Кралски работи и клюки - 10

  • 125 319
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 30 175
За мен разликата е осезаема и не е само до години. Изобщо си я шлифоваха "от-до". Не мога да се сетя къде четох, че е обучавана как да слиза по стълбите, от колА, как да гледа, как да се усмихва, как да маха, как да придържа шапката си, полата си (при вятър напр.), начини на ръкостискане ...... Косата, облеклото са дело на стилисти. Там няма какво толкова да учи. Има хора, които според събитието, подбират тоалетите, облеклото и аксесоарите.

Мисля, че тя може да се нарече един успешен проект. Трябва да ѝ се признае, че беше доста търпелива с Уилям и периода на младежките му лудории.

# 676
  • Мнения: 14 659
Интересна фотосесия на датското кралско семейство: https://www.hellomagazine.com/royalty/2018042648138/dutch-royal- … ising-photoshoot/
Средната дъщеря ми е най-симпатична
Както се уточни на Нидерландия.Вчера 27.04 беше рожденият ден на Краля.Цял ден ми пращаха видеа.Страната празнува.Чудовищни купони.Сцени на открито,в лодките,по всички улици на големите градове народ мощно се весели.Уникално! Heart EyesНямам представа така ли е и в други страни с кралски особи?

# 677
  • София
  • Мнения: 30 175
Интересна фотосесия на датското кралско семейство: https://www.hellomagazine.com/royalty/2018042648138/dutch-royal- … ising-photoshoot/
Средната дъщеря ми е най-симпатична
Както се уточни на Нидерландия.Вчера 27.04 беше рожденият ден на Краля.Цял ден ми пращаха видеа.Страната празнува.Чудовищни купони.Сцени на открито,в лодките,по всички улици на големите градове народ мощно се весели.Уникално! Heart EyesНямам представа така ли е и в други страни с кралски особи?
На мен донякъде ми харесва това запазване на традициите. Да, може кралските сем-ва да не управляват реално, но пък е хубаво, че към тях има уважение, респект и интерес. Би ми било интересно да видя един такъв празничен ден.
Онзи ден се сетих, че скоро не съм чела нищо за принц Алберт и сем-то му.

# 678
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Коя е карикатурата, искам да я видя (Меркел/Мяркъл)...

Кейт яко я шлифоваха, то си е цяла наука тва етикетът...

Дадоха шанс и на Меган да блесне, дано го оправдае...

# 679
  • Мнения: 2 812
Кралете с тези 4 имена само си ги размешват.
Четвъртото дете (?) може да е Филип, не се отчайвайте.
Нали точно ти изказа личното си мнение, че червената рокля на Кейт показвала, че ще и е последното раждане Laughing

Абсолютно вярно. Казах го.

Освен, ако баба Бети не е наредила друго.

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 7 352
Според мен бебета вече ще чакаме само от Хари.

# 681
  • Мнения: X
Харесва ми името Луи за малкия принц.
Аз пък си мисля, че бебетата добре им се получават на Кейт и Уили, ще е чудесно да сложат точката с още едно момиченце.

Смятам, че съвсем скоро и Мегън ще бременее, да видим.

# 682
  • София
  • Мнения: 30 175
И аз съм на мнение, че няма да има повече бебета, освен ако баба не каже друго. Кейт не е първа младост, изкара три (почти) поредни тежки бременност. Изпълни си дълга. Сега е време да почива и да се радва на кралски живот. Името е мислено и избрано прецизно, но едва ли е от Кейт и Уилям. Предполагам, че и за имената се намесват баба и експерти, които съветват кое име на кое място да е и т.н. Затова не съм и очаквала името Майкъл да е включено, както някои предполагаха.

# 683
  • София
  • Мнения: 877
Кралските семейства са наистина един продукт, който носи само добавена стойност на държавата, разтоварва министър председателя от представителните функции, няма нужда от президентски избори. Имиджов продукт, който не е дразнещ, разточителен, а е консервативно кралски. Дори сватбата на Хари ще има повече добавена стойност (туристи и повишено потребление) отколкото разходи за данъкоплатците.

Пипа също е много хубава, а и брат им Simple Smile

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 7 352
Кога трябва да ражда Зара, дъщерята на принцеса Ан?
Обявиха ли дата за сватбата на дъщерята на Андрю ?

# 685
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Друго се замислих, да е жива и здрава баба, но какво ще се случи като й прекратят договора образно казано (Т.е. умре)? Някак си не мога да си представя някой друг със същата каризма и всичко. Още повече Чарли... не, че няма да се справи, но не ми се струва достатъчно силен като характер, а и ги няма онези силни кралски традиции и задълженост както по времето когато баба е станала...
Интересно ще бъде, вярвам че е и мислено по този въпрос и има сценарий и подготовка...

# 686
  • Мнения: 9 676
Елизабет е явление в световната история. Целият свят се е променил и модернизирал, докато тя е била кралица.
От карети, теглени от коне до масов въздушен транспорт.
От свещи до лед лампички.
От ръчно написани писма до чат в месинджър и вайбър.
Невероятен възход във всяка човешка сфера е имало в последните 60 години.
Възход и в мисленето на хората има.
Елизабет е "управлявала" в тази ера и най-важното - удържала е монархията и оставя уникално наследство в уникално време. И при условие, че не е родена с идеята да става кралица.
Записала е името си в ТОПа на ТОПа и едва ли скоро ще бъде повторена.
Чарлз, Уилям и Джордж просто трябва да поддържат имиджа. Тяхната задача е по- лека.

# 687
  • Някъде там
  • Мнения: 16 112
Покрай Луи забравихме за още едно прекрасно кралско бебче.
Адриен е толкова нежна.Майка и също сияе.

# 688
  • Мнения: 15 654
Елизабет е явление в световната история. Целият свят се е променил и модернизирал, докато тя е била кралица.
От карети, теглени от коне до масов въздушен транспорт.
От свещи до лед лампички.
От ръчно написани писма до чат в месинджър и вайбър.
Невероятен възход във всяка човешка сфера е имало в последните 60 години.
Възход и в мисленето на хората има.
Елизабет е "управлявала" в тази ера и най-важното - удържала е монархията и оставя уникално наследство в уникално време. И при условие, че не е родена с идеята да става кралица.
Записала е името си в ТОПа на ТОПа и едва ли скоро ще бъде повторена.
Чарлз, Уилям и Джордж просто трябва да поддържат имиджа. Тяхната задача е по- лека.

А защо не е била родена с идеята да стане кралица? Може ли да разкажеш малко повече за това как е станала кралица, ако не те притеснявам - ще ми е интересно да науча какво се е случило Simple Smile

# 689
  • Мнения: 9 676
Чичо й е бил крал. Абдикирал е, защото се е влюбил и избягал с неподходяща американка.
Така бащата на Елизабет става крал, а след смъртта му - тя.

Ето тук можеш да прочетеш повече за историята им:
http://www.eva.bg/article/27932-Uolis-Simpsan-kralitsata-koyato- … itaniya-otkhvarli

И тук:
https://krasotata.net/statia/Eduard_i_Uolis_edna_naistina_golqma_liubov-1867.html

Общи условия

Активация на акаунт