утро и от мен!  Hug

Не съм много адекватна напоследък, затова само се записвам в новата темичка да не ви изпускам от поглед!

Рейнче, добре съм!  Heart Eyes Черните мисли ми се разведриха засега, надявам се и скоро да не ме спохождат! Иначе съм си с главоболие от известно време, но го моря с хапчотии. Ами това е.

Тази седмица съм се решила да се отдам изцяло на кино, има кинофестивал и мисля да посетя възможно най- голям брой филми, според финансите де. Естествено ще уважа и българското участие.

Пожелавам ви прекрасна седмица!  Hug

# 59
  • Мнения: 456
Ок Сливче,  ще го имам  и това предвид, въпреки, че  миналата година събираxме и по 20 лв за касата на класа.

Общи условия

Активация на акаунт