Сладкарничка за книги - тема 52

  • 31 828
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 831
Добро утро  Hug

Кали, липсваш  Heart Eyes Благодаря за кафето  Hug

Тоз Меркурий и на мен не ми се отразява добре, нещо нервите ме гонят и съня ми е неспокоен  Naughty

Мариет, една прегръдка от мен  Hug

Съгласна съм със Слив за хубавите телефони. Както се чудех едно време на хората дето дават много пари за телефон, сега на нас се чудят с ММ, че на няма и 2 години сменяме и купуваме все нови  Blush Е не сме с телефони за над 1000 лв.  Mr. Green

По другата тема няма да взема отношение, че нищо не ми е ясно  Tired

Тези дни съм замислила да правя туршията на леля Нинче  Heart Eyes Heart Eyes Миналата година пропуснах, но тази ще пробвам. Това ще ми е първата зимнина дето ще правя сама  Blush

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
Добро утро, Кали, благодаря за кафенцето, взимам си едно  Hug

Елинка, Империя я няма в нашата библиотека, а Моята орис, в момента не е свободна, ще проверявам периодично и ще ти я взема  Peace

За лаптоп не мога да помогна, с един стар DELL съм, но съм страшно доволна и ми върши страхотна работа за нуждите ми.

Телефони и аз сменям често, поради това, че или попадам на някой, където бързо му сдава багажа или аз му причинявам нелечима травма, а и все на някой договора изтича. Като и при мен както при лофчето, телефоните са ми в нисък ценови диапазон.

Хубава и усмихната сряда...

# 692
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
ДУ, любими  Hug

Венка, точно за тебе е Паксман и даже бих ти препоръчала по-скоро "За крале и кралици" - страшен смях се оказа дворцовият живот  hahaha



Дали пък точно тази книжка не е препоръчвала колежката на Нели?  Thinking

Уф и мен са ме затиснали служебни четива и не мога да прочета нищо за кеф.

Гиговче, душо моя, ти ли тръсеше субтитри за On My Way? Имам на английски, ако ти вършат работа свирукай. Но трябва да ти кажа, че снощи го гледах филма ииии...бая мъка ми беше да го добутам до края. Хем си мислех, че ще е много мой, ама нъцки. Имаше една сцена, в която буквално в продължение на 5 минути едно старче с треперещи ръце свиваше цигара...е идеше ми да му я взема от ръцете и да я свия аз!  Crazy

За телефоните (а и не само) - обикновено съм за по-скъпото, че и безотказно харесвам баш него дори без да знам цената  hahaha  Дълги години не изневерявах на Самсунг, сега вече съм само с Епъл.

В астрология, хороскопи, пълнолуние и т.н грам не вярвам. Никога не са ми влияели, даже обикновено се бъзикаме с моите приятели до сълзи с хороскопите по списанията и сайтовете  Laughing Но е факт, че се четат изключително много.

# 693
  • Мнения: 10 915
Привет-мривет,

Вени, За крале и кралици мога да ти я дам ако представлява интерес.

Деси, не написах нищо тогава, но да знаеш, че аз също много ти се възхищавам.

Маришка, как е Гушко?

# 694
  • София
  • Мнения: 5 394
Лофче, аз също 1000 лв за телефон няма да дам,но и аз сменям горе-долу на 2 години.Хубавото е,че ММ не сменя,а ползва мои  Mr. Green
Сега са му дали един служебен айфон и той само му се ядосва,защото за работа му трябва обикновен издържлив телефон,а не пиниз за снимки.

# 695
  • Мнения: 1 731
ДУ или ДД? Все пиша по това време и не мога да се ориентирам кое обръщение е правилното.

Деска, ще ти бъда много благодарна, ако успееш да заемеш "Моята орис" от библиотеката. Дано не те затруднявам много.  Hug

И аз се оглеждам за нов телефон (да ми подарят по случай предстоящия рд), че още съм с телефон с копчета.  Mr. Green Ама хич не им разбирам нищо и сигурно ще се доверя на избора на ММ.

За астрологията нямам познания и не мога да се изкажа. Като не знам какво е положението на планетите и хич не ми влияят.  Mr. Green

Но за всички, които се чувстват некомфортно, бързо да минава този  период и да възвърнете душевното си спокойствие!  Hug

Пак имам въпрос (въобще тази седмица съм се засилила с питанки). Имате ли наблюдения за тези миялни машини, които са с размерите на раховец? Т.е. по-малки. На мен лично нещо не ми харесват на вид, та си се чудя тука.  Thinking

Лофче, и аз онзи ден се сетих за туршията на леля Нинче. Задължително и тази година ще направя, но май трябва още малко да се застуди. И не се притеснявай, ще ти се получи със сигурност. Щом на мен ми се получи миналата година.  Hug

Хубав ден, прегръдки!  Hug Hug Hug

# 696
  • Мнения: 10 716
Eлинка, съветът ми е ако имаш място за голяма миялна, вземи си голяма.
Малките са много голям компромис. Имала съм такава и мога да направя разликата.
Не че не мият, но за тенджери и тигани е по-сложна ситуацията  Hug

# 697
  • Мнения: 10 915
Eлинка, съветът ми е ако имаш място за голяма миялна, вземи си голяма.
Малките са много голям компромис. Имала съм такава и мога да направя разликата.
Не че не мият, но за тенджери и тигани е по-сложна ситуацията  Hug
Подкрепям. Тези малките не виждам какво ще съберат честно казано. Дори и да сте двама, няма да ви дойде голяма.
Ако питаш мен и имаш място си вземи най-големият вид, който е като пералня с предно зареждане.

# 698
  • София
  • Мнения: 6 210
Здрасти, момичета  Hug!

Ули, с удоволствие ще заема книгата от теб, само да е на български, че на английски не мога да чета (в Оксфорд само на разговорен ме научиха, тюх по дяволите  hahaha).  Hug
И аз да се изкажа за миялната - ползвала съм голяма, с размерите на перална машина, води се за 12 комплекта. В момента имам от по-малките, които се водят за 6 комплекта, ако не бъркам. Ако сте двама, мисля, че 6 комплекта ще ви е ОК, но пък разхода за вода и ток са като за голяма. За най-мъничките, за които ти говориш, Ели, ми се струва, че нищо работа няма да вършат. Моя приятелка имаше и от нея знам, че слага две купи и две чинии и туй то..., останалото пак мие на ръка, което просто обезсмисля покупката.

Присъединявам се към групата с кофти настроение и кофти състояние... Ще мине, дано само е по-скоро, че не ми е добре така. Confused

# 699
  • Мнения: 456
Привет, стигнах до форум:). Само набързо да пиша на Елинка, че е налична "Моята орис" и мога да и я пратя.
Видях , че и Деси е проверила , Елинка както решиш Simple Smile

Прегръщам ви всичките ми мили книголюбки и изчезвам... Hug

# 700
  • Мнения: 10 915
Ули, с удоволствие ще заема книгата от теб, само да е на български, че на английски не мога да чета (в Оксфорд само на разговорен ме научиха, тюх по дяволите  hahaha).  Hug
Ще се обадя да сядат да превеждат или да намерят някой да ти я чете  hahaha

Прегръдки на всички, които имат нужда Hug Hug Hug Hug

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
Елинка, по никакъв начин не ме затрудняваш  Hug
Прецени си дали ти се чака аз да я взема или Лоти?

Понякога ми се иска да обвинявам планети, луни и т.н., но дали е правилно? Вярвам в астрология и в някакви си свои неща  Thinking

В Пловдив ми е толкова слаб нета на тая флашка, че е цяло геройство да отворя дадена тема, през телефона пък не виждам снимки /дори, когато цъкна на изображението, може би нямам нещо инсталирано/...

Отивам да пия кафе с приятелките, времето е хубаво, надявам се да повлияя на кофти периода ми.

# 702
  • София
  • Мнения: 5 571
Здравейте, момичета! Hug Hug Hug

Надявам се да отмине това минорно настроение в групата възможно най-скоро! Praynig

Иначе и аз съм на вълна телефони. Избирам си, може би за Коледа да си подаря, ще видим.  Grinning

Относно астрологията Айнщайн имаше едно много хубаво изказване, но не мога да го цитирам точно. Смисълът беше, че човек и да вярва, и да не вярва в нея, тя си съществува.  Wink

За алтернативните методи на медицината - аз съм отворена към някои от тях, но виждам как за някои хора това са пълни глупости...  Crossing Arms

Днес се усеща, че предстои промяна на времето, чувства се как налягането пада. Уикенда по всяка вероятност ще е дъждовен, много подходящ за книжка в ръка.

Видях, че от 2-ри октомври "Марсианецът" върви по кината.  Peace Някой с впечатления? (На мен ми се гледа и ако успеем да се организираме тия дни, ще пиша).  Hug

За туршии - тази година ми се прави съвсем малко количество, че да се изяде бързо. Представям си общ обем 1,5 - 2 литра някъде. Много ми се иска да направя туршия с камби, пълнени със зеле и моркови (настъргани). Някой да знае такава рецепта (да му е изпитана имам предвид)?

На всички пожелавам хубав ден! Hug Hug Hug

# 703
  • Мнения: 10 716
Относно астрологията Айнщайн имаше едно много хубаво изказване, но не мога да го цитирам точно. Смисълът беше, че човек и да вярва, и да не вярва в нея, тя си съществува.  Wink

За алтернативните методи на медицината - аз съм отворена към някои от тях, но виждам как за някои хора това са пълни глупости...  Crossing Arms


Петенце, помня-помня аз добре от други разни теми, че сме от една порода с теб .....   Mr. Green
Дори и без гинко да пия  Wink

# 704
  • Мнения: 476
Здравейте, момичета!

На Джеръми Паксман и аз му имам мерак отдавна, но все чакам да се появи електронно. Преди няколко месеца в Мейлбукс качиха За крале и кралици, но е пдф и е лошо качество Sad. Не съм пробвала да конвертирам, не знам дали ще стане, а пък и не съм голям майстор.

Общи условия

Активация на акаунт