Кауфланд - тема 18

  • 144 205
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Гаранцията е хубаво нещо.  Като се замисля не съм кувувала електроуреди освен един чопър. Уж по мощен от Лидълския ама само според етикета. Сега стои прибран.

Благодаря за новата тема  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 961
От електроуредите имам една сокоизтисквачка - не може да изстиска от първия път моркови/цвекло без да я спираш и пускаш, съдът за сока лесно се измъква от вибрациите и пада (така разлях сока веднъж), почистването е малко неудобно. Много е зле като цяло, не ми харесва качеството, ама за дребна сума толкова. Затова не вземам елуреди от там.

Ами то не може хем да е евтино, хем качествено.

# 17
  • Мнения: 4 208
Благодаря и аз за новата тема, от полза ми е.
Имам доста дребни електроуреди от Кауфланд, до сега не съм имала проблем.
На мама ел.каната направи някакво късо съединение и направо и върнаха парите.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 770
Благодаря за темата  bouquet

някой дали си е купил електрическата пила за пети?

# 19
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Благодаря за темата!
Харесах си доста нещица и утре мисля да отида до магазина.
Ел. уреди от К. не съм купувала, с изключение на два тостера на Тефал, които бяха с първото  събиране на точки още преди 8 години. Още си работят.

# 20
  • Мнения: 1 745
Аз имам цитрус преса,блендер с приставка за пасиране и разбиване и един нагревател за мивката. От последния съм много доволна,беше за 60 лв,ползва се ежедневно в кухнята и е много удобен. От типа на Делимано е,но не помня марката.
Някое от газираните безалкохолни, което да е читаво ще ми препоръчате ли? От миналата брошура взехме едно стекче Пепси 2 литра на 1,27лв ,но мъжа ми пие много,а и гости идват често и ми се иска да пробваме някое друго на вид. Hug

# 21
  • Мнения: 2 838
Майка ми ползва ел.пила за пети и е доволна.

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 661
Благодаря за темата.
Днес направихме добър пазар - захар, олио, тетрадки, Превръзки.

# 23
  • Мнения: 4 303
Аз имам цитрус преса,блендер с приставка за пасиране и разбиване и един нагревател за мивката. От последния съм много доволна,беше за 60 лв,ползва се ежедневно в кухнята и е много удобен. От типа на Делимано е,но не помня марката.
Някое от газираните безалкохолни, което да е читаво ще ми препоръчате ли? От миналата брошура взехме едно стекче Пепси 2 литра на 1,27лв ,но мъжа ми пие много,а и гости идват често и ми се иска да пробваме някое друго на вид. Hug
Тази седмица Дерби е на промоция.

# 24
  • София
  • Мнения: 681
Аз съм много доволна, че най-накрая намериха място в магазина и за БИО продукти.

# 25
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 822
Да, и при нас направиха място за био продукти, но цените са  #Crazy

# 26
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Винаги ги е имало, но бяха между другите. Сега им обособиха отделни места, да не са така разхвърляни навсякъде.

# 27
  • Мнения: 4 208
Да, а за сметка на това разпръснаха диабетичните продукти из целия магазин.
Преди имаха отделна акса и лесно намирах всичко, сега търся като полицейско куче...

# 28
  • Мнения: 19 019
Брецелите със семките са им много хубави, за разлика от тези със сол
Днес ще се ходи за Нутела

# 29
  • България-Варна
  • Мнения: 74
Благодаря за новата тема.Дано имаме нови и приятни промоции.

Общи условия

Активация на акаунт