Една любовница...

  • 44 055
  • 539
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 819
Седни си на задника! Ако можеш де  ooooh!
Идвамата сте си лика прилика! Силно се надявам жена му да го нарита така, както твоят мъж те е наритал и да ви гледат сеира после.
Честно, не знам какво да кажа, защото просто се погнусявам от подобни хора! Принцове и принцеси - ше погина  Stop

# 31
  • Мнения: 11 382
Коментарите са такива, защото повечето тук се виждат в ролята на измамената съпруга, която седи и гледа детето и дома, докато нейния мъж миткосва с продавачка. Мисълта, че това може да се случи и на тях е доста близка до приемливата реалност - все пак мъжа им също често ходи до магазина Wink.

Има няколко момента обаче, които са парадокси:
- ако не бе продавачка а собственичка на верига магазини пак ли щяха да са такива настроенията и коментарите?

- как точно някой определят, че това не било любов? Любов може да пламне и между двама престъпници в затвора и колкото и обществено неприемлива за някой  да е тя, то това пак си е любов. И като такава е прекрасна! Безкрайно грозно е да се обяснава на "принца и принцесата", че тяхната любов не е била страхотна! Невероятна и нечовешка е била! И няма значение какво мислят Ганка и Петранка във форума за тези двама души тя е била страхотна!

- как в нашата българска действителност се запретват ръкави и се става трайно финансово стабилен? На повечето хора тези опити им отнемат плюс - минус един живот.

Ама бебето, ама тати, ама апартамента са просто поводи, зад които се крие нерешителност.

# 32
  • Мнения: 12 670
Пуснах темата,за да чуя според вас,може ли да се спаси тяхната връзка,когато той обича мен,а остава там заради детето.

Колко мъже са ги говорили тези.

# 33
  • Мнения: 3 779
Затова пазаруването вкъщи съм го поела изцяло аз Mr. Green

Шегата настрана, аз не отричам голямата им любов, просто предвид обстоятелствата поведението и на двамата любовници е много нечистоплътно. И двамата семейни с малки деца, тя живее в жилището на мъжа си и докато той е нощна смяна, кани любовника да преспива. Ами гнусно си е и затова предизвиква негативни коментари.

Поведението на пишман принца не искам и да коментирам.

# 34
  • Мнения: 67
Никога не съм си позволявала да го каня в дома на мъжа ,с когото съм живяла.Той се прибираше при нея и детето вечер в малките часове след двете си работи,само да спи.Нормално да бъдем сочени и плюти,не съм и очаквала друго.

# 35
  • Мнения: 10
Добре де,обичате се-ами съберете се,нито ще сте първите нито последните.Тук каква е драмата? Confused

# 36
  • Мнения: 3 779
Мъжът от когото имам дете работи нощни смени и всеки път,когато детето беше при баба прекарвахме ноща заедно...

Заради това в цитата останах с впечатлението, че е идвал у вас.

# 37
  • Мнения: 67
Мъжът от когото имам дете работи нощни смени и всеки път,когато детето беше при баба прекарвахме ноща заедно...

Заради това в цитата останах с впечатлението, че е идвал у вас.
Имах предвид,че сме били заедно когато аз съм можела да имам цялата нощ,без да поясня къде сме.

# 38
  • Мнения: 14 830
Добре де,обичате се-ами съберете се,нито ще сте първите нито последните.Тук каква е драмата? Confused
Ами това е драмата.Момъкът май дава заден ход.Детето му  било важно/ и така трябва да бъде/, да ама после пък баща му, апартамента на баща му, клюкарите и думите и т.н.
Попитаха авторката защо не се е осъществила идеята да излязат да живеят заедно под наем

# 39
  • Мнения: 12 670
Нормално да бъдем сочени и плюти,не съм и очаквала друго.

А вие сте едни неразбрани Ромео и Жулиета.


Коментарите са такива, защото повечето тук се виждат в ролята на измамената съпруга, която седи и гледа детето и дома, докато нейния мъж миткосва с продавачка. Мисълта, че това може да се случи и на тях е доста близка до приемливата реалност - все пак мъжа им също често ходи до магазина Wink.


Ако мъжът ми е такъв мухльо, да си ходи при продавачката. 

# 40
  • Мнения: 10
Добре де,обичате се-ами съберете се,нито ще сте първите нито последните.Тук каква е драмата? Confused
Ами това е драмата.Момъкът май дава заден ход.Детето му  било важно/ и така трябва да бъде/, да ама после пък баща му, апартамента на баща му, клюкарите и думите и т.н.
Попитаха авторката защо не се е осъществила идеята да излязат да живеят заедно под наем

Именно-драмата я прави момъкът!Не е бил от най-отдадените бащи след като е имал време да върти любов,съпруга и да ходи на две работи,а какво са един апартамент и някакви си клюкари пред нечовешката му любов към авторката..... Wink

# 41
  • Мнения: 14 966
Поредната история , която доказва , че мъжете / не обобщавам, а в по-голям процент, да кажем/ , нямат топки да реализират намеренията си. Та били те и чисти. Сетих се за песента "Пароле пароле" . Щом си в състояние да изневеряваш , трябва да си готов и за последиците. Авторката е имала доблестта поне да не хленчи на БНД , че любовта и е грешка. РозАвият я е подвел , че ще е с нея докрая. И когато става напечено , проявява цялата си низост и липса на каквото и да било мъжество.
Авторке , спри да му слушаш хленчовете , този човек не може да надскочи обстоятелствата. Реве ти , за да продължи да те ползва плътски. Вземи си живота в ръце и дано ти е за урок !
Да се допълня само. Не му вярвай- любовта не само се показва , а и се доказва.  Naughty
Този не те обича достатъчно , за да пишеш романи за неосъществената любов.

# 42
  • Мнения: 12 670
Човекът искал да се позабавлява, а глупачката се вързала.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 996
Ситуацията с любовта е проста: ако е искал да бьде с теб, щял е да бьде. За да е с нея, явно не си приоритет. Дори любов да е било, явно не е била достатьчно силна.
Седни си на д-то, не ги мисли как и дали ще си оправят брака, а се постарай батака в собствената си градина да подредиш. Млада си и имаш шансовете да бьдеш щастлива, стига да не зациклиш на темата с тоя левент. Изтрий го от живота си.

# 44
  • София
  • Мнения: 17 311
Човекът искал да се позабавлява, а глупачката се вързала.

Ей това е обобщението. Авторката е влюбена, той не. Влюбен мъж ще премести планини, за да е с жената, която обича, и нито бебета, нито жилища, нито бащи ще го спрат.
Не те обича, авторке, това е положението, не го мисли вече, каквото си надробила-надробила си, следващия път си отваряй хубаво и двете очи.

Общи условия

Активация на акаунт