Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 219
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 4 545
  • Мнения: 14 654
На мен ми е много странно като някой каже, че повечето жени биха искали това или онова дупе, биха убили за такова или онакова тяло и биха искали да имат този и онзи живот. Откъде можете да кажете какво искат повечето хора, не всички искаме това, което искате вие. Ти например, Екс, такова ли дупе искаш? И да си готова да го вземеш, заедно с всичко прилежащо към това дупе.

# 4 546
  • Мнения: 12 473
Аз моето си го харесвам..)

# 4 547
  • Мнения: 2 630
Че какво му е на дупето, ама честно?

Вярно голяма част от жените могат само да мечтаят за такова.
Абстрахирайте се от притежателката и бъдете обективни.
Честно и абстрахирайки се от притежателката е сплескано и безформено.

# 4 548
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Честно казано, абстрахирайки се от притежателката, предпочитам по-попълнено д..., но добре оформено и не сплескано, отколкото ударено с тиган и слабо.

# 4 549
  • Мнения: 14 654
Аз моето си го харесвам..)

T.e. ти не си от 80-те процента, от чието име си позволяваш да говориш, че биха искали това дупе. На какво ли е признак да се дистанцираш от масите, но да даваш обща оценка на същите тези маси? Някакви идеи?
Ще ми интересно тези, които твърдят, че повечето жени искат такова дупе, да се изредят поименно, че те са от тези жени. Но защо ли подозирам, че всеки ще каже, че неговото си го харесва, каквото е, но за другите говори.

# 4 550
  • Мнения: 4 841
Никога не е "само дупе". Дори на напълно непознатите и двуизмерни модели в списанията - рано или късно им научаваш имената, някаква част от историята, съответно ти стават симпатични или антипатични. Няма как човек да се абстрахира от личността зад дупето; дори и мъжете, дето все ги набеждаваме за първосигнални - няма да отвърнат поглед, и ще се позабавляват при възможност, но не биха се оженили за всяко срещнато дупе, ако ме разбирате.

В този ред на мисли, дори стотина най-велики експерти по човешка хубост да дойдат да обясняват колко прекрасно е тялото от снимките, никой няма да уважи и приеме мнението им, защото впечатлението, което потребителката е оставила в аудиторията я загрозява достатъчно. Както се казва, кой каквото си направи сам, никой друг не може  Nerd



# 4 551
  • Мнения: 12 473
Яни, моето д е доста по- малко от на Ша. Но аз съм и съвсем друга структура от нейната - и съответно смятам, че на моята моето си отива. Затова го харесвам. А нейното определено изглежда добре визуално, затова също ми харесва.

# 4 552
  • Мнения: 620
Че какво му е на дупето, ама честно?

Вярно голяма част от жените могат само да мечтаят за такова.
Абстрахирайте се от притежателката и бъдете обективни.

Някак не мога да осмисля корелацията "мечта- задник". Или "задник- мечта". Бих се радвала на що-годе адекватно разяснение, ако може придружено от философски или подобен анализ.

# 4 553
  • Мнения: 3 371
Че какво му е на дупето, ама честно?

Вярно голяма част от жените могат само да мечтаят за такова.
Абстрахирайте се от притежателката и бъдете обективни.

Някак не мога да осмисля корелацията "мечта- задник". Или "задник- мечта". Бих се радвала на що-годе адекватно разяснение, ако може придружено от философски или подобен анализ.

Задник-мечта е формат само ако разботиш с тялото си и/или го разработваш така, че да ти носи прехрана, издръжка, каквото искаш още.

Другия вариант е да работиш нещо, което да изисква определена визия, която трябва да натрапваш ежедневно/е, хайде, това може и да се замени с - бележиш с присъствието си Mr. Green, т.е. информационно пренасищане/. За да поддръжаш притока на финанси/реклама, реклама  Mr. Green/, сдобиваш се с кръг птички/или пуйки Mr. Green/, които непрекъснато да пърхат при всяка твоя поява и да ти казват - аууууууууууууу, супер си.  Mr. Green. Спазени са принципите на маркетинга - познаваш аудиторията  Mr. Green, приспособяваш се и въздействаш.

Дупето на Шу е  много добро. Не бих убила, завиждала или каквото беше там още никому за подобно/но не само защото не съм склонна към никакво насилие/,  защото ми е малоумно подобно вторачване първо, и второ - моето си го харесвам повече от всички дупета на света Mr. Green

# 4 554
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Упоритите опити да превърнете темата в коментар за конкретни потребители и размяна на завоалирани и не толкова завоалирани квалификации, ще доведе до заключването и.
Има съществуваща тема за снимки, както и за спамо-чат.

# 4 555
  • Мнения: 2 016
Ок, превантивно давате ли пробиотици на децата преди морска почивка и вие самите вземате ли?

# 4 556
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ок, превантивно давате ли пробиотици на децата преди морска почивка и вие самите вземате ли?

Не. Водим ги на море, където няма 45 етажа стъклобетон и ол инклузив с 8 басейна. И 380 хотела при капацитет на канализацията 80 Crazy Sick.

# 4 557
  • Мнения: 2 016
Ние ходим на инклузивите основно, но досега да чукна на дърво не сме боледували.
Не вземам нищо превантивно и аз, просто хигиена и не се храним в закусвални и капанчета на плажа.

# 4 558
  • Мнения: X
Е, тя така или иначе темата е пусната от Шанталчето и е ЗА Шанталчето, така че малко не разбирам забележката .....     newsm78

Моите постове си бяха ПО темата, зададена от авторката на темата, в отговор на НЕЙНИТЕ постове.
Ама както и да е.....така или иначе, безинтересно е!   Laughing


# 4 559
  • Мнения: 3 371
Аз да, давам и на децата си, и аз взимам, почти постоянно. Добро чревно здраве, добър имунитет.
Взимам  и пробиен фемифлора - синбиотик, за  нормална вагинална флора.

Общи условия

Активация на акаунт