Сладкарничка за книги - тема 52

  • 31 831
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 3 286
Миж, разбира се bouquet Дай само адрес  Simple Smile Някоя моя книга не искаш ли?  Flutter

# 676
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Ох, дълга история е  CrazyОбщо взето през две от точките на ухото се провира конец и се връзва. Прави се на всеки 30 дни. Целта е пречистване на кръвта, а и помага за болести свързани с кръвта - Хашимото, Псориазис и подобни

И книгата е уредена, сега трябва да организирам изпращането и до тук - мъжът ми е фен на такива книги, ще му е един от подаръците за рождения си ден.

Последна редакция: вт, 06 окт 2015, 21:12 от Titina

# 677
  • Мнения: 10 716
Ооо, само като те прочетох и на мен ми призля ...  ooooh! Tired

# 678
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Не е чак толкова лошо. Май само при мен дава такъв резултат. И мъжа ми и един приятел (този дето ми пилеве на главата да отида до Хасково, та да ми вържат ушите), нямат никакви странични ефекти. Ама аз нали съм "различна" ми се изсипва какво ли не на главата

# 679
  • София
  • Мнения: 5 395
Тити, сигурна ли си,че всичко е наред? newsm78
В смисъл такъв,ако ти кажат,че с процедура като връзване на по-кофти части от тялото ще ти се пречисти еди кое си,ти ще отидеш ли да ти ги вържат Rolling Eyes
Не искам да те обидя,ама си представих себе си,да ми вържат каквото и да е и да ме държат така,за да се пречистя или да си пречистя аурата или нещо от този сорт и ме досмеша.

Миж, не смеех да се обаждам,мислех,че само при мен е така,но явно си имало защо.Днес като капак и главата ме болеше.
И имам чувството,че този кофти период много силно се отразява и на моята шефка  Sick
Скрит текст:
Днес ни е накарала всички учителки да си разделим имейлите на родителите по групите и да им изпращаме съобщения по имейла.Като аз трябва да изпращам имейл на децата от 13 до 24 номер в дневника т.к.на техните родители.Цирк.Не стига ли че ги засипваме с бумащина за подписи,със сума недомислени неща,ами и това.Отгоре на всичко имам поне пет колежки,които изобщо не ползват компютър и нямат пощи.Та днес правих профил на една в абв.Просто не я виждам горката да седне и да ползва този акаунт,но нейсе,да отчитаме дейност.

# 680
  • Мнения: 10 716
Ами не, Слив, не е само при теб така ...  Tired
От периода на Червената луна /такава Червена луна е имало по време на битката при Маратон и при други важни събития, а точно на тазгодишната Червена Луна Путин държа реч пред ОНН за започването на ударите в Сирия ... случайно ей така... може би... Rolling Eyes/ та до момента все некви простотии ме гонят ...  ooooh!
После иди, че не вярвай на астрология...

Тити, аз съм ходила на рефлексотерапия, но ушите не са ми били връзвани. А и за първи път чувам за такава практика. Интересно ...

# 681
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Слив, сигурна не съм на 100% но има хора излекували се от това (отидох по препоръка на приятел).
Миж, техниката е като при иглотерапията. Въздейства се на определени точки. Човекът който го прави, правила го е майка му, баба му...общо взето вярвам , че има забравено познание.
Щом съм готова да ходш да спя на кристални легла в Бразилия, смятай колко ми е писнало да съм болна и да ме лекуват от всевъзможни неща и да преливат от едно в друго. Като казах за Бразилия, става дума за клиниката (ей сега ще проличи кои са гледали всяка неделя преди 89). Та там имаше предаване за операции само с ръце...става дума за същата клиника.

Последна редакция: ср, 07 окт 2015, 00:03 от Titina

# 682
  • Мнения: 10 716
На мъжа ми един колега ходиха цялото семейство при Жоао и разправяше след това невероятни неща. Невероятни!
А за това, че има забравено познание, съм на 100% съгласна, но това е дълга тема, а и не е за тук ...

# 683
  • София
  • Мнения: 3 286
И аз като Слив не мога да остана сериозна при такива "терапии"  Confused Опита ми сочи, че почти всеки род и семейство пазят или вярват в някакви легенди за лечебни традиции при тях. Чувала съм чудеса за кисело мляко, уринотерапия, камъни .... като ги слушам как убедено говорят, по-скоро си мисля, че така си правят една прилична сугестивна психотерапия. Титина, говоря за семействата, които познавам, не взимам отношение към твоята практика...
Малкия е с някакви пъпчици, вероятно е алергия, спи неспокойно и аз будувам тука  Tired Още малко и ще сложа кафе Wink

# 684
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Това не е семейна или родова лечебна традиция, ходих при напълно непознат за мен човек, за който чух месец преди това.  Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 4 903


За  успешен старт на деня!
Много ми липсвате!
Прегръщам ви  Hug !

# 686
  • Мнения: 1 196
Добро утро Hug
Kally , чудно кафе си сервирала  bouquet Как да не започне деня ни с усмивка Simple Smile Взимам едно и бягам на лекции Flutter
Нел , аз явно съм я пропуснала питанката ти Hug Понякога като чета повече страници изглежда не запомням всичко Mr. Green Искрено ти пожелавам ново телефонче, идват празници все пак Flutter
Аз тия дни ще трябва да сменям лаптопа и съм в търсенка Tired
Вчера си накупих училищни нещица Mr. Green Цялото зяпане на папки и тетрадки в комбинация със зяпането на книги ми коства два часа от деня Mr. Green
Най-накрая отидох и да ми оберат "цъфналите" бонуси в косата. Останах доволна. Цъфтежите са максимално обрани, а дължината ми не е бутната изобщо Party А господина ми направи и невероятен масаж на скалпа, едва не заспах Mr. Green
По-късно ще ви нагледам пак Hug Прекрасен и слънчев ден на всички  bouquet

# 687
  • София
  • Мнения: 5 395
Кали, радвам се да те видя и си взимам с удоволствие от кафето.Без захар  Heart Eyes

Лис, успешен ден   bouquet, и аз смятам да направя тази манипулация на косата си,но ще бъде другата седмица.Тази просто ми е изкъртваща  Sick

За телефоните-аз съм абсолютна фенка на хубави телефони.От както ползвам смарт телефони,фотоапарат не нося с мен.
А за лаптоп не мога да помогна,но компа ми реве за нов.За сега ще се въздържа от покупка,защото не му е времето,но по-натам ще се оглеждам.

# 688
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

Кали, благодаря за кафето.

Слив, бързо да преминава лошия период  Hug

На всички  Hug Hug Hug Hug

Хубав ден.

# 689
  • Мнения: 2 491
ДУ  Hug
Да се маха този мерКУРий ше му се не види и гадината Crossing Arms и всички неприятности и каръщина бързо да изчезват!
Пожелавам ви спорна и усмихната сряда!

Общи условия

Активация на акаунт