Една любовница...

  • 44 058
  • 539
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
Проблема в моя град е ,че аз живея при родителите ми.Имахме планове да се изнеса на квартира и той да дойде при мен,но така и не се стигна до това.А относно баща му,той се опасяваше,че няма къде да живее ако той разбере.Относно детето,той искаше да изкарва достатъчно пари за да се грижи за него и всеки път,когато реши да иде да го види да може да си го позволи,но не беше сиг ще нанерили толкова доходоносна работа.А за любовта ни винаги е казвал "Искам да ме обичаш на половина,колкото аз теб и ми стига,защото това е много"

# 16
  • Мнения: 501
Проблема в моя град е ,че аз живея при родителите ми.Имахме планове да се изнеса на квартира и той да дойде при мен,но така и не се стигна до това.А относно баща му,той се опасяваше,че няма къде да живее ако той разбере.Относно детето,той искаше да изкарва достатъчно пари за да се грижи за него и всеки път,когато реши да иде да го види да може да си го позволи,но не беше сиг ще нанерили толкова доходоносна работа.А за любовта ни винаги е казвал "Искам да ме обичаш на половина,колкото аз теб и ми стига,защото това е много"

А защо не се стигна до това? Това е мъж на 29 (почти 30 години) , а не тепърва навлязъл в живота на 19 и не си е стъпил на краката, а зависи от тате... Човек не си намира хубава работа веднага. Не е като по филмите. Започва се отнякъде, някои хора бачкат и на две места... А това, което ти е казал, по никакъв начин не ме трогва.Това са просто думи. А действията какви са? Нещо ми убягват newsm78
Извинявам се на потребителите, ако звуча грубо.

# 17
  • Мнения: 67
Ами излиза,че съм била дълго с нахлупени розови очила.Но аз не бих могла да живея с човек,коготи не обичам и не го разбирам.Мислила съм варианта да се събера с бащата на детето си,но в момента,в който се сетя какво ми костваше да бъда интимна с него обичайки друг и мисълта се изпарява.Но може би мъжете не си го слагат толкова

# 18
  • Мнения: 10
Много често чета във форума,но за първи път ще пиша просто защото темата ме провокира .Като дете плод на такава любов само мога да ти кажа,че не принца не те обича и след теб ще има още принцеси ,след които отново ще се връща при царицата да му бърше сопола...Съжалявам,че съм груба,но този филм съм го гледала вече много години,жалко,че е успял да те заблуди с роза в устата и празни приказки защото на практика действията му говорят за един недорасъл,зависим и объркан мъж хванат на тясно от тати и жена си.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 838
   Гнусничка ви е историята, какво друго да добавя. Книга, моля ти се, щяла да пише... Пепеляшка и нейният Принц от крайните квартали: на гол гъз - корона.
 Ако мислиш, че има нещо уникално във вашите задявки (в склада на "хранителни стоки"), които наричаш Любов, жестоко се лъжеш.
   Тоз "принц", така те е обработил: че бебето, че апартамента, че чуждото мнение... Заслужавате се, де.

# 20
  • Мнения: 3 779
Боже мой! Дано, ако мъжа ми някой ден реши да се обзаведе с любовница да не е някоя куха продавачка в хранителен магазин като тебе, дошла от някое си село, че виж какво става.

А ти за чий се хващаш с женен мъж с бебе? И сега ревеш. Ядосах се, честно.

# 21
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Принц и принцеса, хаха Simple Smile
Голяма, нечовешка любов, хаха Simple Smile
На 27 години следва да знаеш разликата между секса и съпътстващите го хормонални проявления и любовта.
Готиният секс и тръпката да се криеш като мишка, докато бащата на детето ти бъхта нощни смени много бързо ще се изпарят при едно съвместно съжителство с Принца, в което му переш гащите, чорапите и го чуваш как хърка и подпръцнува нощем. И на него бързо биха му изветрели принцовските трепети, като се събудиш до него чорлава и неумита рано сабахлем  и от дъха ти не лъха на амброзия.
Седни си на д.то и остави принца да си гледа детето.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592

Хормоните не са добър съветник.
И ако си мислиш, че сте Ромео и Жулиета - не сте.
Той се е върнал при жена си, тя го е приела - толкоз. Може би ще изневерява отново - вероятно ще изневерява отново - но не с теб, ще намери друга.
А ти си си мислила дали да се върнеш при бащата на детето си... но си пропуснала да помислиш той дали ще те приеме? Моето предположение е: не.

# 23
  • Мнения: 832
Авторке, а къде в цялата история е твоето дете, ако се съберете то с вас ли ще живее, той готов ли е да издържа чуждо дете, а неговото да вижда рядко?

# 24
  • Мнения: 53
Авторката е постъпила глупаво и наивно,но е ужасно влюбена все още и е отвратително как някои от вас и пишат коментари по такъв подигравателен начин.Не виждате ли,че е влюбена и страда? Хайде всички дружно да ритаме паднал!

# 25
  • Мнения: 131
Пуснах темата,за да чуя според вас,може ли да се спаси тяхната връзка,когато той обича мен,а остава там заради детето.И да много пъти съм страдала,че наранявам жена му,дори се свързах с нея и имах смелоста да призная грешката си и да се извиня.Исках той да се раздели с нея по нормален начин,за да не се стига до това да я лъже отново,но той не го направи.Може ли да я заобича отново?Аз имам отговор за себе си,а тя ако даде шанс ще успее ли да го преживее

Ти май най-вече имаш нужда да се чувстваш значима по някакъв начин, а? Как пък стигна до извода, че ти нараняваш жена му? Че коя си ти изобщо - някаква си там, дето си го слага с мъжа ѝ... Нито първата, нито последната, най-вероятно. Ти си без особено значение за техните отношения, на твоето място може да е всяка. Ако ТИ конкретно имаше някакво значение, тъй нареченият ти "принц" щеше да създаде факти и ти изобщо нямаше да отваряш тази тема тук. Смелост била имала  Laughing  Наглост и липса на достойнство е това, никаква смелост не е. То драми, то доказателства за любов в някакви със зъби откъснати рози и висене посред нощите... Много ми е интересно тоя пикльо дали е висял така цяла нощ да си приспива детето, че жена му да си почине малко. Или викаш, докато тя се грижи за просъществуването на чудните му гени, той се чуди къде да се промъкне като плъх посред нощ...
Пф, откъде ги намирате чак такива тъпанари, че и за "принцове" и "принцеси" се нарочили... И шизофренична история в трето лице пишат...  Rolling Eyes
Не се мъчи да издаваш книга - прекалено тъпа и бозава история, чак скучна. Интересно щеше да е, ако окрилен от голямата си любов към теб, Прекрасна и Единствена Принцеса, "принцът" ти беше запретнал ръкави и за това време си беше утроил дохода, уредил финансово жена си и детето си и ти беше наденал един диамант на пръста. А то какво - на приятеля от чужбина щял да хленчи на рамото, смотанякът му със смотаняк.  ooooh!

# 26
  • Мнения: 5 259
И аз мисля, че прекалено насолявате авторката. Напълно възможно е човекът да я е обичал точно така, както ѝ го е описвал. Доказвал го е с това, което е правил по време на връзката им. Не намирам в историята основания за чак такива грубости и ирония, каквито се срещат в коментарите.

# 27
  • Мнения: 14 830
Наистина много остри коментари, но авторката пускайки подобна тема би трябвало да е подготвена за нещо такова.Не е нужна тази ирония и настървеност.Личи че момичето е много  влюбено, но е била излъгана.И в цялата ситуация не е виновна само тя  а и господина с розите.Само че тя е обърнала живота си, съсипала се е, докато любимия се чуди какво поредно плитко оправдание да измисли за да я лъже, защото както не еимал смелоста пред жена си, после пред баща си, после пред клюкарите , така сега няма и пред нея да и каже че това тяхното няма да стане. Подмята и красиви и страдалчески слова и тя продължава да вярва че той е Мъжът.Ще плаче по телефона, ще плаче на приятелско рамо и до тук му е смелоста и мъжеството - да реве , ако реве изобщо.
Авторке, събери си живота и го подреди, имаш отговорност към дете.Не се надявай на този човек.За съжаление тази приказка май е свършила в момента в който жена му е разбрала.

# 28
  • Мнения: 67
Момичета,за мен всяко мнение е полезно.Благодаря на тези,които повярваха в любовта ни,тя съществува не само в моите представи.Няма как от едно описание да пресъздам наистина чувствата,но важното е,че аз усещах обичта му всеки Божи ден.За всичкото време той не я изведе никъде,интимност са имали 2 пъти ,като втория дори не се е състоял.Осъзнавам,че е страхлив,но също така осъзнавам,въпреки повечето коментари тук,колко много ме обича този мъж.И не е като да не съм имала дълги връзки и да не мога да направя разлика между хормони и любов,както някои потребители се изказаха

# 29
  • Мнения: 14 830
Той ли ти каза че само два пъти са били интимни.Та той може да ти каже че е спал и в друга стая.Много си наивна и много влюбена.А за това че не я е извеждал, това нищо не значи.Хората са с бебе все пак.
Вярвай колкото си искаш на този мъж и в любовта му.Само че ти си далече , а той е при нея или около нея и детет , не е при теб.

Общи условия

Активация на акаунт