Звездни компромати- 267 част

  • 71 239
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Sia
Скрит текст:

Kейти Пери била най-добре платен изпълнител за 2015г според класацията на Форбс ($135 million)
Скрит текст:

# 16
  • София
  • Мнения: 2 702
Семейство Обама 2
По Дискавъри тече засилена реклама за участието на Барак Обама в предаването на Беър Грилс за оцеляване, на Коледа от 22:00 часа.  Представям си какво е било зад камера, личният екип на президента + охрана, но пък иначе още от рекламата си проличава специалното отношение, нахрани го с умряла сьомга, което за Беар Грилс си е направо деликатес   Joy

# 17
  • Мнения: 8 299

Тъкмо това щях да напиша. Явно изпитва същото затруднение да си затваря краката, каквото и Андрея да си затваря устата.

# 18
# 19
  • Мнения: 1 329
мога да се закълна, че виждам Галена  Mr. Green Crazy
https://www.instagram.com/p/_HZS7DlYLh/?taken-by=alisiaworld

# 20
  • София
  • Мнения: 23 116
Днес може, все пак получи номинация за Златен глобус.
Дано не получа нервен срив на Оскарите.  Crossing Arms Изобщо не ме интересува с кои други актьори ще бъде, важното е да гушне статуетката и да не ми причинява повече главоболия!
(Той още не е номиниран, дет се вика - рибата още в морето, аз вече съм наредила тигана.)

# 21
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Спокойна бъди, Тонка, още на Глобусите изборът на номинирани е учудващ и изглежда все едно пътят на Лео е сравнително чист (няма Деп, няма Майкъл Кейн, едва ли ще дадат два поредни Оскара на Ръдмейн, а от комедийните само Крисчън Бейл е ИМЕ, не броейки леката роля на Пачино). Май дойде и неговата година Peace

# 22
  • Мнения: 24 534
Още една пародия на Адел

# 23
  • Мнения: 4 291

[/quote]
Днес може, все пак получи номинация за Златен глобус.
Дано не получа нервен срив на Оскарите.  Crossing Arms Изобщо не ме интересува с кои други актьори ще бъде, важното е да гушне статуетката и да не ми причинява повече главоболия!
(Той още не е номиниран, дет се вика - рибата още в морето, аз вече съм наредила тигана.)
да взима Оскара и да се свърши това измъчение. Като майка му треперя с тея манекенки безкрай, да не получи инфаркт или предозира, на тея тънки моделки доверие нямам.

# 24
  • София
  • Мнения: 23 116
Някой може ли да ми обясни защо скъсаха от пародии песента на Адел?  Thinking На мен ми харесва.

# 25
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Марайчето няма как да не пее,мама ще я пробутва независимо дали може или не,все пак е нейното гардже и за нея е славейче...има лек говорен дефект детето,да му обърне по-скоро внимание майката Naughty
Зчради едното Рррр ли ще правиш проблем? На мен клипа ми хареса-няма джуки и цици и колкото и да е странно-не изглеждат нагласени. Има позитивизъм в клипа. Песента е боза.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Джо  Hug за темата, тъкмо щях да пиша за К.Бланшет.
Отсрамвам се с Анна дело Русо https://www.instagram.com/p/_GtnNrFyRH/
за сандалите й се пукнах през кръста,
снимката е доста пипана обаче. Песента на Адел
не ми харесва, колкото и да ми проглушават ушите
с нея от всякъде. На Елън Дедженеръс пародията с
Адел е един път просто  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 424
Марайчето е симпатично дете, Мария ми е много смешна в напъна си да изглежда хем за детски клип, ама и хем отдолу да прозира необятната й сексуалност. То оставаше и да има цици. Гримът й е достатъчен. А, пък нали ще Ооооо-красяват елхата.

# 28
  • Мнения: 4 120
 Наваксвам от предната тема още, но да се запиша и в тази. Стигнах до Емилия-Коко_Преслава, това преди години коментирахме тук и пак доста потребителки мислеха, че са слухове, хем имаше хора виждали ги. Що се отнася до нашите "звезди" най жълтите и невероятно звучащи сюжети обикновено се оказват истина.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт